Znaleziono 72 wyniki
- 05 lut 2016, 23:53
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Xenon basic
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5988
- 15 wrz 2015, 18:44
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 99171
Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7
Aha, mi cenowo wyszedl w miare OK, tym bardziej ze ubezp. mialem chyba za 1 zlotowke... czy tam 1%... No nie wiem :D w kazdym razie lepiej niz standardowe 3%.
Czy bym kupil jeszcze raz? Mysle, ze nie. Samochod ma sporo zalet ale twarde, szarpiace zawieszenie mnie dobija - myslalem ze sie ...
Czy bym kupil jeszcze raz? Mysle, ze nie. Samochod ma sporo zalet ale twarde, szarpiace zawieszenie mnie dobija - myslalem ze sie ...
- 14 wrz 2015, 17:48
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK7 - tu zamieszczamy fotki, logi ze spalaniem
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 42007
Re: Ile pali Twój MK7
Eurotrip, czyli jazda do Wloch i spowrotem + eksploracja Alp.
Z calego dystansu, okolo 2600-2800 km to autostrady glownie na tempomacie i przy maksymalnej dozwolonej predkosci (wg. GPSa), generalnie jazda caly czas z klima i bez najmniejszego ogladania sie na spalanie.
Reszta trasy to drogi lokalne ...
Z calego dystansu, okolo 2600-2800 km to autostrady glownie na tempomacie i przy maksymalnej dozwolonej predkosci (wg. GPSa), generalnie jazda caly czas z klima i bez najmniejszego ogladania sie na spalanie.
Reszta trasy to drogi lokalne ...
- 14 wrz 2015, 17:43
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7
- Odpowiedzi: 92
- Odsłony: 99171
- 09 wrz 2015, 20:20
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 45932
Re: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
O, w koncu jak w cywilizowanym aucie typu Octavia 3!
Opisz dokladniej, z jakiego auta zaadoptowales lampki, Czy zdejmowales cale boczki bagaznika?, podsufitke?... Jezeli tak duzo z tym bylo roboty, nic nie polamales? :)
Gdybys mial dzienne fotki z bliska to tez chcetnie zobacze. Chodzi mi o ...
Opisz dokladniej, z jakiego auta zaadoptowales lampki, Czy zdejmowales cale boczki bagaznika?, podsufitke?... Jezeli tak duzo z tym bylo roboty, nic nie polamales? :)
Gdybys mial dzienne fotki z bliska to tez chcetnie zobacze. Chodzi mi o ...
- 05 wrz 2015, 10:54
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 45932
Re: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
Te oryginalne naklejki sa fajne bo chronia obydwa stopnie + ta pozioma czesc pomiedzy... ale jak piszesz sa drogie.
- 07 cze 2015, 12:37
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 37164
Re: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?
jezeli jakas zwloka jest, to na tyle niedokuczliwa, ze nie zwrocilem na to uwagi 
- 26 mar 2015, 00:11
- Forum: Pozostałe
- Temat: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 16632
Re: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
G7 variant 122km - Dunlop SP Sport Bluresponse
Co ciekawe prawie identyczny model, ktory rowniez stal w tym samym salonie mial jakies Hankooki...
Co ciekawe prawie identyczny model, ktory rowniez stal w tym samym salonie mial jakies Hankooki...
- 05 sty 2015, 20:24
- Forum: MK7
- Temat: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 41086
Re: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
o, to jestes dobrym zrodlem na przyszlosc.
Majac takie mozliwosci i pewnie dobre rabaty to moze lepiej nowego pastucha sobie sprawic?
Majac takie mozliwosci i pewnie dobre rabaty to moze lepiej nowego pastucha sobie sprawic?
- 05 sty 2015, 12:48
- Forum: MK7
- Temat: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 41086
Re: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
To pytanie musi pasc, wiec miejmy je juz za soba... 
Dlaczego sprzedajesz?
Dlaczego sprzedajesz?
