Dzisiaj jest 19 mar 2024, 04:07


[2.0 TDI 110KM] Blad 02070 Czujniki wspomagania parkowania z tyłu: przerwany

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Liss

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 lut 2021, 10:33
  • Online: 6h 1m 18s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Trzciel

Blad 02070 Czujniki wspomagania parkowania z tyłu: przerwany

Post29 mar 2021, 20:54

Miał ktos moze problem z takim błędem? Nie wiem gdzie szukac, kostka podłączona, przewody przy niej tez ok.
Offline

Roberto_

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 maja 2022, 16:00
  • Online: 20m 7s
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Blad 02070 Czujniki wspomagania parkowania z tyłu: przer

Post21 maja 2022, 16:19

Dzień Dobry,
Jestem tu nowy wiec jeśli złe miejsce przepraszam. Jednocześnie Witam Wszystkich.

W Golfie 7, 1.4 TSI nie działają czujniki z tylu. Taki już kupiłem. Na ekranie błąd i długi dźwięk przy włączaniu wstecznego. Z przodu wszystko działa jak należy. Dziś przedzwoniłem cała tylną wiązkę i wszystko jest ok.
Czy jeśli jest uszkodzony jeden lub więcej czujnik to reszta nie działa?
Czy są inne możliwe usterki niż awaria czujnika i okablowania?
Czy ktoś może coś doradzić?

Pozdrawiam,
Robert

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość