Dzisiaj jest 23 lis 2019, 02:35

Schemat PDC do Mk7

Moderatorzy: flo, Muti

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

jokik

Nowicjusz

• Online: 18h 30m 39s
  • Auto: Vw golf 7 Variant
  • Silnik: TDI CRKB stage 1

Schemat PDC do Mk7

Post05 lip 2019, 21:13

Hej pilnie potrzebuje schemat PDC do mk7, najlepiej na 12 czujników, ale 8 też może być, z góry dziękuję.
Awatar użytkownika

flo

Junior Moderator

• Online: 4d 2m 20s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf 7 2016
  • Silnik: CZCA

Re: Schemat PDC do Mk7 PiLnE

Post07 lip 2019, 06:21

Proszę Cię bardzo 😊

Autor postu otrzymał pochwałę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

jokik

Nowicjusz

• Online: 18h 30m 39s
  • Auto: Vw golf 7 Variant
  • Silnik: TDI CRKB stage 1

Re: Schemat PDC do Mk7

Post09 lip 2019, 16:15

Dziękuję bardzo :pub: :)

robił ktoś może dołożenie PDC do Mk7 ? nie wiem czy wiązki tworzyć samemu czy zamawiać, np od chinoli, boje się że będzie słabej jakości, a dostęp do pinów, i org kabli mam.

-- 09 lip 2019, 16:24 --

jokik pisze:Dziękuję bardzo :pub: :)

robił ktoś może dołożenie PDC do Mk7 ? nie wiem czy wiązki tworzyć samemu czy zamawiać, np od chinoli, boje się że będzie słabej jakości, a dostęp do pinów, i org kabli mam.

Znalazłem schemat do Mk6, ale już widzę po schemacie że się nie pokrywa, inne wejścia w inne piny kostki w module.

Wróć do Elektryka i Elektronika