Cześć,
nadszedł czas na wymianę "klawiatury" i oringów dolotowych, aso krzyknęło 2400 pln :lol: generalnie znalazłem jakieś poradniki od kolegów zza wschodniej granicy, 20 min roboty, jednak pytanie czy mamy jakieś krajowe porady do mojego silnika? :D ewentualnie czy mógłby ktoś się podzielić ...
Znaleziono 82 wyniki
- 25 cze 2020, 15:39
- Forum: Mechanika
- Temat: [1.6 BSE] Uszczelka pokrywy zaworów
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 3537
- 21 kwie 2020, 09:36
- Forum: Układ hamulcowy
- Temat: Wymiana pompy hamulcowej
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5152
Re: Wymiana pompy hamulcowej
Dzięki za odpowiedź, w sumie chodzi mi głównie o to, czy mogę zamontować z dowolną literką na końcu?
Bo przewijają się 1K1614019 + C D F K L, każda z nich będzie pasować? Ktoś wie czym się różnią w takim razie?
EDIT: udało się dorwać Bosch F 026 003 715, ale byłoby miło jakby ktoś rozwiał powyższe ...
Bo przewijają się 1K1614019 + C D F K L, każda z nich będzie pasować? Ktoś wie czym się różnią w takim razie?
EDIT: udało się dorwać Bosch F 026 003 715, ale byłoby miło jakby ktoś rozwiał powyższe ...
- 21 kwie 2020, 01:32
- Forum: Układ hamulcowy
- Temat: Wymiana pompy hamulcowej
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5152
Wymiana pompy hamulcowej
Cześć,
aktualnie posiadam pompę 1K1 614 019 F jednak zdobycie odpowiednika (nie mówię o tanich zamiennikach) graniczy z cudem obecnie - TRW PMH972 czy Bosch F 026 003 715 sa praktycznie niedostępne u nas w kraju.
W związku z tym mam pytanie: czy mogę wsadzić 1K1 614 019 K / TRW PMH942 / ATE 03 ...
aktualnie posiadam pompę 1K1 614 019 F jednak zdobycie odpowiednika (nie mówię o tanich zamiennikach) graniczy z cudem obecnie - TRW PMH972 czy Bosch F 026 003 715 sa praktycznie niedostępne u nas w kraju.
W związku z tym mam pytanie: czy mogę wsadzić 1K1 614 019 K / TRW PMH942 / ATE 03 ...
- 18 wrz 2019, 14:56
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Drążek stabilizatora - przód
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4602
Re: Drążek stabilizatora - przód
Dzieki wielkie
miałem cichą nadzieję na BK, no ale trudno 
- 17 wrz 2019, 10:33
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Drążek stabilizatora - przód
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4602
Drążek stabilizatora - przód
Cześć, przymierzam się do wymiany przedniego drążka ze względu na efekt skrzypiącej wersalki, jednak nie bardzo wiem który dokładnie powinienem kupić, trzy średnice są do wyboru: 21.7, 22.5 i 23.6
scr.png
Golf VI 1.6 BSE
VIN: WVWZZZ1KZ9W533753
Byłbym wdzięczny jesli ktoś mógłby sprawdzić po ...
scr.png
Golf VI 1.6 BSE
VIN: WVWZZZ1KZ9W533753
Byłbym wdzięczny jesli ktoś mógłby sprawdzić po ...
- 28 lut 2018, 15:10
- Forum: Hydepark
- Temat: VW Connect - Twój mobilny asystent kierowcy
- Odpowiedzi: 133
- Odsłony: 69626
Re: VW Connect - Twój mobilny asystent kierowcy
Dzisiaj sprawdziłem z golf VI 1,4 benzyna 80 kM rok produkcji 2012 i lipa, cały czas komunikat że trwa próba połączenia i się nie chce połączyć.
Identyko przy 1.6 BSE :dupa:
co ciekawe szukajka po VINie mówi że pojazd kompatybilny, ale szukajac ręcznie w listach rozwijanych, nie ma tego silnika ...
Identyko przy 1.6 BSE :dupa:
co ciekawe szukajka po VINie mówi że pojazd kompatybilny, ale szukajac ręcznie w listach rozwijanych, nie ma tego silnika ...
- 11 mar 2017, 22:29
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Kontrolka kierownicy
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 28834
- 10 mar 2017, 20:08
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Kontrolka kierownicy
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 28834
Re: Kontrolka kierownicy
Pomogła wymiana akumulatora, natomiast teraz po 3-4 latach problem znowu powrócił zimą,
pewnie znowu wymiana aku pomoze, ewentualnie przeczekanie mrozów
pewnie znowu wymiana aku pomoze, ewentualnie przeczekanie mrozów
- 16 paź 2014, 18:44
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248742
Re: Jaki zasięg na pełnym zbiorniku / ile pali Twoje auto
Po roku użytkowania średnie spalanie to 8.4l/100km, ostatnio na pełnym baku zrobiłem 625 km i jest to raczej standardowy wynik z tego co zauważyłem.
- 15 paź 2014, 21:42
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Pewnie chodziło o sam fakt jednostki 1.6
Dzięki raz jeszcze za miłe słowa
Lampy dopiero co założone, a już ochrzczone
a tak ładnie autko sie błyszczało 
Lampy dopiero co założone, a już ochrzczone
- 14 paź 2014, 16:56
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Wczoraj przyszły nowiutkie lampiony, zaraz montaż 
- 03 paź 2014, 20:26
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Wybór amortyzatorów
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21380
Re: Wybór amortyzatorów
Powiedziano mi, że przegląd podbijają powyżej 40%. Super, dzięki wielkie za info 
- 03 paź 2014, 19:49
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Wybór amortyzatorów
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21380
Wybór amortyzatorów
Witam :)
Byłem dzisiaj na przeglądzie, gdzie dowiedziałem się, że jeszcze trochę i bym nie otrzymał odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym :shock: Tylne amorki: 48% i 52%, przód lepiej: 73% i 79%
Zawieszenie mam seryjne, moglibyście doradzić jakie części kupić na tył?
