Znaleziono 47 wyników

autor: Porter
30 kwie 2015, 21:59
Forum: Imprezy / zloty / spotkania / spoty
Temat: Śląsk- spot
Odpowiedzi: 369
Odsłony: 450576

Re: Śląsk- spot

Jak będzie czas postaram się też wpaść z moim variantem :)
autor: Porter
24 mar 2015, 23:28
Forum: Pozostałe
Temat: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 16632

Re: Na jakich oponach Golf wyjechał z salonu ?

MK6 - 2011

Continental Premium Contact 2
autor: Porter
25 sty 2015, 11:19
Forum: Wnętrze i nadwozie
Temat: Schowek na okulary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8194

Re: Schowek na okulary

Ja mam vi variant i też ten schowek jest malutki, okulary tam się nie mieszczą. Prędzej na długopis lub bilety parkingowe.
autor: Porter
18 sty 2015, 23:00
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Jaki olej polecacie
Odpowiedzi: 723
Odsłony: 765155

Re: Jaki olej polecacie

pipen pisze:Hej, planuję wymianę oleju, dpf mam wycięty. Obecnie w silniku jest Castrol 5w30. Jaki olej polecacie?
Ja jutro wymieniam i leje motula silnik mam ten sam co Ty.
autor: Porter
09 sty 2015, 15:32
Forum: MK6
Temat: MK6 Varinat - 1,4 TSi - 2012 Highline by TOFFEE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8315

Re: MK6 Varinat - 1,4 TSi - 2012 Highline by TOFFEE

Moj identyczny tylko ma rcd 510 i inne felgi :)
autor: Porter
07 sty 2015, 13:02
Forum: Mechanika
Temat: Silnik 1.6 TDI (105 KM) - opinie, porady, eksploatacja
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 205235

Re: Silnik 1.6 TDI (105 KM) - opinie, porady, eksploatacja

Wchodzi 4,3 kup 5 l :)
autor: Porter
06 sty 2015, 23:48
Forum: Serwis i eksploatacja
Temat: Jaki olej polecacie
Odpowiedzi: 723
Odsłony: 765155

Re: Jaki olej polecacie

autor: Porter
22 gru 2014, 21:48
Forum: Hydepark
Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 128837

Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)

szumek5837 pisze:Mi w tym tygodniu "pękło" 40.000km (10.2011 1.6TDI)
też niezły wynik :)
autor: Porter
21 gru 2014, 23:57
Forum: Hydepark
Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 128837

Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)

szumek5837 pisze:
Porter pisze:12.2011
1.6 105 PS
25.000 km
Niezły wynik dla TDI ;-)
Podczas zakupu do pracy miałem 60km w jedną stronę dlatego wybrałem diesla, teraz pracuje można powiedzieć na miejscu stąd taki przebieg :)
autor: Porter
17 gru 2014, 08:44
Forum: Opony i felgi
Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 127542

Re: Kto już zmienił opony na zimowe?

Wczoraj zmienione :)
autor: Porter
15 gru 2014, 21:32
Forum: Imprezy / zloty / spotkania / spoty
Temat: Śląsk- spot
Odpowiedzi: 369
Odsłony: 450576

Re: Śląsk- spot

To i może ja wpadnę :)
autor: Porter
12 gru 2014, 15:53
Forum: Opony i felgi
Temat: Jakie polecacie opony zimowe
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 154088

Re: Jakie polecacie opony zimowe

http://allegro.pl/lancuchy-opaska-snieg ... 40448.html

Taki zimowy gadżet do ruszania, jak ktoś ma stromy podjazd może mu się przydać.
autor: Porter
10 gru 2014, 19:55
Forum: Zakup samochodu
Temat: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta
Odpowiedzi: 854
Odsłony: 670462

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

dobre porównanie wychodzi minimum 70 tyś zł za autko
autor: Porter
10 gru 2014, 19:52
Forum: Elektryka i Elektronika
Temat: Wymiana licznika
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5297

Re: Wymiana licznika

Auto okazało się po powodzi?
autor: Porter
10 gru 2014, 13:16
Forum: Opony i felgi
Temat: Jakie polecacie opony zimowe
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 154088

Re: Jakie polecacie opony zimowe

Obrazek
autor: Porter
10 gru 2014, 11:47
Forum: Opony i felgi
Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 127542

Re: Kto już zmienił opony na zimowe?

niedzwiedz1981 pisze:to odważnie, raczej nie ma się czym chwalić...
wokół komina jazda, może odważnie ale śniegu póki co nie było a asfalt suchy, na dniach zmieniamy na zimowe
autor: Porter
09 gru 2014, 23:26
Forum: Opony i felgi
Temat: Kto już zmienił opony na zimowe?
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 127542

Re: Kto już zmienił opony na zimowe?

Jeszcze smigam na letnich Continental Premium Contact 2
Pomału trzeba mysleć o przełożeniu :)
autor: Porter
09 gru 2014, 22:59
Forum: Opony i felgi
Temat: Jakie polecacie opony zimowe
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 154088

Re: Jakie polecacie opony zimowe

Właśnie dlatego polowałem na te z Finlandii :)
To będą moje pierwsze Nokiany zobaczymy myślę że bede zadowolony, ja tu widze duzy fanklub na forum zwolenników tych opon :)
autor: Porter
09 gru 2014, 22:56
Forum: MK6
Temat: VW Golf MK6 - GTI - 2010 - ALBINOS by MARTI
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 77482

Re: VW Golf MK6 GTI 2010 - ALBINOS by MARTI

Ładny kot :pub:
autor: Porter
09 gru 2014, 17:42
Forum: Opony i felgi
Temat: Jakie polecacie opony zimowe
Odpowiedzi: 127
Odsłony: 154088

Re: Jakie polecacie opony zimowe

Obrazek

Dziś zakupione :)
autor: Porter
02 gru 2014, 19:56
Forum: Hydepark
Temat: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?
Odpowiedzi: 185
Odsłony: 171912

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta?

Zabezpieczenie uszczelek na zime Sonax sylikon.
autor: Porter
02 gru 2014, 19:50
Forum: Hydepark
Temat: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 128837

Re: Jakie macie przebiegi w waszych Golfach:)

12.2011
1.6 105 PS
25.000 km
autor: Porter
28 lis 2014, 21:39
Forum: Hydepark
Temat: Off Topic - czyli wszystko pozostale
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 220941

Re: Off Topic - czyli wszystko pozostale

Wyszukiwanie zaawansowane