- 23 gru 2014, 01:33
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
Gratulacje - niech sie dobrze jezdzi! 
I musze powiedziec - podziwiam ludzi, ktorym sie chce bawic z felgami, ledami i innymi "swiecidelkami"
I musze powiedziec - podziwiam ludzi, ktorym sie chce bawic z felgami, ledami i innymi "swiecidelkami"
- 21 gru 2014, 23:23
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 29095
Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
Mimo wszystko, wez sobie jazde - nic to nie kosztuje. A ciezko w 100% opierac sie na opinii innych, ktorzy maja zupenie rozne od Twoich doswiadczenia. Ja jezdzilem wczesniej francuzem i moze sie po prostu rozbestwilem... nie wiem.
- 21 gru 2014, 13:05
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 29095
Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
ktry - Belka sobie glowy nie zawracaj, bo to tylko w 1.2 tsi...
marmi - nie splycaj problemu - z tym malym skokiem to jest cecha golfa. Zeby bylo lepiej nie trzeba pneumatyki czy francuza - malo jezdzielm ale mam wrazenie, ze juz pastuch b7 jakos stabilniej "pracuje" na nierownosciach. W ...
marmi - nie splycaj problemu - z tym malym skokiem to jest cecha golfa. Zeby bylo lepiej nie trzeba pneumatyki czy francuza - malo jezdzielm ale mam wrazenie, ze juz pastuch b7 jakos stabilniej "pracuje" na nierownosciach. W ...
- 21 gru 2014, 12:14
- Forum: Zawieszenie i podwozie
- Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 29095
Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
Na poczatku zaznacze, ze nie mam porownania z 6-ka, jezdzilem nia krotko i tylko po autostradzie.
I tak... faktem jest, ze auto (7-ka) jest bardzo stabilne na autostradzie, jednak nie ma co zaklinac rzeczywistosci - golf nie jest moze calkowita deska ale jest twardy - moim zdaniem za twardy. Jezdze ...
I tak... faktem jest, ze auto (7-ka) jest bardzo stabilne na autostradzie, jednak nie ma co zaklinac rzeczywistosci - golf nie jest moze calkowita deska ale jest twardy - moim zdaniem za twardy. Jezdze ...
- 21 gru 2014, 02:16
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
Dokladnie tak jest z tymi cenami... nawet niemce re-importuja golfy z PL ale i z Czech (w sensie - kupuja w naszych salonach) 
- 20 gru 2014, 19:26
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
W poniedzialek rano lec na jazde probna nieobnizonym - i decyzja 
Bo kwestia jest tylko czy zawieszenie bedzie ok, felgi mozesz zmienic - nawet bym tego w dziedzinie problemu nie rozpatrywal
Bo kwestia jest tylko czy zawieszenie bedzie ok, felgi mozesz zmienic - nawet bym tego w dziedzinie problemu nie rozpatrywal
- 20 gru 2014, 18:54
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
...a taka rzecz.
Nie masz wrazenia, ze w Golfie siedzi sie wysoko? Fotel w najnizszej pozycji i tak wydaje mi sie za wysoki... W poprzednim aucie nogi bardziej na plasko mialem - a tu troche jak na taborecie. W dodatku deska rozdzielcza jest jakos mocno wypietrzona i troche przytlacza. Teraz juz ...
Nie masz wrazenia, ze w Golfie siedzi sie wysoko? Fotel w najnizszej pozycji i tak wydaje mi sie za wysoki... W poprzednim aucie nogi bardziej na plasko mialem - a tu troche jak na taborecie. W dodatku deska rozdzielcza jest jakos mocno wypietrzona i troche przytlacza. Teraz juz ...
- 20 gru 2014, 18:30
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
A jazde brales? bo kazdy ma inny punkt odniesienia - wczesniej mialem francuza... i dla mnie standardowe zawieszenie w golfie to taczka :)
Tak czy inaczej... ja bym sie nawet sekundy nie zastanawial majac takie opcje.
