Znaleziono 9 wyników

autor: dan1976
01 cze 2017, 14:26
Forum: Wnętrze i nadwozie
Temat: Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2981

Re: Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach

Witam
Problem rozwiązałem w następujący sposòb:
-całe otwory drzwiowe w karoserii wypolerowalem i nałozyłem wosk
-uszczelki gumowe przesmarowane silikonem
-zamki i zawiasy w drzwiach nasmarowałem białym suchym smarem silikonowym
Po tym zabiegu zero dziwnych denerwujących odgłosów z drzwi
autor: dan1976
31 maja 2017, 15:55
Forum: Wnętrze i nadwozie
Temat: Wpadający czujnik parkowania
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6515

Re: Wpadający czujnik parkowania

Też mi kiedyś wpadł jeden czujnik podczas mycia myjką ciśnieniową:(Niestety trzeba demontować zderzak. Najlepiej jest użyć kleju do wklejania szyb (radziłbym wszystkie czujniki w zderzaku za jednym razem zrobić).
Pozdrawiam
autor: dan1976
31 maja 2017, 15:50
Forum: Wnętrze i nadwozie
Temat: Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2981

Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach

Witam

Od jakiegoś czasu słyszę w swoim aucie skrzypienie uszczelek w drzwiach (5 drzwi). Jest on bardzo silny w momencie pokonywania jakiś nierówności, kiedy karoseria zaczyna pracować. Zauważyłem również, że jak dociskam ręką róg we wszystkich drzwiach to słychać skrzypienie (prawdopodobnie z tych ...
autor: dan1976
11 paź 2013, 11:48
Forum: Opony i felgi
Temat: Zużycie opon - ząbkowanie, ścinanie, uszkodzenia
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4945

Re: Zużycie opon - ząbkowanie, ścinanie, uszkodzenia

Miałem u siebie taka sytuacje. Po kupnie auta przy predkosci 60-100km/h slychac było jakby ktores tylne lozysko. Organoleptyczne sprawdzenie lozysk nic nie wykazalo. Miałem opony Goodyear całoroczne. Pojechalem do kolegi który ma warsztat wulkanizacyjny sprawdzil te opony i okazało się ze były ...
autor: dan1976
11 paź 2013, 11:32
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Jaki olej polecacie
Odpowiedzi: 723
Odsłony: 765153

Re: Jaki olej polecacie

Witam
Czy olej Mobil 1 ESP 5w30 to dobry wybor do silnika BSE? Mam tryb LL ale i tak zamierzam wymieniac olej raz na rok lub co 15 tys. Ten LL jakos do mnie nie przemawia.A jak u was z tym LL?
autor: dan1976
11 paź 2013, 11:28
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 248742

Re: Rzeczywiste spalanie

sorki, przenosze pytanko do innego watku
autor: dan1976
10 paź 2013, 20:49
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 248742

Re: Rzeczywiste spalanie

Witam
A tak z innej beczki, mam pytanie do kolegi mastermind89 jaki używasz olej w swoim autku i w jakim systemie LL czy normalny co 15 tys ?
autor: dan1976
10 paź 2013, 12:17
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 248742

Rzeczywiste spalanie

Witam
Posiada Golfa 6 z silnikiem BSE 102km i chciałbym się zapytać jakie jest u was zużycie paliwa (rzeczywiste). U mnie w miescie przy normalnej jeździe (zmiana biegow 3000-3500rpm) wychodzi 9l, w trasie przy prędkościach 140km/h wyszlo 7,6l. Sa to wartości z tzw. korka a nie komputera. popryednio ...
autor: dan1976
10 paź 2013, 12:02
Forum: Hydepark
Temat: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
Odpowiedzi: 1444
Odsłony: 1104348

Re: Witam wszystkich - Tutaj się witamy

Witam wszystkich
Jestem posiadaczem Golfa 6 poprzedni samochod Bora 1.9 TDI

pozdrawiam wszystkich

Wyszukiwanie zaawansowane