Znaleziono 72 wyniki

autor: gogolf
05 lut 2016, 23:53
Forum: Oświetlenie
Temat: Xenon basic
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5988

Re: Xsenon basic

u mnie tylko gora dol
autor: gogolf
15 wrz 2015, 18:44
Forum: Zakup samochodu
Temat: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 99171

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Aha, mi cenowo wyszedl w miare OK, tym bardziej ze ubezp. mialem chyba za 1 zlotowke... czy tam 1%... No nie wiem :D w kazdym razie lepiej niz standardowe 3%.

Czy bym kupil jeszcze raz? Mysle, ze nie. Samochod ma sporo zalet ale twarde, szarpiace zawieszenie mnie dobija - myslalem ze sie ...
autor: gogolf
14 wrz 2015, 17:48
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Ile pali Twój MK7 - tu zamieszczamy fotki, logi ze spalaniem
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 42007

Re: Ile pali Twój MK7

Eurotrip, czyli jazda do Wloch i spowrotem + eksploracja Alp.
Z calego dystansu, okolo 2600-2800 km to autostrady glownie na tempomacie i przy maksymalnej dozwolonej predkosci (wg. GPSa), generalnie jazda caly czas z klima i bez najmniejszego ogladania sie na spalanie.
Reszta trasy to drogi lokalne ...
autor: gogolf
14 wrz 2015, 17:43
Forum: Zakup samochodu
Temat: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 99171

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

A co, drugiego kupujesz? :D
autor: gogolf
09 wrz 2015, 20:20
Forum: MK7
Temat: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 45932

Re: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014

O, w koncu jak w cywilizowanym aucie typu Octavia 3!
Opisz dokladniej, z jakiego auta zaadoptowales lampki, Czy zdejmowales cale boczki bagaznika?, podsufitke?... Jezeli tak duzo z tym bylo roboty, nic nie polamales? :)

Gdybys mial dzienne fotki z bliska to tez chcetnie zobacze. Chodzi mi o ...
autor: gogolf
05 wrz 2015, 10:54
Forum: MK7
Temat: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 45932

Re: VW Golf 7 Variant - 1.4 TSI 140 KM Highline - 2014

Te oryginalne naklejki sa fajne bo chronia obydwa stopnie + ta pozioma czesc pomiedzy... ale jak piszesz sa drogie.
autor: gogolf
07 cze 2015, 12:37
Forum: Oświetlenie
Temat: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 37164

Re: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?

jezeli jakas zwloka jest, to na tyle niedokuczliwa, ze nie zwrocilem na to uwagi :)
autor: gogolf
26 mar 2015, 00:11
Forum: Pozostałe
Temat: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 16632

Re: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?

G7 variant 122km - Dunlop SP Sport Bluresponse
Co ciekawe prawie identyczny model, ktory rowniez stal w tym samym salonie mial jakies Hankooki...
autor: gogolf
05 sty 2015, 20:24
Forum: MK7
Temat: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 41086

Re: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy

o, to jestes dobrym zrodlem na przyszlosc.

Majac takie mozliwosci i pewnie dobre rabaty to moze lepiej nowego pastucha sobie sprawic? :)
autor: gogolf
05 sty 2015, 12:48
Forum: MK7
Temat: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 41086

Re: Golf 7 - 1.4 TSI 122 KM - 2013 3-drzwiowy

To pytanie musi pasc, wiec miejmy je juz za soba... :D

Dlaczego sprzedajesz? :)
autor: gogolf
23 gru 2014, 01:33
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

Gratulacje - niech sie dobrze jezdzi! :)

I musze powiedziec - podziwiam ludzi, ktorym sie chce bawic z felgami, ledami i innymi "swiecidelkami" :D
autor: gogolf
21 gru 2014, 23:23
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 29095

Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7

Mimo wszystko, wez sobie jazde - nic to nie kosztuje. A ciezko w 100% opierac sie na opinii innych, ktorzy maja zupenie rozne od Twoich doswiadczenia. Ja jezdzilem wczesniej francuzem i moze sie po prostu rozbestwilem... nie wiem.
autor: gogolf
21 gru 2014, 13:05
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 29095

Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7

ktry - Belka sobie glowy nie zawracaj, bo to tylko w 1.2 tsi...

marmi - nie splycaj problemu - z tym malym skokiem to jest cecha golfa. Zeby bylo lepiej nie trzeba pneumatyki czy francuza - malo jezdzielm ale mam wrazenie, ze juz pastuch b7 jakos stabilniej "pracuje" na nierownosciach. W ...
autor: gogolf
21 gru 2014, 12:14
Forum: Zawieszenie i podwozie
Temat: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 29095

