Cieszę się ze się przydała...XenosagaII pisze:twoja już dawno przeszla testy podkładu, ta na zdjeciu to oryginalna pod ACC do golfa
Znaleziono 110 wyników
- 25 kwie 2015, 19:59
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- 25 kwie 2015, 19:56
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
XenosagaII pisze:Dziś wreszcie przystąpiłem do rzeźby z szyba i jej elementami
czyżbym poznawał szybę ??
- 01 kwie 2015, 19:21
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
- 07 mar 2015, 12:53
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Pełen szacun... Tez chce fotochromy, podpowiesz co gdzie i jak ??
- 07 mar 2015, 12:20
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Zamontowałem gniazdo usb, tyle pustych miejsc a stercząca ładowarka zawsze kiepsko wyglada 



- 29 sty 2015, 18:35
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
- 29 sty 2015, 17:04
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Ja nie wiem... Z jakis demoludow : Słowenii 
Czy Słowacji....
Czy Słowacji....
- 29 sty 2015, 17:02
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
- 29 sty 2015, 00:00
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
A na moim pokładzie wyładowało ostatnio cos takiego :



- 12 lis 2014, 11:14
- Forum: Retrofitting
- Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 70194
Re: Otwieranie kufra poprzez pilota
[...CIACH...] Jak dla mnie 190cm wzrostu, za nisko klapa sie otwiera. Wróciłem do ori...
- 31 paź 2014, 23:20
- Forum: MK6
- Temat: Montaż Light Assist
- Odpowiedzi: 116
- Odsłony: 105123
Re: Montaż Light Assist
Nie trzeba zmieniać manetek, przynajmniej w moim AD 2012 nue było takiej koniecznisci. Jezeli we wszystkich jest tak ze poprzez popchnięcie jej do tylu ( manetka wraca na swoją pozycje ) włączasz na stałe długie to nie trzeba ich zmieniać.
- 23 paź 2014, 06:15
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: DCC w golfie GTI 7
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 23061
Re: DCC w golfie GTI 7
Xeno a wiesz kto ma do sprzedania komplet czesci ??
Rozglądałem sie na all i nic...
Rozglądałem sie na all i nic...
- 22 paź 2014, 22:09
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: DCC w golfie GTI 7
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 23061
DCC w golfie GTI 7
Zdecydowanie z DCC. Jeździłem dwowa R-kami MK7 jedna z, druga bez... Uważam ze nie zamowienie sobie tej opcji jest GŁUPOTA !!!
Sory ze tak krzyczę ale gdybym mógł to bym do swojej MK6 tez założył ...
Warte każdej złotówki .
Sory ze tak krzyczę ale gdybym mógł to bym do swojej MK6 tez założył ...
Warte każdej złotówki .
- 12 wrz 2014, 23:52
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Asystent zmęczenia
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 16781
Re: Asystent zmęczenia
Ja założyłem GW z asystentem, zakodowalem pod auto i lala... W asystentach go mam.
Tylko zastanawia mnie jak to ustrojstwo działa.
Wczoraj nawet jechałem zmęczony jak przysłowiowy pies z wykalaczkami w oczach, a on nic ...
Tylko zastanawia mnie jak to ustrojstwo działa.
Wczoraj nawet jechałem zmęczony jak przysłowiowy pies z wykalaczkami w oczach, a on nic ...
- 10 wrz 2014, 09:36
- Forum: Retrofitting
- Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 13464
Re: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
Mój jest z 2012 MMFA+ i mam problem...
- 10 wrz 2014, 08:44
- Forum: Retrofitting
- Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 13464
Re: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
U mnie od nowości też nie było temp. oleju, bo miałem biedny licznik MFA (bez plusa) ale po zmianie licznika bez problemu się to wyświetliło. Coś mi świta (czytałem o tym na jakimś forum), że chyba wersje na rynek USA nie miały tego czujnika.
Po komunikatach które wyświetliło auto tez wydaje mi ...
Po komunikatach które wyświetliło auto tez wydaje mi ...
- 07 wrz 2014, 07:38
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 TDI 105KM - 2010 Candy White by Ezop
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 37526
Re: Golf 6 - 1.6 TDI 105KM Candy White by Ezop
Ale, przynajmniej na zdjęciu, różnica jest spora. Ja mam folie i niestety to dokonać nie jest to...
- 04 wrz 2014, 14:06
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
- 02 wrz 2014, 17:39
- Forum: Retrofitting
- Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 13464
Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
Dziś, po kolejnej zabawie VCDS'em wreszcie udało mi sie uruchomić w instrumentach temperaturę oleju i nastąpił przysłowiowy zonk.
Wywalił błędami czujnika temperatury, zarówno w zegarach jak i w silniku, no i oczywiście na desce.
Czy dobrze wnioskuje ze go po prostu nr mam ?
Jezeli tak to czy można ...
Wywalił błędami czujnika temperatury, zarówno w zegarach jak i w silniku, no i oczywiście na desce.
Czy dobrze wnioskuje ze go po prostu nr mam ?
Jezeli tak to czy można ...
- 02 wrz 2014, 17:28
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Założyłem Gateway'a z asystentem zmęczenia...
Ciekaw jestem jak to działa. Bo jak po dwóch godzinach jazdy każe wypić kawę, to stwierdzę: po co mi to, skoro mam zegarek [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
Ciekaw jestem jak to działa. Bo jak po dwóch godzinach jazdy każe wypić kawę, to stwierdzę: po co mi to, skoro mam zegarek [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
- 27 sie 2014, 23:20
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248837
Re: Jaki zasięg na pełnym zbiorniku / ile pali Twoje auto
A ja ostatnio zrobiłem 300 ... [FLUSHED FACE]
Zgadnijcie jakim stylem ???
Zgadnijcie jakim stylem ???
- 16 sie 2014, 10:48
- Forum: Retrofitting
- Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 70194
Re: Otwieranie kufra poprzez pilota
10 $ ale chyba sie pospieszyłem z tym zakupem [PENSIVE FACE]
Jak dorwę sie do Etki to sprawdzę cenę w ASO ...
Jak dorwę sie do Etki to sprawdzę cenę w ASO ...
- 15 sie 2014, 17:06
- Forum: Retrofitting
- Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
- Odpowiedzi: 83
- Odsłony: 70194
Re: Otwieranie kufra poprzez pilota
Jabłuszka można na Alli dostać...
Notabene wlasnie zamówiłem [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Notabene wlasnie zamówiłem [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
- 13 sie 2014, 14:01
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Lampki drzwi - warningi tył
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 49244
Re: Lampki drzwi - warningi tył
Jak dobrze pamietam od tylu kostki sa nr pinow... Sprawdźcie czy to nie gapowe 
- 02 sie 2014, 08:58
- Forum: Pozostałe
- Temat: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
- Odpowiedzi: 801
- Odsłony: 601748
Re: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
Z autopsji: po tym jak mi taka żarówka ( nie konkretnie ten model, ale to i tak chiński led ) osmalila klosz, nie ryzykuje zakładania ich. Wole juz "żółty znicz" w lampie ....
Ale to moze tylko ja miałem takiego pecha ( oby )
Ale to moze tylko ja miałem takiego pecha ( oby )


