Dzisiaj jest 27 lip 2024, 08:53


Jakie drzwi pasują do golfa 6 variant

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

przemko39

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 27 sty 2024, 23:30
  • Online: 18m 48s
  • Auto: Golf 6 kombi
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Poniatowa

Jakie drzwi pasują do golfa 6 variant

Post27 sty 2024, 23:47

Witam, stałem się posiadaczem uszkodzonego golfa 6 w wesji variant (kombi). Autko posiada uszkodzony prawy bok (drzwi przód, tył i błotnik) z tego co się już orientowałem, to wiem że drzwi przód i tył są takie same jak w golfie 5 i jettcie z tą samą wersją nadwozia. I teraz moje pytanie czy z golfa 5/6 w wersji hatchback przednie drzwi będą pasować to wersji variant? Wiem że tył na pewno nie pasują ale nie wiem jak z przodem, i mam takie samo pytanie odnośnie jetty w wersji sedan, czy będą pasowały przednie drzwi? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. :)
Offline

przemko39

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 27 sty 2024, 23:30
  • Online: 18m 48s
  • Auto: Golf 6 kombi
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Poniatowa

Re: Jakie drzwi pasują do golfa 6 variant

Post28 sty 2024, 15:57

Teraz zwróciłem uwagę że od golfa 5 hatchback nie będą pasować ponieważ linia drzwi jest całkiem inna, więc pozostaje 6 w wersji hatchback i Jetta sedan

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość