Nic takiego u siebie nie widzę. Prawdopodobnie piszesz o Golfie 6, a ja mam Golfa 7, ale dzięki za szybką odpowiedź.marmi pisze:podważ ramkę z mieszkiem biegów i pod spodem masz dwie śrubki torx..
następnie wyjmujesz schowek i odpinasz kable od przycisków i zapalniczki, bywają te kable krótkie...
Znaleziono 30 wyników
- 09 sie 2015, 09:59
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Demontaż schowka
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6816
Re: Demontaż schowka
- 08 sie 2015, 17:31
- Forum: Wnętrze i nadwozie
- Temat: Demontaż schowka
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6816
Demontaż schowka
Witam.
Potrzebuję zdemontować schowek ten nad lewarkiem skrzyni biegów. Czy ktoś wie jak się do tego zabrać, z góry dziękuję za podpowiedź.
Potrzebuję zdemontować schowek ten nad lewarkiem skrzyni biegów. Czy ktoś wie jak się do tego zabrać, z góry dziękuję za podpowiedź.
- 07 cze 2015, 11:41
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 37166
Re: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?
Pytanie raczej nie o bliskości świecenia, ale o czasie załączenia. Czy w Waszych autach xenony odpalają się w momencie uruchamiania auta czy jest pewna zwłoka w zaświeceniu reflektorów ?
- 16 kwie 2015, 12:09
- Forum: Multimedia
- Temat: MirrorLink - nowe wykorzystanie telefonu w samochodzie
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 20142
Re: MirrorLink - nowe wykorzystanie telefonu w samochodzie
Wydaje mi się że bardzo dobra rzecz, a może ktoś wie czy można zaktualizować Discovery Pro, aby zainstalował się MirrorLink ?
- 07 lut 2015, 17:53
- Forum: Multimedia
- Temat: Aktualizacja map na Discover Pro i Media
- Odpowiedzi: 343
- Odsłony: 299424
Re: Aktualizacja map na Discover Pro i Media
Bardzo możliwe, że do Discover Media była już w grudniu, ale do Discover Pro dopiero się ukazała.
- 07 lut 2015, 13:24
- Forum: Multimedia
- Temat: Aktualizacja map na Discover Pro i Media
- Odpowiedzi: 343
- Odsłony: 299424
Aktualizacja map na Discover Pro i Media
Witam. Jest już dostępna aktualizacja map listopad 2014 dla na naszych nawigacji Discover Pro V03.959.800.QL 0105 ECE 2015. i Discover Media 5G0.919.866.Q 0045 ECE 2015. Miłego pobierania i bezbłędnego trafiania do wyznaczanego celu 
- 09 paź 2014, 14:03
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Lampa stopu
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3798
Lampa stopu
Potrzebuję bez uszkodzenia wyjąć lampkę stopu z piątych drzwi, czy może ma ktoś pomysł jak tego dokonać.
Pozdrawiam forumowiczów.
Pozdrawiam forumowiczów.
- 20 maja 2014, 23:11
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Raz ruszy a raz nie przy włączonym ACC w DSG
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3252
Raz ruszy a raz nie przy włączonym ACC w DSG
Koledzy mam taki problem. Przy uruchomieniu ACC mój Golfik utrzymuje zadaną odległość i prędkość za samochodem poruszającym się przede mną, ale jeżeli się zatrzymamy np. na światłach i samochód przed nami ruszy to mój ruszy albo nie ruszy. Jak to powinno być, może ktoś z kolegów się wypowie w tym ...
- 03 maja 2014, 14:36
- Forum: Układ klimatyzacji i ogrzewania
- Temat: Odprowadzanie skroplonej wody z klimy - mokro w środku
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 18742
Re: DSG - wymiana oleju i softu - akcja serwisowa
U mnie jest to samo i tak sobie myślę, że może to być akcja związana z odpływem skroplin z klimatyzacji.Leeso pisze:Witam,
A mi wyskakuje coś takiego... ktoś pomoże?
W tłumaczu Google (serwis środek Golf).
- 02 kwie 2014, 18:17
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 37717
Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
No to musi być fajna Pani z okienkaWawo007 pisze:Wystarczy sie usmiechnac do Pani w okienku !Rok! przed rejestracja pojazdu i zaklepac sobie numer
- 31 mar 2014, 18:08
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Ile pali Twój MK6 - tu zamieszczamy fotki/logi ze spalania
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 248837
Re: Jaki zasięg na pełnym zbiorniku / ile pali Twoje auto
Nie będę się chwalił bo mogło by być mniejsze, jazda obwodnicą Wawy 1.4TSI, 140PS 
- 30 mar 2014, 17:34
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 37717
Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
Chyba pracujesz w Urzędzie Komunikacji, albo masz bardzo dobre znajomości
- 24 mar 2014, 14:37
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf VII - 1.4 TSI 140PS - 2013
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4102
Re: VW Golf VII - 1.4 TSI 140PS - 2013 5 drzwiowy
Kolejne auto z jasnym środkiem, brawo :) wygląda zacnie. Fajnie się prezentuje z tym lakierem, na zdjęciu na którym są końcówki wydechu widać jakie ładne "ziarno" ma ten limestone.
Jedynie felgi do mnie nie przemawiają, nie przepadam za takimi "błyskotkami" ale szanuję Twój wybór. Nie są to ...
Jedynie felgi do mnie nie przemawiają, nie przepadam za takimi "błyskotkami" ale szanuję Twój wybór. Nie są to ...
