Znaleziono 3 wyniki
- 11 sie 2017, 08:39
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: średnie spalanie - skorygowanie
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9845
- 09 sie 2017, 15:14
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: średnie spalanie - skorygowanie
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9845
średnie spalanie - skorygowanie
Witam,
komputer pokazuje mi średnie spalania w przedziale 6 - 6,2, natomiast przy samodzielnym liczeniu podczas tankowania do pełna wychodzi około 5L. Czy można jakoś skorygować komputer ?
komputer pokazuje mi średnie spalania w przedziale 6 - 6,2, natomiast przy samodzielnym liczeniu podczas tankowania do pełna wychodzi około 5L. Czy można jakoś skorygować komputer ?
- 09 sie 2017, 15:10
- Forum: Hydepark
- Temat: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
- Odpowiedzi: 1444
- Odsłony: 1104354