Znaleziono 60 wyników

autor: Glivek76
09 lip 2022, 10:21
Forum: Pozostałe
Temat: Akcja serwisowa 23X4
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 7323

Akcja serwisowa 23X4

Witam wszystkich. Ostatnio dzwoniąc do ASO i pytając o wymianę oleju w skrzyni DSG DQ250 zostałem poinformowany ze mój model Golf Sportsvan 2.0TDI z 2016 roku podlega akcji serwisowej o kodzie 23X4. Nie byli w stanie nic więcej mi powiedzieć co dokładnie zostanie zmienione poza tym ze zaktualizowany ...
autor: Glivek76
30 lip 2020, 07:58
Forum: Multimedia
Temat: Aktywacja App Connect
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 20505

Re: Aktywacja App Connect

Sorry za niesprecyzowanie pytania. Chodzi mi o Górny Śląsk
autor: Glivek76
29 lip 2020, 20:31
Forum: Multimedia
Temat: Aktywacja App Connect
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 20505

Aktywacja App Connect

Hej. Czy znacie kogoś Na Śląsku kto byłby w stanie aktywować App Connect w Golfie 7 poza Delerem VW oczywiscie?
autor: Glivek76
04 lip 2020, 17:30
Forum: Diagnostyka i kodowanie
Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
Odpowiedzi: 394
Odsłony: 603234

Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS

No właśnie problem w tym ze nie mam tego systemu jeszcze zainstalowanego. Gdybym go miał to zrobiłbym oczywiście tak jak piszesz😊
autor: Glivek76
04 lip 2020, 17:14
Forum: Diagnostyka i kodowanie
Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
Odpowiedzi: 394
Odsłony: 603234

Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS

Hej. Mam pytanie czy oprogramowanie VSDC 19 nie pamietam rozszerzenia w tej chwili będzie działać z Windowsem 2000? Wie ktoś?
autor: Glivek76
25 wrz 2018, 20:26
Forum: Układ wydechowy
Temat: Wyprogramowanie Egr a sprawność DPF?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 14655

Re: Wyprogramowanie Egr a sprawność DPF?

Mam u siebie zaślepiony EGR i usunięty programowo z ECU. Robiłem to przy okazji remapingu silnika. Było to w sierpniu zeszłego roku od tego czasu zrobiłem trochę ponad 30kkm i nie zauważyłem jakiejś roznicy czy niepokojących objawów.
DPF został i wypala się jak wcześniej.
autor: Glivek76
25 lip 2018, 18:58
Forum: Problemy / Usterki
Temat: Czujnik temperatury spalin za DPF
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 17300

Re: Czujnik temperatury spalin za DPF

Update jestem po wymianie czujnika przed DPFem to ten z brązowa wtyczką. Błąd wykasowany, wskazania temperatury poprawne, błąd nie powraca. Mam nadzieje ze wszystko wróci do normy. Zobaczymy jak będzie z wypalaniem DPFa bo na krótko przed pokazaniem się w/w błędu szalał trochę. Zaczynał wypalać sie ...
autor: Glivek76
21 lip 2018, 11:37
Forum: Problemy / Usterki
Temat: Czujnik temperatury spalin za DPF
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 17300

Re: Czujnik temperatury spalin za DPF

Mam podobny problem wiec nie chce zakładać nowego wątku i podepnę się tutaj.
Przed wczoraj po zapalaniu zimnego silnika pokazała się migająca kontrolka swiez żarowych.po przejechaniu jakiś 5 km zatrzymałem się zgasiłem silnik zapaliłem ponownie kontrolka zgasła. Po podpieciu do VCDSa polazalo błąd ...
autor: Glivek76
02 lis 2017, 00:36
Forum: Diagnostyka i kodowanie
Temat: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS
Odpowiedzi: 394
Odsłony: 603234

Re: Problemy z kablem, VCDS, VAG COM / nie działa VCDS

Podepnę się pod temat... Po akcji serwisowej dotyczącej emisji spalin VCDS nie pozwala mi wejść w zaawansowane bloki pomiarowe silnika. Wszystko inne działa jak wcześniej ale nie to. Posiadam wersje 15.7.1. Wiecie jak ugryźć te sprawę? Mieliście albo macie tez taki problem? Z góry dzieki za pomoc
autor: Glivek76
11 lip 2017, 17:28
Forum: Tuning mechaniczny
Temat: Tuning 1,6 TDI 105 KM czy warto
Odpowiedzi: 236
Odsłony: 242646

Re: Tuning 1,6 TDI 105 KM czy warto

Hej wszystkim. Czy ktoś z Was robił chipa w CTR Zabrze ? Pytanie czy jesteście zadowoleni z ich usług? Zastanawiam się nad małym programem w 1.6 CAYC i do nich mam najbliżej ale chciałbym jeszcze poznać zdanie osób które korzystały z ich usług. Pozdrawiam
Przy okazji chce jeszcze zalepić i wyłączyć ...
autor: Glivek76
06 lip 2016, 10:36
Forum: Hydepark
Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 128838

Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)

No to ja tez się podepnę
2010 rok 1.6 TDI CAYC
76000 km
autor: Glivek76
22 cze 2016, 23:32
Forum: inne
Temat: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 12958

Re: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015

Prezentuje się bardzo fajnie zwłaszcza w tym kolorze :) Gratuluje wyboru =D>

Dziękuję za opinię - kolor faktycznie fajny, ale w myjni i chwilę po wyjeździe :lol:

