Dzisiaj jest 25 lut 2024, 13:37


[MK7] Zmiana tylnych halogenów na standard LED z MK7.5

Moderator: flo

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
 1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
 2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
 3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
 4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
 5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
 • Autor
 • Wiadomość
Offline

Greeey

Nieśmiały

 • Posty: 36
 • Rejestracja: 27 lut 2022, 23:04
 • Online: 6d 21h 33m 30s
 • Auto: Golf 7

[MK7] Zmiana tylnych halogenów na standard LED z MK7.5

Post15 lis 2023, 14:35

Witajcie,

Przymierzam się do wymiany oświetlenia z tyłu w swoim Golfiku VII HB. Obecnie mam zwykłe halogenowe lampy.
Chciałbym je wymienić na standardowe LEDowe lampy z MK 7.5. (Myślałem o Matrixach ale jednak ich cena w stosunku do standardowych jest praktycznie ponad 2x wyższa) Może i wyglądają jeszcze trochę lepiej i jest ten pływający kierunek ale mi aż tak bardzo na tym nie zależy.
Standardowe lampy LED z MK7.5 też mi odpowiadają. Jestem na etapie kompletowania gratów, chciałbym się dowiedzieć i prosić o porady, co konkretnie jest potrzebne, dodatkowe wiązki, kostki itd? Może są już "gotowce" P&P wiązek które wystarczy tylko przeciągnąć? Lub jakieś adaptery gotowe. Jeśli ktoś jest po takiej zmianie to prosiłbym o porady lub jakiś manual jeśli to możliwe.
Z góry dzięki bardzo wszystkim! :pub:

Wróć do Retrofitting

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości