Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 02:27


[All] Radio RCD 210-problem z AUX

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

qbuss88

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 cze 2022, 14:49
  • Online: 43m 11s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 110KM
  • Lokalizacja: Nisko

Radio RCD 210-problem z AUX

Post13 cze 2022, 16:16

Witam, mój problem dotyczy radia rcd 210. Aux chodził normalnie, wszystko ładnie śmigało, po pewnym czasie nagle zniknęła możliwość zmiany na aux (po kliknięciu przycisku media, wcześniej było CD oraz CDC) teraz jest tylko CD. Po odłączeniu akumulatora, wszystko wróciło do normy, jednak za jakiś czas znowu ten sam problem. Gdy znowu odpiąłem akumulator i podpiąłem znowu działało, a dzisiaj znikło.
Jeśli ktoś wie w czym rzecz, to dziękuję za informację.
Pozdrawiam.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości