Znaleziono 60 wyników
- 09 lip 2022, 10:21
- Forum: Pozostałe
- Temat: Akcja serwisowa 23X4
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7323
Akcja serwisowa 23X4
Witam wszystkich. Ostatnio dzwoniąc do ASO i pytając o wymianę oleju w skrzyni DSG DQ250 zostałem poinformowany ze mój model Golf Sportsvan 2.0TDI z 2016 roku podlega akcji serwisowej o kodzie 23X4. Nie byli w stanie nic więcej mi powiedzieć co dokładnie zostanie zmienione poza tym ze zaktualizowany ...
- 30 lip 2020, 07:58
- Forum: Multimedia
- Temat: Aktywacja App Connect
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 20505
Re: Aktywacja App Connect
Sorry za niesprecyzowanie pytania. Chodzi mi o Górny Śląsk
- 29 lip 2020, 20:31
- Forum: Multimedia
- Temat: Aktywacja App Connect
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 20505
Aktywacja App Connect
Hej. Czy znacie kogoś Na Śląsku kto byłby w stanie aktywować App Connect w Golfie 7 poza Delerem VW oczywiscie?
- 04 lip 2020, 17:30
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
- Odpowiedzi: 394
- Odsłony: 603234
Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
No właśnie problem w tym ze nie mam tego systemu jeszcze zainstalowanego. Gdybym go miał to zrobiłbym oczywiście tak jak piszesz
- 04 lip 2020, 17:14
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
- Odpowiedzi: 394
- Odsłony: 603234
Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
Hej. Mam pytanie czy oprogramowanie VSDC 19 nie pamietam rozszerzenia w tej chwili będzie działać z Windowsem 2000? Wie ktoś?
- 25 wrz 2018, 20:26
- Forum: Układ wydechowy
- Temat: Wyprogramowanie Egr a sprawność DPF?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 14655
Re: Wyprogramowanie Egr a sprawność DPF?
Mam u siebie zaślepiony EGR i usunięty programowo z ECU. Robiłem to przy okazji remapingu silnika. Było to w sierpniu zeszłego roku od tego czasu zrobiłem trochę ponad 30kkm i nie zauważyłem jakiejś roznicy czy niepokojących objawów.
DPF został i wypala się jak wcześniej.
DPF został i wypala się jak wcześniej.
- 25 lip 2018, 18:58
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Czujnik temperatury spalin za DPF
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 17300
Re: Czujnik temperatury spalin za DPF
Update jestem po wymianie czujnika przed DPFem to ten z brązowa wtyczką. Błąd wykasowany, wskazania temperatury poprawne, błąd nie powraca. Mam nadzieje ze wszystko wróci do normy. Zobaczymy jak będzie z wypalaniem DPFa bo na krótko przed pokazaniem się w/w błędu szalał trochę. Zaczynał wypalać sie ...
- 21 lip 2018, 11:37
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Czujnik temperatury spalin za DPF
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 17300
Re: Czujnik temperatury spalin za DPF
Mam podobny problem wiec nie chce zakładać nowego wątku i podepnę się tutaj.
Przed wczoraj po zapalaniu zimnego silnika pokazała się migająca kontrolka swiez żarowych.po przejechaniu jakiś 5 km zatrzymałem się zgasiłem silnik zapaliłem ponownie kontrolka zgasła. Po podpieciu do VCDSa polazalo błąd ...
Przed wczoraj po zapalaniu zimnego silnika pokazała się migająca kontrolka swiez żarowych.po przejechaniu jakiś 5 km zatrzymałem się zgasiłem silnik zapaliłem ponownie kontrolka zgasła. Po podpieciu do VCDSa polazalo błąd ...
- 02 lis 2017, 00:36
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
- Odpowiedzi: 394
- Odsłony: 603234
Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
Podepnę się pod temat... Po akcji serwisowej dotyczącej emisji spalin VCDS nie pozwala mi wejść w zaawansowane bloki pomiarowe silnika. Wszystko inne działa jak wcześniej ale nie to. Posiadam wersje 15.7.1. Wiecie jak ugryźć te sprawę? Mieliście albo macie tez taki problem? Z góry dzieki za pomoc
- 11 lip 2017, 17:28
- Forum: Tuning mechaniczny
- Temat: Tuning 1,6 TDI 105 KM czy warto
- Odpowiedzi: 236
- Odsłony: 242646
Re: Tuning 1,6 TDI 105 KM czy warto
Hej wszystkim. Czy ktoś z Was robił chipa w CTR Zabrze ? Pytanie czy jesteście zadowoleni z ich usług? Zastanawiam się nad małym programem w 1.6 CAYC i do nich mam najbliżej ale chciałbym jeszcze poznać zdanie osób które korzystały z ich usług. Pozdrawiam
Przy okazji chce jeszcze zalepić i wyłączyć ...
Przy okazji chce jeszcze zalepić i wyłączyć ...
- 06 lip 2016, 10:36
- Forum: Hydepark
- Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
- Odpowiedzi: 146
- Odsłony: 128838
Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
No to ja tez się podepnę
2010 rok 1.6 TDI CAYC
76000 km
2010 rok 1.6 TDI CAYC
76000 km
- 22 cze 2016, 23:32
- Forum: inne
- Temat: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 12958
Re: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
Prezentuje się bardzo fajnie zwłaszcza w tym kolorze :) Gratuluje wyboru =D>
Dziękuję za opinię - kolor faktycznie fajny, ale w myjni i chwilę po wyjeździe :lol:
Tutaj zgodzę się z Tobą calkowicie :D Mam Golfa Plusa w czarnym kolorze. Jak jest mokry bądź świeżo po nałożeniu wosku to efekt jest ...