To doswietlanie zakretow w xenonach tez moze cos pomoze... bo jak juz pisalem w ...
Tak czy inaczej... ja bym sie nawet sekundy nie zastanawial majac takie opcje.
To doswietlanie zakretow w xenonach tez moze cos pomoze... bo jak juz pisalem w ...
- 20 gru 2014, 18:02
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
^^mysle, ze dokladnie tak jest* i roznica to zdecydowanie wiecej niz predkosc przy ktorej system dziala. Jazda ze skretnymi ksenonami to moze byc inna jakosc(o ile tak to dziala w TOP-ie).
*z ta roznica, ze u mnie w przypadku braku przeciwmgielnych reflektor ma dodatkowa zarowke swiecaca w bok.
*z ta roznica, ze u mnie w przypadku braku przeciwmgielnych reflektor ma dodatkowa zarowke swiecaca w bok.
- 20 gru 2014, 16:33
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
Oj - pewny nie jestem ale roznica moze byc kluczowa - w przypadku basicow(te mam)... w reflektorze jest dodatkowa zarowka skierowana w bok, ale to dziala praktycznie tylko przy parkowaniu - przy predkosciach rzedu nie wiem, max 20 km/h? Taki raczej gadget.
W Topach to nie wiem czy i podczas jazdy ...
W Topach to nie wiem czy i podczas jazdy ...
- 20 gru 2014, 15:59
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
A w tych swiatlach roznica jest tylko w LED-ach?
Czy moze jeden ma Xenony Basic, a drugi TOP - z doswietlaniem zakretow i byc moze aut. uruchamianiem dlugich?
Tak czy tak, generalnie - wolalbym felgi zmienic niz ingerowac w osprzet, a pozniej sie szarpac o jakies gwarancyjne sprawy. Poza tym nowe ...
Czy moze jeden ma Xenony Basic, a drugi TOP - z doswietlaniem zakretow i byc moze aut. uruchamianiem dlugich?
Tak czy tak, generalnie - wolalbym felgi zmienic niz ingerowac w osprzet, a pozniej sie szarpac o jakies gwarancyjne sprawy. Poza tym nowe ...
- 20 gru 2014, 14:32
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
Jedyny problem z tymi 16-kami (choc jak dla mnie malej wagi) to one maja IMO nieladny, toporny design - juz te standardowe w Comfortline sa ladniejsze. Ale to glupi detal. Czym, ze sa jakies tam felgi przy wygodnym na trasy i ogrzewanym na zime fotelu? 
- 20 gru 2014, 14:08
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
- Odpowiedzi: 167
- Odsłony: 141462
Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup
Przeciez to jest sprawa preferencji - w 100%.
Ja nie mialbym NAJMNIEJSZEGO problemu z wyborem - a to z tego wzgledu, ze juz na 16-kach golf jest dla mnie za twardy i na zime z ulga zalozylem 15-ki. Nizsze zawieszenie tez mi niepotrzebne - po co obcierac o krawezniki. Przy standardowym zawieszeniu ...
Ja nie mialbym NAJMNIEJSZEGO problemu z wyborem - a to z tego wzgledu, ze juz na 16-kach golf jest dla mnie za twardy i na zime z ulga zalozylem 15-ki. Nizsze zawieszenie tez mi niepotrzebne - po co obcierac o krawezniki. Przy standardowym zawieszeniu ...
- 10 gru 2014, 18:55
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie opony zimowe
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 154088
- 29 lis 2014, 18:10
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Światła pozycyjne w reflektorze xenon
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7012
Re: Światła pozycyjne w reflektorze xenon
^^w PL pewnie niewielu, bo ludzie licza sie z $$...
Tak czy inaczej... nie wiem co gorsze - czy tak bezczelna wrecz proba wyludzenia czy moze tak elementarny brak wiedzy.
Tak czy inaczej... nie wiem co gorsze - czy tak bezczelna wrecz proba wyludzenia czy moze tak elementarny brak wiedzy.