Znaleziono 82 wyniki

autor: mastermind89
25 cze 2020, 15:39
Forum: Mechanika
Temat: [1.6 BSE] Uszczelka pokrywy zaworów
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3537

[1.6 BSE] Uszczelka pokrywy zaworów

Cześć,

nadszedł czas na wymianę "klawiatury" i oringów dolotowych, aso krzyknęło 2400 pln :lol: generalnie znalazłem jakieś poradniki od kolegów zza wschodniej granicy, 20 min roboty, jednak pytanie czy mamy jakieś krajowe porady do mojego silnika? :D ewentualnie czy mógłby ktoś się podzielić ...
autor: mastermind89
21 kwie 2020, 09:36
Forum: Układ hamulcowy
Temat: Wymiana pompy hamulcowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5152

Re: Wymiana pompy hamulcowej

Dzięki za odpowiedź, w sumie chodzi mi głównie o to, czy mogę zamontować z dowolną literką na końcu?
Bo przewijają się 1K1614019 + C D F K L, każda z nich będzie pasować? Ktoś wie czym się różnią w takim razie?

EDIT: udało się dorwać Bosch F 026 003 715, ale byłoby miło jakby ktoś rozwiał powyższe ...
autor: mastermind89
21 kwie 2020, 01:32
Forum: Układ hamulcowy
Temat: Wymiana pompy hamulcowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5152

Wymiana pompy hamulcowej

Cześć,

aktualnie posiadam pompę 1K1 614 019 F jednak zdobycie odpowiednika (nie mówię o tanich zamiennikach) graniczy z cudem obecnie - TRW PMH972 czy Bosch F 026 003 715 sa praktycznie niedostępne u nas w kraju.

W związku z tym mam pytanie: czy mogę wsadzić 1K1 614 019 K / TRW PMH942 / ATE 03 ...
autor: mastermind89
18 wrz 2019, 14:56
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Drążek stabilizatora - przód
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4602

Re: Drążek stabilizatora - przód

Dzieki wielkie :D miałem cichą nadzieję na BK, no ale trudno :)
autor: mastermind89
17 wrz 2019, 10:33
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Drążek stabilizatora - przód
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4602

Drążek stabilizatora - przód

Cześć, przymierzam się do wymiany przedniego drążka ze względu na efekt skrzypiącej wersalki, jednak nie bardzo wiem który dokładnie powinienem kupić, trzy średnice są do wyboru: 21.7, 22.5 i 23.6

scr.png

Golf VI 1.6 BSE
VIN: WVWZZZ1KZ9W533753

Byłbym wdzięczny jesli ktoś mógłby sprawdzić po ...
autor: mastermind89
28 lut 2018, 15:10
Forum: Hydepark
Temat: VW Connect - Twój mobilny asystent kierowcy
Odpowiedzi: 133
Odsłony: 69626

Re: VW Connect - Twój mobilny asystent kierowcy

Dzisiaj sprawdziłem z golf VI 1,4 benzyna 80 kM rok produkcji 2012 i lipa, cały czas komunikat że trwa próba połączenia i się nie chce połączyć.
Identyko przy 1.6 BSE :dupa:

co ciekawe szukajka po VINie mówi że pojazd kompatybilny, ale szukajac ręcznie w listach rozwijanych, nie ma tego silnika ...
autor: mastermind89
11 mar 2017, 22:29
Forum: Elektryka i Elektronika
Temat: Kontrolka kierownicy
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 28834

Re: Kontrolka kierownicy

wystarczy nowy aku, nic nie trzeba kodować
autor: mastermind89
10 mar 2017, 20:08
Forum: Elektryka i Elektronika
Temat: Kontrolka kierownicy
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 28834

Re: Kontrolka kierownicy

Pomogła wymiana akumulatora, natomiast teraz po 3-4 latach problem znowu powrócił zimą,
pewnie znowu wymiana aku pomoze, ewentualnie przeczekanie mrozów :)
autor: mastermind89
16 paź 2014, 18:44
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 248742

Re: Jaki zasięg na pełnym zbiorniku / ile pali Twoje auto

Po roku użytkowania średnie spalanie to 8.4l/100km, ostatnio na pełnym baku zrobiłem 625 km i jest to raczej standardowy wynik z tego co zauważyłem.
autor: mastermind89
15 paź 2014, 21:42
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

Pewnie chodziło o sam fakt jednostki 1.6 :) Dzięki raz jeszcze za miłe słowa :pub:

Lampy dopiero co założone, a już ochrzczone :evil: a tak ładnie autko sie błyszczało :despair:
autor: mastermind89
14 paź 2014, 16:56
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

Wczoraj przyszły nowiutkie lampiony, zaraz montaż :food:
autor: mastermind89
03 paź 2014, 20:26
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Wybór amortyzatorów
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 21380

