Znaleziono 3 wyniki

autor: mover2002
11 sie 2017, 08:39
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: średnie spalanie - skorygowanie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 9845

Re: średnie spalanie - skorygowanie

ma ktoś jakiś link do opisu jak to robić ?
autor: mover2002
09 sie 2017, 15:14
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: średnie spalanie - skorygowanie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 9845

średnie spalanie - skorygowanie

Witam,
komputer pokazuje mi średnie spalania w przedziale 6 - 6,2, natomiast przy samodzielnym liczeniu podczas tankowania do pełna wychodzi około 5L. Czy można jakoś skorygować komputer ?
autor: mover2002
09 sie 2017, 15:10
Forum: Hydepark
Temat: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
Odpowiedzi: 1444
Odsłony: 1104354

Re: Witam wszystkich - Tutaj się witamy

Witam wszystkich forumowiczów! :)

Wyszukiwanie zaawansowane