Znaleziono 110 wyników

autor: antek
25 kwie 2015, 19:59
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

XenosagaII pisze:twoja już dawno przeszla testy podkładu, ta na zdjeciu to oryginalna pod ACC do golfa
Cieszę się ze się przydała...
autor: antek
25 kwie 2015, 19:56
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

XenosagaII pisze:Dziś wreszcie przystąpiłem do rzeźby z szyba i jej elementami :)
Obrazek
Obrazek

czyżbym poznawał szybę ??
autor: antek
01 kwie 2015, 19:21
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Dzis przyszedł "mały" gadżet...Obrazek
autor: antek
07 mar 2015, 12:53
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Pełen szacun... Tez chce fotochromy, podpowiesz co gdzie i jak ??
autor: antek
07 mar 2015, 12:20
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Zamontowałem gniazdo usb, tyle pustych miejsc a stercząca ładowarka zawsze kiepsko wyglada ObrazekObrazek
autor: antek
29 sty 2015, 18:35
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Akra-co ??? ;-)
autor: antek
29 sty 2015, 17:04
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Ja nie wiem... Z jakis demoludow : Słowenii ;-)
Czy Słowacji....
autor: antek
29 sty 2015, 17:02
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

To jeszcze musze nagrać jak burczy ta ramka :-)
autor: antek
29 sty 2015, 00:00
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

A na moim pokładzie wyładowało ostatnio cos takiego :ObrazekObrazek
autor: antek
12 lis 2014, 11:14
Forum: Retrofitting
Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 70194

Re: Otwieranie kufra poprzez pilota

[...CIACH...] Jak dla mnie 190cm wzrostu, za nisko klapa sie otwiera. Wróciłem do ori...
autor: antek
31 paź 2014, 23:20
Forum: MK6
Temat: Montaż Light Assist
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 105123

Re: Montaż Light Assist

Nie trzeba zmieniać manetek, przynajmniej w moim AD 2012 nue było takiej koniecznisci. Jezeli we wszystkich jest tak ze poprzez popchnięcie jej do tylu ( manetka wraca na swoją pozycje ) włączasz na stałe długie to nie trzeba ich zmieniać.
autor: antek
23 paź 2014, 06:15
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: DCC w golfie GTI 7
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 23061

Re: DCC w golfie GTI 7

Xeno a wiesz kto ma do sprzedania komplet czesci ??
Rozglądałem sie na all i nic...
autor: antek
22 paź 2014, 22:09
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: DCC w golfie GTI 7
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 23061

DCC w golfie GTI 7

Zdecydowanie z DCC. Jeździłem dwowa R-kami MK7 jedna z, druga bez... Uważam ze nie zamowienie sobie tej opcji jest GŁUPOTA !!!
Sory ze tak krzyczę ale gdybym mógł to bym do swojej MK6 tez założył ...
Warte każdej złotówki .
autor: antek
12 wrz 2014, 23:52
Forum: Elektryka i Elektronika
Temat: Asystent zmęczenia
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 16781

Re: Asystent zmęczenia

Ja założyłem GW z asystentem, zakodowalem pod auto i lala... W asystentach go mam.
Tylko zastanawia mnie jak to ustrojstwo działa.
Wczoraj nawet jechałem zmęczony jak przysłowiowy pies z wykalaczkami w oczach, a on nic ...
autor: antek
10 wrz 2014, 09:36
Forum: Retrofitting
Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 13464

Re: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika

Mój jest z 2012 MMFA+ i mam problem...
autor: antek
10 wrz 2014, 08:44
Forum: Retrofitting
Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 13464

Re: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika

U mnie od nowości też nie było temp. oleju, bo miałem biedny licznik MFA (bez plusa) ale po zmianie licznika bez problemu się to wyświetliło. Coś mi świta (czytałem o tym na jakimś forum), że chyba wersje na rynek USA nie miały tego czujnika.
Po komunikatach które wyświetliło auto tez wydaje mi ...
autor: antek
07 wrz 2014, 07:38
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 TDI 105KM - 2010 Candy White by Ezop
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 37526

Re: Golf 6 - 1.6 TDI 105KM Candy White by Ezop

Ale, przynajmniej na zdjęciu, różnica jest spora. Ja mam folie i niestety to dokonać nie jest to...
autor: antek
04 wrz 2014, 14:06
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

35D 907 044A
Z Alli...
autor: antek
02 wrz 2014, 17:39
Forum: Retrofitting
Temat: Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 13464

Temperatura oleju a właściwie brak jej czujnika

Dziś, po kolejnej zabawie VCDS'em wreszcie udało mi sie uruchomić w instrumentach temperaturę oleju i nastąpił przysłowiowy zonk.
Wywalił błędami czujnika temperatury, zarówno w zegarach jak i w silniku, no i oczywiście na desce.
Czy dobrze wnioskuje ze go po prostu nr mam ?
Jezeli tak to czy można ...
autor: antek
02 wrz 2014, 17:28
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Założyłem Gateway'a z asystentem zmęczenia...
Ciekaw jestem jak to działa. Bo jak po dwóch godzinach jazdy każe wypić kawę, to stwierdzę: po co mi to, skoro mam zegarek [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
autor: antek
27 sie 2014, 23:20
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 248837

Re: Jaki zasięg na pełnym zbiorniku / ile pali Twoje auto

A ja ostatnio zrobiłem 300 ... [FLUSHED FACE]
Zgadnijcie jakim stylem ???
autor: antek
16 sie 2014, 10:48
Forum: Retrofitting
Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 70194

Re: Otwieranie kufra poprzez pilota

10 $ ale chyba sie pospieszyłem z tym zakupem [PENSIVE FACE]
Jak dorwę sie do Etki to sprawdzę cenę w ASO ...
autor: antek
15 sie 2014, 17:06
Forum: Retrofitting
Temat: Otwieranie kufra poprzez pilota
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 70194

Re: Otwieranie kufra poprzez pilota

Jabłuszka można na Alli dostać...
Notabene wlasnie zamówiłem [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
autor: antek
13 sie 2014, 14:01
Forum: Oświetlenie
Temat: Lampki drzwi - warningi tył
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 49244

Re: Lampki drzwi - warningi tył

Jak dobrze pamietam od tylu kostki sa nr pinow... Sprawdźcie czy to nie gapowe :-)
autor: antek
02 sie 2014, 08:58
Forum: Pozostałe
Temat: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
Odpowiedzi: 801
Odsłony: 601748

Re: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Z autopsji: po tym jak mi taka żarówka ( nie konkretnie ten model, ale to i tak chiński led ) osmalila klosz, nie ryzykuje zakładania ich. Wole juz "żółty znicz" w lampie ....
Ale to moze tylko ja miałem takiego pecha ( oby ) :-)

Wyszukiwanie zaawansowane