Wstępnie wybrałem http ...
Byłem dzisiaj na przeglądzie, gdzie dowiedziałem się, że jeszcze trochę i bym nie otrzymał odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym :shock: Tylne amorki: 48% i 52%, przód lepiej: 73% i 79%
Zawieszenie mam seryjne, moglibyście doradzić jakie części kupić na tył?
Wstępnie wybrałem http ...
- 15 wrz 2014, 08:20
- Forum: Tuning mechaniczny
- Temat: 1.6 benzyna chip
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5218
Re: 1.6 benzyna chip
Jak wyżej, a na potwierdzenie słów: http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Vol ... 75kW-102KM - wiem, że to odnośnie dziadka naszych golfów, ale silnik się zgadza 
- 07 wrz 2014, 10:36
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
- 28 sie 2014, 16:39
- Forum: Hydepark
- Temat: Grupowy zakup lamp tylnych LED (Depo)
- Odpowiedzi: 112
- Odsłony: 67248
Re: Grupowy zakup lamp tylnych LED (Depo)
Ja mam dokladnie tą samą sytuację, biorę na firme, odliczam vat i jest gwarancja - 400 euro,
ale ostatecznie wychodzi jakies 1300 zl za nowki. Dostawa w CS ma być w przyszlym tygodniu
ale ostatecznie wychodzi jakies 1300 zl za nowki. Dostawa w CS ma być w przyszlym tygodniu
- 28 sie 2014, 15:31
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
dzięki Panowie za miłe słowa i przesyłkę, nie spodziewałem się Was tutaj 
a dzisiaj kolejna paczka, tym razem prosto z Czech
a dzisiaj kolejna paczka, tym razem prosto z Czech
- 27 sie 2014, 20:59
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Sorry, ale do tej pory nie miałem czasu żeby ogarnąć fotki czujnikow
Postaram się wrzucić razem z nowymi tylnymi lampionami 
Natomiast dzisiaj dotarła pierwsza z kilku paczuszek
Natomiast dzisiaj dotarła pierwsza z kilku paczuszek
- 24 sie 2014, 20:43
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Poszarpywanie/wstrząsy na wolnych obrotach
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 54144
Re: Poszarpywanie/wstrząsy na wolnych obrotach
Moje szczęście nie trwało niestety zbyt długo, po kolejnym tankowaniu szarpnięcia znowu się pojawiły.
Byłem niedawno na przeglądzie w aso, znowu zgłosiłem usterkę, znowu usłyszałem że nic się nie da z tym zrobić, ten typ tak ma, zdarza się, cecha silnika [-( Jednak nie dając za wygraną przekopałem ...
Byłem niedawno na przeglądzie w aso, znowu zgłosiłem usterkę, znowu usłyszałem że nic się nie da z tym zrobić, ten typ tak ma, zdarza się, cecha silnika [-( Jednak nie dając za wygraną przekopałem ...
- 04 sie 2014, 16:04
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
thx 
postaram się wrzucić fotki pod koniec tygodnia, autko zrobilo dwa tysiace km w zeszlym tygodniu, wiec nie nalezy do najczystszych w tym momencie
postaram się wrzucić fotki pod koniec tygodnia, autko zrobilo dwa tysiace km w zeszlym tygodniu, wiec nie nalezy do najczystszych w tym momencie
- 01 sie 2014, 20:39
- Forum: Hydepark
- Temat: Woodstock 2014
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3184
- 01 sie 2014, 19:48
- Forum: Hydepark
- Temat: Woodstock 2014
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3184
- 01 sie 2014, 19:33
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Dzięki uprzejmości ASO pokrywa silnika wróciła na swoje miejsce 
A wczoraj chłopaki z CarSystems zainstalowali u mnie czujniki parkowania przód i tył (PLA się nie dało, pompa abs do wymiany) oraz zestaw bluetooth
A wczoraj chłopaki z CarSystems zainstalowali u mnie czujniki parkowania przód i tył (PLA się nie dało, pompa abs do wymiany) oraz zestaw bluetooth
- 25 lip 2014, 16:09
- Forum: Retrofitting
- Temat: Montaż tempomatu
- Odpowiedzi: 278
- Odsłony: 234010
Re: Montaż tempomatu
ma znaczenie chociażby dlatego, że nie wiadomo czy prawa i lewa manetka są osobno czy też są zespolone
- 30 cze 2014, 09:21
- Forum: MK6
- Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 16691
Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
http://www.touran-club.ru/gallery/albums/userpics/10111/normal_mP1030173.jpg
http://www.touran-club.ru/gallery/albums/userpics/10111/normal_mP1030704.jpg
nr części: 06A103925CH
a co do poduchy: no jak nie pasuje skoro przełożyłem? :P wcześniej miałem taką kiere:
http://i61.tinypic.com ...
http://www.touran-club.ru/gallery/albums/userpics/10111/normal_mP1030704.jpg
nr części: 06A103925CH
a co do poduchy: no jak nie pasuje skoro przełożyłem? :P wcześniej miałem taką kiere:
http://i61.tinypic.com ...