Re: Jakie różnice odczuwalne po przesiadce z 6 na 7

Na poczatku zaznacze, ze nie mam porownania z 6-ka, jezdzilem nia krotko i tylko po autostradzie.
I tak... faktem jest, ze auto (7-ka) jest bardzo stabilne na autostradzie, jednak nie ma co zaklinac rzeczywistosci - golf nie jest moze calkowita deska ale jest twardy - moim zdaniem za twardy. Jezdze ...
autor: gogolf
21 gru 2014, 02:16
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

Dokladnie tak jest z tymi cenami... nawet niemce re-importuja golfy z PL ale i z Czech (w sensie - kupuja w naszych salonach) :D
autor: gogolf
20 gru 2014, 19:26
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

W poniedzialek rano lec na jazde probna nieobnizonym - i decyzja :)
Bo kwestia jest tylko czy zawieszenie bedzie ok, felgi mozesz zmienic - nawet bym tego w dziedzinie problemu nie rozpatrywal :)
autor: gogolf
20 gru 2014, 18:54
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

...a taka rzecz.
Nie masz wrazenia, ze w Golfie siedzi sie wysoko? Fotel w najnizszej pozycji i tak wydaje mi sie za wysoki... W poprzednim aucie nogi bardziej na plasko mialem - a tu troche jak na taborecie. W dodatku deska rozdzielcza jest jakos mocno wypietrzona i troche przytlacza. Teraz juz ...
autor: gogolf
20 gru 2014, 18:30
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

A jazde brales? bo kazdy ma inny punkt odniesienia - wczesniej mialem francuza... i dla mnie standardowe zawieszenie w golfie to taczka :)

Tak czy inaczej... ja bym sie nawet sekundy nie zastanawial majac takie opcje.
To doswietlanie zakretow w xenonach tez moze cos pomoze... bo jak juz pisalem w ...
autor: gogolf
20 gru 2014, 18:02
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

^^mysle, ze dokladnie tak jest* i roznica to zdecydowanie wiecej niz predkosc przy ktorej system dziala. Jazda ze skretnymi ksenonami to moze byc inna jakosc(o ile tak to dziala w TOP-ie).

*z ta roznica, ze u mnie w przypadku braku przeciwmgielnych reflektor ma dodatkowa zarowke swiecaca w bok.
autor: gogolf
20 gru 2014, 16:33
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

Oj - pewny nie jestem ale roznica moze byc kluczowa - w przypadku basicow(te mam)... w reflektorze jest dodatkowa zarowka skierowana w bok, ale to dziala praktycznie tylko przy parkowaniu - przy predkosciach rzedu nie wiem, max 20 km/h? Taki raczej gadget.

W Topach to nie wiem czy i podczas jazdy ...
autor: gogolf
20 gru 2014, 15:59
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

A w tych swiatlach roznica jest tylko w LED-ach?
Czy moze jeden ma Xenony Basic, a drugi TOP - z doswietlaniem zakretow i byc moze aut. uruchamianiem dlugich?

Tak czy tak, generalnie - wolalbym felgi zmienic niz ingerowac w osprzet, a pozniej sie szarpac o jakies gwarancyjne sprawy. Poza tym nowe ...
autor: gogolf
20 gru 2014, 14:32
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

Jedyny problem z tymi 16-kami (choc jak dla mnie malej wagi) to one maja IMO nieladny, toporny design - juz te standardowe w Comfortline sa ladniejsze. Ale to glupi detal. Czym, ze sa jakies tam felgi przy wygodnym na trasy i ogrzewanym na zime fotelu? :D
autor: gogolf
20 gru 2014, 14:08
Forum: Zakup samochodu
Temat: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakupem
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 141462

Re: Nowy Golf - MK7 - pytania i wątpliwości związane z zakup

Przeciez to jest sprawa preferencji - w 100%.

Ja nie mialbym NAJMNIEJSZEGO problemu z wyborem - a to z tego wzgledu, ze juz na 16-kach golf jest dla mnie za twardy i na zime z ulga zalozylem 15-ki. Nizsze zawieszenie tez mi niepotrzebne - po co obcierac o krawezniki. Przy standardowym zawieszeniu ...
autor: gogolf
10 gru 2014, 18:55
Forum: Opony i felgi
Temat: Jakie polecacie opony zimowe
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 154088

Re: Jakie polecacie opony zimowe

Ktora najcichsza na [...CIACH...] zime?
autor: gogolf
29 lis 2014, 18:10
Forum: Oświetlenie
Temat: Światła pozycyjne w reflektorze xenon
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7012

Re: Światła pozycyjne w reflektorze xenon

^^w PL pewnie niewielu, bo ludzie licza sie z $$...
Tak czy inaczej... nie wiem co gorsze - czy tak bezczelna wrecz proba wyludzenia czy moze tak elementarny brak wiedzy.

Wyszukiwanie zaawansowane