Witam
Problem rozwiązałem w następujący sposòb:
-całe otwory drzwiowe w karoserii wypolerowalem i nałozyłem wosk
-uszczelki gumowe przesmarowane silikonem
-zamki i zawiasy w drzwiach nasmarowałem białym suchym smarem silikonowym
Po tym zabiegu zero dziwnych denerwujących odgłosów z drzwi
Znaleziono 9 wyników
- 01 cze 2017, 14:26
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2981
- 31 maja 2017, 15:55
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Wpadający czujnik parkowania
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6515
Re: Wpadający czujnik parkowania
Też mi kiedyś wpadł jeden czujnik podczas mycia myjką ciśnieniową:(Niestety trzeba demontować zderzak. Najlepiej jest użyć kleju do wklejania szyb (radziłbym wszystkie czujniki w zderzaku za jednym razem zrobić).
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- 31 maja 2017, 15:50
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2981
Jak wyeliminować skrzypienie z uszczelek na drzwiach
Witam
Od jakiegoś czasu słyszę w swoim aucie skrzypienie uszczelek w drzwiach (5 drzwi). Jest on bardzo silny w momencie pokonywania jakiś nierówności, kiedy karoseria zaczyna pracować. Zauważyłem również, że jak dociskam ręką róg we wszystkich drzwiach to słychać skrzypienie (prawdopodobnie z tych ...
Od jakiegoś czasu słyszę w swoim aucie skrzypienie uszczelek w drzwiach (5 drzwi). Jest on bardzo silny w momencie pokonywania jakiś nierówności, kiedy karoseria zaczyna pracować. Zauważyłem również, że jak dociskam ręką róg we wszystkich drzwiach to słychać skrzypienie (prawdopodobnie z tych ...
- 11 paź 2013, 11:48
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Zużycie opon - ząbkowanie, ścinanie, uszkodzenia
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4945
Re: Zużycie opon - ząbkowanie, ścinanie, uszkodzenia
Miałem u siebie taka sytuacje. Po kupnie auta przy predkosci 60-100km/h slychac było jakby ktores tylne lozysko. Organoleptyczne sprawdzenie lozysk nic nie wykazalo. Miałem opony Goodyear całoroczne. Pojechalem do kolegi który ma warsztat wulkanizacyjny sprawdzil te opony i okazało się ze były ...
- 11 paź 2013, 11:32
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Jaki olej polecacie
- Odpowiedzi: 723
- Odsłony: 765153
Re: Jaki olej polecacie
Witam
Czy olej Mobil 1 ESP 5w30 to dobry wybor do silnika BSE? Mam tryb LL ale i tak zamierzam wymieniac olej raz na rok lub co 15 tys. Ten LL jakos do mnie nie przemawia.A jak u was z tym LL?
Czy olej Mobil 1 ESP 5w30 to dobry wybor do silnika BSE? Mam tryb LL ale i tak zamierzam wymieniac olej raz na rok lub co 15 tys. Ten LL jakos do mnie nie przemawia.A jak u was z tym LL?
- 11 paź 2013, 11:28
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248742
- 10 paź 2013, 20:49
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248742
Re: Rzeczywiste spalanie
Witam
A tak z innej beczki, mam pytanie do kolegi mastermind89 jaki używasz olej w swoim autku i w jakim systemie LL czy normalny co 15 tys ?
A tak z innej beczki, mam pytanie do kolegi mastermind89 jaki używasz olej w swoim autku i w jakim systemie LL czy normalny co 15 tys ?
- 10 paź 2013, 12:17
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248742
Rzeczywiste spalanie
Witam
Posiada Golfa 6 z silnikiem BSE 102km i chciałbym się zapytać jakie jest u was zużycie paliwa (rzeczywiste). U mnie w miescie przy normalnej jeździe (zmiana biegow 3000-3500rpm) wychodzi 9l, w trasie przy prędkościach 140km/h wyszlo 7,6l. Sa to wartości z tzw. korka a nie komputera. popryednio ...
Posiada Golfa 6 z silnikiem BSE 102km i chciałbym się zapytać jakie jest u was zużycie paliwa (rzeczywiste). U mnie w miescie przy normalnej jeździe (zmiana biegow 3000-3500rpm) wychodzi 9l, w trasie przy prędkościach 140km/h wyszlo 7,6l. Sa to wartości z tzw. korka a nie komputera. popryednio ...
- 10 paź 2013, 12:02
- Forum: Hydepark
- Temat: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
- Odpowiedzi: 1444
- Odsłony: 1104348
Re: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
Witam wszystkich
Jestem posiadaczem Golfa 6 poprzedni samochod Bora 1.9 TDI
pozdrawiam wszystkich
Jestem posiadaczem Golfa 6 poprzedni samochod Bora 1.9 TDI
pozdrawiam wszystkich