Oczywiście że 1,6 TDI. Podaj cenę za porządny zamiennikpaww18 pisze:Witam, oryginał czy porzadny zamiennik ?czester69 pisze:Dzień dobry
Potrzebuję wycenę na kompletny rozrząd z pompą wody do VW Golf VI 2010 r. 1,9 TDI 105 KM
Darek
Znaleziono 30 wyników
- 27 lut 2019, 15:00
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- 22 lut 2019, 12:38
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Dzień dobry
Potrzebuję wycenę na kompletny rozrząd z pompą wody do VW Golf VI 2010 r. 1,9 TDI 105 KM
Darek
Potrzebuję wycenę na kompletny rozrząd z pompą wody do VW Golf VI 2010 r. 1,9 TDI 105 KM
Darek
- 07 maja 2018, 11:08
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 24413
Re: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
Cześć
Jak jest cena za tulejkę wahacza przedniego (tylna) do Golfa VI 1,6 TDI 105 KM. Nr seryjny 1K0 199 231
pozdr
Darek
Jak jest cena za tulejkę wahacza przedniego (tylna) do Golfa VI 1,6 TDI 105 KM. Nr seryjny 1K0 199 231
pozdr
Darek
- 07 maja 2018, 11:07
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Cześć
Jak jest cena za tulejkę wahacza przedniego (tylna) do Golfa VI 1,6 TDI 105 KM. Nr seryjny 1K0 199 231
pozdr
Darek
Jak jest cena za tulejkę wahacza przedniego (tylna) do Golfa VI 1,6 TDI 105 KM. Nr seryjny 1K0 199 231
pozdr
Darek
- 07 sie 2017, 08:48
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
- 03 sie 2017, 14:39
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Przypominam się z cenami na klocki
- 02 sie 2017, 11:54
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 24413
Re: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
Cześć
Możesz podać cenę klocków hamulcowych na przód z czujnikiem do Golfa 6 1,6 TDI. Masz może kilku producentów?
Możesz podać cenę klocków hamulcowych na przód z czujnikiem do Golfa 6 1,6 TDI. Masz może kilku producentów?
- 02 sie 2017, 11:52
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Cześć
Możesz podać cenę klocków hamulcowych na przód z czujnikiem do Golfa 6 1,6 TDI. Masz może kilku producentów?
Możesz podać cenę klocków hamulcowych na przód z czujnikiem do Golfa 6 1,6 TDI. Masz może kilku producentów?
- 26 maja 2017, 19:18
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 91830
Re: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
Ale jakby cos palilo elektryke wtrysków,to czemu nie uwalilo tego co ostatnio wymieniles?
Zalozyles nowy,czy uzywany?
Ktos kiedys mi powiedzial (nie wiem czy to prawda),ze jesli padnie swieca zarowa,to nie wymieniac jednej,tylko od razu wszystkie,bo jesli wymieni sie ta uszkodzoná,to po jakims ...
Zalozyles nowy,czy uzywany?
Ktos kiedys mi powiedzial (nie wiem czy to prawda),ze jesli padnie swieca zarowa,to nie wymieniac jednej,tylko od razu wszystkie,bo jesli wymieni sie ta uszkodzoná,to po jakims ...
- 26 maja 2017, 13:46
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 91830
Re: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
Witam
Ok 2 m-ce temu zmieniałem tryskiwacz, bo mi padł. A dziś znowu auto wpadło w tryb awaryjny i są takie same objawy na poprzednio gdy padł wtrysk. Po odpięciu wtrysków okazało się że prawodpodobnie padły kolejne 2 (ten wymieniany 2 m-ce temu jest OK) O co tu chodzi? Czy w tym silniku jest to ...
Ok 2 m-ce temu zmieniałem tryskiwacz, bo mi padł. A dziś znowu auto wpadło w tryb awaryjny i są takie same objawy na poprzednio gdy padł wtrysk. Po odpięciu wtrysków okazało się że prawodpodobnie padły kolejne 2 (ten wymieniany 2 m-ce temu jest OK) O co tu chodzi? Czy w tym silniku jest to ...
- 04 maja 2017, 18:44
- Forum: Pozostałe
- Temat: od jakich modeli VW będzie pasować podnośnik do kół
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7442
Re: podnośnik do kół
Znalazłedm od Polo z całym wyposażeniem co jest w kole zapasowym i nie wiem czy sie nada. Czy podejdzie do MK6
- 04 maja 2017, 18:13
- Forum: Pozostałe
- Temat: od jakich modeli VW będzie pasować podnośnik do kół
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7442
od jakich modeli VW będzie pasować podnośnik do kół
Cześć
Czy ktoś wie od jakich modeli VW będzie pasować lewarek (podnośnik) do kół do Golfa VI. Wiem , że na pewno podejzie od MK5. Musze dokupic bo nie mam lewarka i trochę strach jeździć. Jeżeli Ktoś wie to proszę o info
Darek
Czy ktoś wie od jakich modeli VW będzie pasować lewarek (podnośnik) do kół do Golfa VI. Wiem , że na pewno podejzie od MK5. Musze dokupic bo nie mam lewarka i trochę strach jeździć. Jeżeli Ktoś wie to proszę o info
Darek
- 09 kwie 2017, 18:44
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Cyfry na wyświetlaczu MFA zamiast ikony tempomatu
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5545
Re: Cyfry na wyświetlaczu MFA zamiast ikony tempomatu
Apropos tych dwóch cyferek. mam to samo. jak to skasować. Co to jestmaartinj pisze:zależy od licznika, bo może być problem.....ale rozumiem ze koleś z racji ze "grzebał" to pokrywa koszta ?