Re: Wybór amortyzatorów

Powiedziano mi, że przegląd podbijają powyżej 40%. Super, dzięki wielkie za info :)
autor: mastermind89
03 paź 2014, 19:49
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Wybór amortyzatorów
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 21380

Wybór amortyzatorów

Witam :)

Byłem dzisiaj na przeglądzie, gdzie dowiedziałem się, że jeszcze trochę i bym nie otrzymał odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym :shock: Tylne amorki: 48% i 52%, przód lepiej: 73% i 79%

Zawieszenie mam seryjne, moglibyście doradzić jakie części kupić na tył?
Wstępnie wybrałem http ...
autor: mastermind89
15 wrz 2014, 08:20
Forum: Tuning mechaniczny
Temat: 1.6 benzyna chip
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 5218

Re: 1.6 benzyna chip

Jak wyżej, a na potwierdzenie słów: http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-Vol ... 75kW-102KM - wiem, że to odnośnie dziadka naszych golfów, ale silnik się zgadza :)
autor: mastermind89
07 wrz 2014, 10:36
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Wymieniony BCM, czekam na tylne lampiony :food:
autor: mastermind89
28 sie 2014, 16:39
Forum: Hydepark
Temat: Grupowy zakup lamp tylnych LED (Depo)
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 67248

Re: Grupowy zakup lamp tylnych LED (Depo)

Ja mam dokladnie tą samą sytuację, biorę na firme, odliczam vat i jest gwarancja - 400 euro,
ale ostatecznie wychodzi jakies 1300 zl za nowki. Dostawa w CS ma być w przyszlym tygodniu
autor: mastermind89
28 sie 2014, 15:31
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

dzięki Panowie za miłe słowa i przesyłkę, nie spodziewałem się Was tutaj :D

a dzisiaj kolejna paczka, tym razem prosto z Czech :)
autor: mastermind89
27 sie 2014, 20:59
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

Sorry, ale do tej pory nie miałem czasu żeby ogarnąć fotki czujnikow :( Postaram się wrzucić razem z nowymi tylnymi lampionami :)

Natomiast dzisiaj dotarła pierwsza z kilku paczuszek :lokej:
autor: mastermind89
24 sie 2014, 20:43
Forum: Problemy / Usterki
Temat: Poszarpywanie/wstrząsy na wolnych obrotach
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 54144

Re: Poszarpywanie/wstrząsy na wolnych obrotach

Moje szczęście nie trwało niestety zbyt długo, po kolejnym tankowaniu szarpnięcia znowu się pojawiły.

Byłem niedawno na przeglądzie w aso, znowu zgłosiłem usterkę, znowu usłyszałem że nic się nie da z tym zrobić, ten typ tak ma, zdarza się, cecha silnika [-( Jednak nie dając za wygraną przekopałem ...
autor: mastermind89
04 sie 2014, 16:04
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

thx :)

postaram się wrzucić fotki pod koniec tygodnia, autko zrobilo dwa tysiace km w zeszlym tygodniu, wiec nie nalezy do najczystszych w tym momencie :P
autor: mastermind89
01 sie 2014, 20:39
Forum: Hydepark
Temat: Woodstock 2014
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3184

Re: Woodstock 2014

A ja się właśnie zastanawiam gdzie zostawić autko, jakieś rady?
autor: mastermind89
01 sie 2014, 19:48
Forum: Hydepark
Temat: Woodstock 2014
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3184

Re: Woodstock 2014

Ja jutro będę :)
autor: mastermind89
01 sie 2014, 19:33
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

Dzięki uprzejmości ASO pokrywa silnika wróciła na swoje miejsce :)

A wczoraj chłopaki z CarSystems zainstalowali u mnie czujniki parkowania przód i tył (PLA się nie dało, pompa abs do wymiany) oraz zestaw bluetooth :lokej:
autor: mastermind89
25 lip 2014, 16:09
Forum: Retrofitting
Temat: Montaż tempomatu
Odpowiedzi: 278
Odsłony: 234010

Re: Montaż tempomatu

ma znaczenie chociażby dlatego, że nie wiadomo czy prawa i lewa manetka są osobno czy też są zespolone
autor: mastermind89
30 cze 2014, 09:21
Forum: MK6
Temat: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16691

Re: Golf 6 - 1.6 BSE 102KM - 2009 by mm89

http://www.touran-club.ru/gallery/albums/userpics/10111/normal_mP1030173.jpg
http://www.touran-club.ru/gallery/albums/userpics/10111/normal_mP1030704.jpg

nr części: 06A103925CH

a co do poduchy: no jak nie pasuje skoro przełożyłem? :P wcześniej miałem taką kiere:

http://i61.tinypic.com ...

Wyszukiwanie zaawansowane