Dziękuję za opinię - kolor faktycznie fajny, ale w myjni i chwilę po wyjeździe :lol:
Tutaj zgodzę się z Tobą calkowicie :D Mam Golfa Plusa w czarnym kolorze. Jak jest mokry bądź świeżo po nałożeniu wosku to efekt jest ...
- 07 cze 2016, 11:48
- Forum: inne
- Temat: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 12958
Re: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
Prezentuje się bardzo fajnie zwłaszcza w tym kolorze
Gratuluje wyboru 
- 25 maja 2016, 22:33
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Korozja golf 7
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 28621
Re: Korozja golf 7
Korozja a raczej rdzawy nalot ma tarczach hamulowych to nie tragedia a raczej normalna rzecz wg mnie. Jeszcze troche to problemem bedzie przybrudzony palec po wlożeniu w końcówkę rury wydechowej 
- 17 maja 2016, 16:34
- Forum: Układ wydechowy
- Temat: Jak to jest z DPF?
- Odpowiedzi: 115
- Odsłony: 134433
Re: Jak to jest z DPF?
Podwyższone obroty biegu jałowego i wyższa niz zwykle temperatura oleju rozwniez są oznakami wypalania aktywnego DPFa. Nie zauważyłem żeby podczas wypalania włączało się ogrzewanie szyby. Z czasem bedziesz to zauważał. Poza tym proponuje też kupić sobie kabelek VCDS który zawsze sie przyda i pozwala ...
- 09 maja 2016, 14:08
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347221
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Witam. Mam pytanie odnośnie nakładki "chromowanej" na dolna krawędź tylnej klapy do Golfa Plusa numer części to
5M0 071 360.
Dzieki wielkie
5M0 071 360.
Dzieki wielkie
- 05 maja 2016, 15:26
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Jaki interfejs, kabel VCDS, VAG COM
- Odpowiedzi: 357
- Odsłony: 416264
Re: Jaki interfejs, kabel VCDS, VAG COM
Każdy kolego 15.7.0 bez problemu obsłuży 1.6 TDI.
- 26 kwie 2016, 12:29
- Forum: Oświetlenie
- Temat: tylne swiatla ledowe w golf plus6
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5059
Re: tylne swiatla ledowe w golf plus6
Wydaje mi się ze są identyczne. Tył raczej nie różni sie niczym. Tylko przód uległ zmianie.
-- 26 kwie 2016, 12:34 --
Dla pewności sprawdź sobie jeszcze numery części w ETKA.
-- 26 kwie 2016, 12:34 --
Dla pewności sprawdź sobie jeszcze numery części w ETKA.
- 06 kwie 2016, 01:05
- Forum: MK6
- Temat: VCDS - aktywacja Rain Closing
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 40193
Re: VCDS - aktywacja Rain Closing
Dzieki nie wiedziałem nawet o tym. Jutro sprawdzę.
- 05 kwie 2016, 23:02
- Forum: MK6
- Temat: VCDS - aktywacja Rain Closing
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 40193
Re: VCDS - aktywacja Rain Closing
zibzib co masz na myśli pisząc ze uruchomiłeś VCDS jako administrator?
- 04 kwie 2016, 16:21
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Twardy hamulec
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5140
Re: Twardy hamulec
Szczerze mówiąc nie przyglądałem sie jeszcze za bardzo wspomaganiu w Golfie ale do serva idzie taki czarny przewód dość twardy z reguły i musiałbyś iść jego droga i organoleptycznie go pomacać poruszać na łączeniach 
- 04 kwie 2016, 15:16
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Twardy hamulec
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5140
Re: Twardy hamulec
Wyglada jakby podciśnienie sie gubiło po dłuższym postoju. Ale skoro podczas jazdy jest wszystko ok to moze jakaś drobna nieszczelność jest na łączeniach przewodu podciśnienia który idzie do serwa która daje o sobie znac. Warto sie temu przyjrzeć. Poruszaj przewodami na zgaszonym silniku moze coś ...
- 03 kwie 2016, 20:22
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 14003
Re: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
Czy orientuje się ktoś z Was jak wygląda sprawa przełożeń skrzyń biegów w Octavi 3 z silnikiem 1.6 TDI 105 konnym? Czy to jest ta sama skrzynia o tych samych nieszczęsnych przełożeniach co w Golfie 6 czy juz to zmienili i jest lepiej?
- 01 kwie 2016, 23:43
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 14003
Re: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
Święta prawdamarmi pisze:Nie tyle urok skrzyni co to że to jest to ekologiczne dziadostwo z wydłużonymi biegami, nie da się na tej skrzyni normalnie jeździć autem...
- 31 mar 2016, 23:51
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Jakie pomiary zrobic. Silnik CAYC
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 16468
Re: Jakie pomiary zrobic. Silnik CAYC
Przynajmniej nie będziesz miał z nią problemuktry pisze:Momentu wyszło dokładnie 300 przy 149 KM.
Troszkę brakuje mi dwu masy, ja odczuwam drgania. Ale to tylko ja jestem przeczulony na tym punkcie,bo inni tego nie czują i mówią że wymyślam.