Dzisiaj jest 21 lip 2024, 17:38


Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Forum golf6.pl” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Forum golf6.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Forum golf6.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Forum „Forum golf6.pl” działa w oparciu o skrypt phpBB, wydanym na licencji „General Public License” zwanej też „GPL”. Skrypt ten jest dostępny do pobrania ze strony www.phpBB.com. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB.com.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a Twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o Twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Forum golf6.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy Twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez Ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum golf6.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Rejestrując się na forum „Forum golf6.pl” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela domeny i forum „Forum golf6.pl”, w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości na tematy związane z forum „Forum golf6.pl”, jego działalnością oraz informowanie mnie drogą mailową o promocjach i usługach partnerów forum „Forum golf6.pl”. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych. Dane podaję dobrowolnie.

Zapoznałem sie z treścią REGULAMINU FORUM i oświadczam iż będę go przestrzegać.