Znaleziono 47 wyników
- 30 kwie 2015, 21:59
- Forum: Imprezy / zloty / spotkania / spoty
- Temat: Śląsk- spot
- Odpowiedzi: 369
- Odsłony: 450576
- 24 mar 2015, 23:28
- Forum: Pozostałe
- Temat: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 16632
Re: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
MK6 - 2011
Continental Premium Contact 2
Continental Premium Contact 2
- 07 lut 2015, 11:23
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta
- Odpowiedzi: 854
- Odsłony: 670462
Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego
http://rzemro.otomoto.pl/volkswagen-gol ... 06392.html
2013 rok i 85 tys km to są realne przebiegi diesla
2013 rok i 85 tys km to są realne przebiegi diesla
- 25 sty 2015, 11:19
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Schowek na okulary
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 8194
Re: Schowek na okulary
Ja mam vi variant i też ten schowek jest malutki, okulary tam się nie mieszczą. Prędzej na długopis lub bilety parkingowe.
- 18 sty 2015, 23:00
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Jaki olej polecacie
- Odpowiedzi: 723
- Odsłony: 765155
Re: Jaki olej polecacie
Ja jutro wymieniam i leje motula silnik mam ten sam co Ty.pipen pisze:Hej, planuję wymianę oleju, dpf mam wycięty. Obecnie w silniku jest Castrol 5w30. Jaki olej polecacie?
- 09 sty 2015, 15:32
- Forum: MK6
- Temat: MK6 Varinat - 1,4 TSi - 2012 Highline by TOFFEE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8315
Re: MK6 Varinat - 1,4 TSi - 2012 Highline by TOFFEE
Moj identyczny tylko ma rcd 510 i inne felgi 
- 07 sty 2015, 13:02
- Forum: Mechanika
- Temat: Silnik 1.6 TDI (105 KM) - opinie, porady, eksploatacja
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 205235
- 06 sty 2015, 23:48
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Jaki olej polecacie
- Odpowiedzi: 723
- Odsłony: 765155
- 22 gru 2014, 21:48
- Forum: Hydepark
- Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
- Odpowiedzi: 146
- Odsłony: 128837
Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
też niezły wynikszumek5837 pisze:Mi w tym tygodniu "pękło" 40.000km (10.2011 1.6TDI)
- 21 gru 2014, 23:57
- Forum: Hydepark
- Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
- Odpowiedzi: 146
- Odsłony: 128837
Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
Podczas zakupu do pracy miałem 60km w jedną stronę dlatego wybrałem diesla, teraz pracuje można powiedzieć na miejscu stąd taki przebiegszumek5837 pisze:Niezły wynik dla TDIPorter pisze:12.2011
1.6 105 PS
25.000 km
- 17 gru 2014, 08:44
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 127542
- 15 gru 2014, 21:32
- Forum: Imprezy / zloty / spotkania / spoty
- Temat: Śląsk- spot
- Odpowiedzi: 369
- Odsłony: 450576
- 12 gru 2014, 15:53
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie opony zimowe
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 154088
Re: Jakie polecacie opony zimowe
http://allegro.pl/lancuchy-opaska-snieg ... 40448.html
Taki zimowy gadżet do ruszania, jak ktoś ma stromy podjazd może mu się przydać.
Taki zimowy gadżet do ruszania, jak ktoś ma stromy podjazd może mu się przydać.
- 12 gru 2014, 13:08
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie Łańcuchy na koła 205/55/16
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6042
- 10 gru 2014, 19:55
- Forum: Zakup samochodu
- Temat: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta
- Odpowiedzi: 854
- Odsłony: 670462
Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego
dobre porównanie wychodzi minimum 70 tyś zł za autko
- 10 gru 2014, 19:52
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Wymiana licznika
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5297
- 10 gru 2014, 13:16
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie opony zimowe
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 154088
- 10 gru 2014, 11:47
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 127542
Re: Kto już zmienił opony na zimowe?
wokół komina jazda, może odważnie ale śniegu póki co nie było a asfalt suchy, na dniach zmieniamy na zimoweniedzwiedz1981 pisze:to odważnie, raczej nie ma się czym chwalić...
- 09 gru 2014, 23:26
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
- Odpowiedzi: 80
- Odsłony: 127542
Re: Kto już zmienił opony na zimowe?
Jeszcze smigam na letnich Continental Premium Contact 2
Pomału trzeba mysleć o przełożeniu
Pomału trzeba mysleć o przełożeniu
- 09 gru 2014, 22:59
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie opony zimowe
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 154088
Re: Jakie polecacie opony zimowe
Właśnie dlatego polowałem na te z Finlandii 
To będą moje pierwsze Nokiany zobaczymy myślę że bede zadowolony, ja tu widze duzy fanklub na forum zwolenników tych opon
To będą moje pierwsze Nokiany zobaczymy myślę że bede zadowolony, ja tu widze duzy fanklub na forum zwolenników tych opon
- 09 gru 2014, 22:56
- Forum: MK6
- Temat: VW Golf MK6 - GTI - 2010 - ALBINOS by MARTI
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 77482
- 09 gru 2014, 17:42
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Jakie polecacie opony zimowe
- Odpowiedzi: 127
- Odsłony: 154088
- 02 gru 2014, 19:56
- Forum: Hydepark
- Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
- Odpowiedzi: 185
- Odsłony: 171912
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Zabezpieczenie uszczelek na zime Sonax sylikon.
- 02 gru 2014, 19:50
- Forum: Hydepark
- Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
- Odpowiedzi: 146
- Odsłony: 128837
- 28 lis 2014, 21:39
- Forum: Hydepark
- Temat: Off Topic - czyli wszystko pozostale
- Odpowiedzi: 220
- Odsłony: 220941