- 24 mar 2014, 11:55
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf VII - 1.4 TSI 140PS - 2013
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4102
VW Golf VII - 1.4 TSI 140PS - 2013
Marka/Model: VW Golf VII
Rok produkcji: 2013
Silnik/Pojemność/Moc: 1.4 TSI / 140 PS
Kolor: szary "Limestone"
Układ napędowy: DSG 7 stopniowa
Zawieszenie: 16'' Dover
Car Audio: Discover Pro
Wyposażenie: Highline + pakiet zimowy + pakiet innowacyjny z funkcją rozpoznawania znaków drogowych + Keyless ...
Rok produkcji: 2013
Silnik/Pojemność/Moc: 1.4 TSI / 140 PS
Kolor: szary "Limestone"
Układ napędowy: DSG 7 stopniowa
Zawieszenie: 16'' Dover
Car Audio: Discover Pro
Wyposażenie: Highline + pakiet zimowy + pakiet innowacyjny z funkcją rozpoznawania znaków drogowych + Keyless ...
- 23 mar 2014, 17:11
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 37717
Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140PS - 2014 by Wawo
Gratuluję autka, czy naklejki na progi dostałeś na 2 drzwi czy na 4 ?
- 21 mar 2014, 22:12
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Kto już zmienił opony na letnie?
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 100534
Re: Kto już zmienił opony na letnie?
Dziś założone letnie kółeczka, zimówki wymyte, wysuszone i odłożone do zimy, oby takiej jak tej co odeszła 
- 04 mar 2014, 19:12
- Forum: MK7
- Temat: VW Golf VII - 1.6 TDI Highline - 2013 by Kozicki
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 72502
Re: VW Golf VII - 1.6 TDI Highline - 2013 by Kozicki
Witam, instalację już a może dopiero zrobiłem, jutro jestem w Bielsko Białej odbiorę lampki i zobaczymy co z tego wyjdzie.
- 20 lut 2014, 22:56
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Wymiana żarówki w tylnej lampie
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 16277
Wymiana żarówki w tylnej lampie
Witam.
Może mi ktoś podpowiedzieć, jak dostać się do tylnej lampy w błotniku celem wymiany przepalonej żarówki? Czy można się dostać od nadkola, czy może od bagażnika demontując plastikowe osłony?
Dziękuję
Może mi ktoś podpowiedzieć, jak dostać się do tylnej lampy w błotniku celem wymiany przepalonej żarówki? Czy można się dostać od nadkola, czy może od bagażnika demontując plastikowe osłony?
Dziękuję
- 15 lut 2014, 17:16
- Forum: Hydepark
- Temat: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
- Odpowiedzi: 1444
- Odsłony: 1104353
Re: Witam wszystkich - Tutaj się witamy
Bliźniak jak bliźniak, ale na pewno starszy brat.
- 12 lut 2014, 12:11
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Opóźnione włączanie xenonów
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3155
Opóźnione włączanie xenonów
Witam kolegów.
Zauważyłem, że od pewnego czasu xenony odpalają się razem z uruchomieniem silnika. Po kupnie auta gdy uruchamiałem silnik xenony odpalały po kilku sekundach. Chciałbym wrócić do takiego ustawienia, ale niestety nie wiem w jaki sposób. Przestawiałem, ustawiałem w Discover Pro i nic ...
Zauważyłem, że od pewnego czasu xenony odpalają się razem z uruchomieniem silnika. Po kupnie auta gdy uruchamiałem silnik xenony odpalały po kilku sekundach. Chciałbym wrócić do takiego ustawienia, ale niestety nie wiem w jaki sposób. Przestawiałem, ustawiałem w Discover Pro i nic ...
- 10 lut 2014, 19:51
- Forum: Oświetlenie
- Temat: Kiedy się zapalą te lampi czerwone w drzwiach na dole
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 13733
Re: Golf 7 highline oświetlenie drzwi
Też wydawało mi się że powinny świecić, ale jest to tylko odblask, wyjmowałem.
- 30 sty 2014, 23:49
- Forum: Mechanika
- Temat: Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19908
Re: Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
W moim przypadku, z tego co zauważyłem (oczywiście mówimy o rozgrzanym silniku) jeżeli jest zimniej niż -10 to obroty są powyżej 1000, jeżeli jest cieplej niż -10 to obroty są poniżej 1000. Wygląda na to, że jest to jednak zależne w dużej mierze od temperatury zewnętrznej. Samochód odebrałem w ...
- 29 sty 2014, 15:45
- Forum: Mechanika
- Temat: Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19908
Re: Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
Kolego pablop piszesz że po uruchomieniu masz wysokie obroty, ale u mnie wysokie obroty są po rozgrzaniu silnika, temperatura oleju 90 stopni.
- 25 sty 2014, 18:07
- Forum: Mechanika
- Temat: obroty silnika
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5121
Re: obroty silnika
Sprawdź kolego czy nie masz załączonej klimatyzacji. Przy załączonej klimie masz podbicie obrotów i oczywiście załączenie wiatraka.
Pozdrawiam
patio4
Pozdrawiam
patio4
- 25 sty 2014, 18:02
- Forum: Mechanika
- Temat: Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19908
Wysokie obroty przy rozgrzanym silniku
Koledzy, mam pytanie. Mamy obecnie bardzo niską temperaturę powietrza, czy po przejechaniu ok. 20 km i rozgrzaniu silnika, obroty na biegu jałowym utrzymują się powyżej 1000. Czy to jest normalne czy raczej nie ??
Zauważyłem to dwa dni temu, ale gdy było cieplej to obroty na pewno były niższe ...
Zauważyłem to dwa dni temu, ale gdy było cieplej to obroty na pewno były niższe ...