Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:19


Dziwny dzięki podczas kontrolki niezapiętych pasow

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

M@ciej

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 27 paź 2016, 18:49
  • Online: 6d 20h 31m 7s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: WLKP

Dziwny dzięki podczas kontrolki niezapiętych pasow

Post24 paź 2020, 20:11

Witam,
Musiałem wyciągnąć licznik ponieważ zgubiłem 1 oryginalny kluczyk i koleś dorabiając go musiał go wyciągnąć dorabiając. Co zauważyłem to:
1.Podczas dźwięku niezapiętych pasów odzywa się metaliczny dźwięk wcześniej jego nie bylo.
2. Wskazówka rezerwy zapala się na ok 60 km do tankowania a wcześniej po ok 90.
3. Po przejechaniu ok 500 km średnie spalanie przy spokojnej jazdy zszedłem do 4.3 i podjechałem pod sklep, nie gasząc auta nie było mnie ze 20 min po czym odjeżdżając nadal pokazywało mi 4.3 a powinno spalaniee iść w górę
Co może być nie tak czy podczas wyciągnięcia licznika mogło się coś zepsuć? Na desce żadnego błędu nie pokazuje

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości