i faktycznie tak było?kamill pisze:W Rzeszowie swego czasu ok 900 zł mi powiedzieli.
Znaleziono 2 wyniki
- 08 mar 2015, 18:28
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Przeglądy okresowa / Naprawy eksploatacyjne
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5966
Re: Przeglądy okresowa / Naprawy eksploatacyjne
- 08 mar 2015, 18:12
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Przeglądy okresowa / Naprawy eksploatacyjne
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5966
Re: Przeglądy okresowa / Naprawy eksploatacyjne
Witam wszystkich.
No to uwaga, uwaga...
W Tychach za wymianę oleju z filtrem i "sprawdzenie tzw reszty" zawołali - około 800zł !!!!! - tak powiedział kierownik serwisu.
Samochód ma 1 rok i 8 miesięcy i 9tyś przebiegu...
Gdzie na Śląsku pojechać na ASO na pierwszy przegląd??
No to uwaga, uwaga...
W Tychach za wymianę oleju z filtrem i "sprawdzenie tzw reszty" zawołali - około 800zł !!!!! - tak powiedział kierownik serwisu.
Samochód ma 1 rok i 8 miesięcy i 9tyś przebiegu...
Gdzie na Śląsku pojechać na ASO na pierwszy przegląd??