jak nie wie jak zrobić to niech chociaż zrobi tak jak było
Darek
- 06 kwie 2017, 07:45
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Dolewki do paliwa
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3292
Dolewki do paliwa
Cześć
Czy stosujecie jakies dolewki do paliwa w celu ochrony/przeczyszczenia wtryskiwaczy w silniku 1,6 TDI 105 KM. Mam na myśli specyfiki dedykowane do wtryskiwaczy od np. Liqui Molly, które miesza się z paliwem.
Darek
Czy stosujecie jakies dolewki do paliwa w celu ochrony/przeczyszczenia wtryskiwaczy w silniku 1,6 TDI 105 KM. Mam na myśli specyfiki dedykowane do wtryskiwaczy od np. Liqui Molly, które miesza się z paliwem.
Darek
- 05 kwie 2017, 13:23
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
A czy lejesz do paliwa jakieś środki do czyszczenia wtrysków. Czy jeździsz tylko na czystej Vervie
- 05 kwie 2017, 13:09
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
A czy Ty tez już wymienialeś jakiś wtrysk?
- 05 kwie 2017, 11:31
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Tydzień temu przeskoczyłem 100 tys.
-- 05 kwie 2017, 11:32 --
Ale chyba zaryzykuje i kupię uzywany z gwarancją rozruchową. Cena nowego powala
-- 05 kwie 2017, 11:32 --
Ale chyba zaryzykuje i kupię uzywany z gwarancją rozruchową. Cena nowego powala
- 05 kwie 2017, 07:34
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Podaję Nr
VIN WVWZZZ1KZBP102293 A NUMER WTRYSKU TO 03L130277B
VIN WVWZZZ1KZBP102293 A NUMER WTRYSKU TO 03L130277B
- 04 kwie 2017, 10:12
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 91830
Re: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
A ile dałeś za nowy i gdziejanek9423 pisze:a co to tak wybuliło?
ps
u mnie usterka usunięta, zakończyło się wymianą wtrysku. uszczelnienie, w ogóle jeśli by pomogło coś koło 100zł, a cały kupiłem za 200, więc na razie puki co jest ok. zobaczymy na jak długo
- 04 kwie 2017, 09:18
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 91830
Re: Wtryskiwacze 1.6 tdi CAYC
Cześć
A gdzie mogę kupic nowy wtryskiwacz w dobrej cenie. Np w Inter Cars w Lublinie krzykneli mi 1590 zł. za sztukę?
Darek
A gdzie mogę kupic nowy wtryskiwacz w dobrej cenie. Np w Inter Cars w Lublinie krzykneli mi 1590 zł. za sztukę?
Darek
- 04 kwie 2017, 08:27
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
- Odpowiedzi: 460
- Odsłony: 347222
Re: Best Solutions Oryginalne części zamienne Volkswagen
Cześć
Jaka byłaby cena za wtryskiwacz do GOLF VI 1,6 TDI 105 KM 2010 r.
Darek
Jaka byłaby cena za wtryskiwacz do GOLF VI 1,6 TDI 105 KM 2010 r.
Darek
- 30 mar 2017, 08:25
- Forum: Warsztaty / ASO / Salony / Komisy
- Temat: Szukam Mechanika, Blacharza, Lakiernika - Tu pytamy ogólnie
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 73718
uszkodzonym modułem opuszczania szyby w drzwiach
Cześć
Gdzie w Lublinie ogarnę temat związany z uszkodzonym modułem opuszczania szyby w drzwiach
Darek
Gdzie w Lublinie ogarnę temat związany z uszkodzonym modułem opuszczania szyby w drzwiach
Darek
- 21 mar 2017, 09:44
- Forum: Detailing
- Temat: Jakie polecacie środki do mycia
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 71947
Re: Jakie polecacie środki do mycia
Cześć
A jakie polecacie woski/politury na srebrny metalik
Darek
A jakie polecacie woski/politury na srebrny metalik
Darek
- 08 mar 2017, 14:25
- Forum: Ogłoszenia komercyjne
- Temat: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 24413
Re: Oleje, filtry, części eksploatacyjne
Jaka cena + koszt za Motul Specific 504 00 507 00 5W30 - 5 litrów
- 03 mar 2017, 12:02
- Forum: Tuning mechaniczny
- Temat: Jakich Tunerów polecacie?
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 43020
Re: Jakich Tunerów polecacie?
Cześć
A kogo polecanie w Lublinie? Czy robil ktoś w Techmaxie na Turystycznej.?
pozdr
Darek
A kogo polecanie w Lublinie? Czy robil ktoś w Techmaxie na Turystycznej.?
pozdr
Darek