Tutaj zgodzę się z Tobą calkowicie :D Mam Golfa Plusa w czarnym kolorze. Jak jest mokry bądź świeżo po nałożeniu wosku to efekt jest ...
autor: Glivek76
07 cze 2016, 11:48
Forum: inne
Temat: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 12958

Re: Skoda Octavia 3 RS kombi - 2.0 TDI 184 KM - 2015

Prezentuje się bardzo fajnie zwłaszcza w tym kolorze :) Gratuluje wyboru =D>
autor: Glivek76
25 maja 2016, 22:33
Forum: Problemy / Usterki
Temat: Korozja golf 7
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 28621

Re: Korozja golf 7

Korozja a raczej rdzawy nalot ma tarczach hamulowych to nie tragedia a raczej normalna rzecz wg mnie. Jeszcze troche to problemem bedzie przybrudzony palec po wlożeniu w końcówkę rury wydechowej :lol:
autor: Glivek76
17 maja 2016, 16:34
Forum: Układ wydechowy
Temat: Jak to jest z DPF?
Odpowiedzi: 115
Odsłony: 134433

Re: Jak to jest z DPF?

Podwyższone obroty biegu jałowego i wyższa niz zwykle temperatura oleju rozwniez są oznakami wypalania aktywnego DPFa. Nie zauważyłem żeby podczas wypalania włączało się ogrzewanie szyby. Z czasem bedziesz to zauważał. Poza tym proponuje też kupić sobie kabelek VCDS który zawsze sie przyda i pozwala ...
autor: Glivek76
09 maja 2016, 14:08
Forum: Ogłoszenia komercyjne
Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Odpowiedzi: 460
Odsłony: 347221

Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen

Witam. Mam pytanie odnośnie nakładki "chromowanej" na dolna krawędź tylnej klapy do Golfa Plusa numer części to
5M0 071 360.
Dzieki wielkie
autor: Glivek76
05 maja 2016, 15:26
Forum: Diagnostyka i kodowanie
Temat: Jaki interfejs, kabel VCDS, VAG COM
Odpowiedzi: 357
Odsłony: 416264

Re: Jaki interfejs, kabel VCDS, VAG COM

Każdy kolego 15.7.0 bez problemu obsłuży 1.6 TDI.
autor: Glivek76
26 kwie 2016, 12:29
Forum: Oświetlenie
Temat: tylne swiatla ledowe w golf plus6
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5059

Re: tylne swiatla ledowe w golf plus6

Wydaje mi się ze są identyczne. Tył raczej nie różni sie niczym. Tylko przód uległ zmianie.

-- 26 kwie 2016, 12:34 --

Dla pewności sprawdź sobie jeszcze numery części w ETKA.
autor: Glivek76
06 kwie 2016, 01:05
Forum: MK6
Temat: VCDS - aktywacja Rain Closing
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 40193

Re: VCDS - aktywacja Rain Closing

Dzieki nie wiedziałem nawet o tym. Jutro sprawdzę.
autor: Glivek76
05 kwie 2016, 23:02
Forum: MK6
Temat: VCDS - aktywacja Rain Closing
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 40193

Re: VCDS - aktywacja Rain Closing

zibzib co masz na myśli pisząc ze uruchomiłeś VCDS jako administrator?
autor: Glivek76
04 kwie 2016, 16:21
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Twardy hamulec
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5140

Re: Twardy hamulec

Szczerze mówiąc nie przyglądałem sie jeszcze za bardzo wspomaganiu w Golfie ale do serva idzie taki czarny przewód dość twardy z reguły i musiałbyś iść jego droga i organoleptycznie go pomacać poruszać na łączeniach 😆
autor: Glivek76
04 kwie 2016, 15:16
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Twardy hamulec
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5140

Re: Twardy hamulec

Wyglada jakby podciśnienie sie gubiło po dłuższym postoju. Ale skoro podczas jazdy jest wszystko ok to moze jakaś drobna nieszczelność jest na łączeniach przewodu podciśnienia który idzie do serwa która daje o sobie znac. Warto sie temu przyjrzeć. Poruszaj przewodami na zgaszonym silniku moze coś ...
autor: Glivek76
03 kwie 2016, 20:22
Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
Temat: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 14003

Re: Przełożenia skrzyni biegów- opinie

Czy orientuje się ktoś z Was jak wygląda sprawa przełożeń skrzyń biegów w Octavi 3 z silnikiem 1.6 TDI 105 konnym? Czy to jest ta sama skrzynia o tych samych nieszczęsnych przełożeniach co w Golfie 6 czy juz to zmienili i jest lepiej?
autor: Glivek76
01 kwie 2016, 23:43
Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
Temat: Przełożenia skrzyni biegów- opinie
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 14003

Re: Przełożenia skrzyni biegów- opinie

marmi pisze:Nie tyle urok skrzyni co to że to jest to ekologiczne dziadostwo z wydłużonymi biegami, nie da się na tej skrzyni normalnie jeździć autem...
Święta prawda =D> Na jakiejś dłuższej trasie jest ok ale w codziennej eksploatacji to tragedia.
autor: Glivek76
31 mar 2016, 23:51
Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
Temat: Jakie pomiary zrobic. Silnik CAYC
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 16468

Re: Jakie pomiary zrobic. Silnik CAYC

ktry pisze:Momentu wyszło dokładnie 300 przy 149 KM.
Troszkę brakuje mi dwu masy, ja odczuwam drgania. Ale to tylko ja jestem przeczulony na tym punkcie,bo inni tego nie czują i mówią że wymyślam.
Przynajmniej nie będziesz miał z nią problemu :P

Wyszukiwanie zaawansowane