Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:38


Golf 6 GTI - Problem z wyceną samochodu

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

trzeci

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 29 lip 2013, 11:54
  • Online: 5h 48m 10s

Golf 6 GTI - Problem z wyceną samochodu

Post03 sie 2022, 12:02

Szanowni,

Mam pewien problem z wyceną samochodu i zwracam się z prośbą do Was ponieważ brak punktów odniesienia na OLX oraz Otomoto. Wiem, że samochód jest wart tyle ile ktoś za niego zapłaci ale należy zacząć od jakiejś wartości - Proszę Was o pomoc w jej ustaleniu :D

Dane:
Model: Golf VI GTI
Silnik: 2.0 TSI DSG
Rocznik: 2013
Przebieg: <60 000km

Wybaczcie długi post, postaram się napisać go możliwie zwięźle :)

W 2013 roku siostra kupiła uszkodzonego VW Golf VI GTI z USA - Przebieg około 5,5 tys. km, uderzony lekko z przodu jest cała dokumentacja fotograficzna, nie był powodziowy itd.

Wszystko zostało naprawione w ASO na nowych i oryginalnych częściach. Zalewany był do niego wyłącznie Motul oraz Millers (Zwykle kupowany od kolegi z naszego forum :) ), samochód nigdy nie był katowany ponieważ siostra jest naprawde słabym kierowcą, co przełożyło się na jego przebieg - samochód był przez nią użytkowany baaaaardzo sporadycznie przez co aktualnie ma przebieg poniżej 60k.

Z minusów, samochód nie ma tego multimedialnego radia, przez co wydaje się golasem :)

I tutaj pojawia się problem - Samochód jest naprawdę zadbany, przez cały czas posiadania jest garażowany, nigdy nie było na nim oszczędzane i jestem świadom, że jest to dobry egzemplarz, jednak brak podobnych egzempolarzy na OLX oraz Otomoto sprawia, że cięzko mi ustalić cenę wyjściową dla ogłoszenia ;)

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Może ktoś z Was ma tego typu doświadczenia i podpowie realną wartość :)

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości