Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:58


Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post17 lip 2017, 23:22

Auto jak najbardziej ok, do tego wprost z książki widać że nowa skrzynia biegów więc tylko na plus...

Oczywiście w porównaniu do 1.8t nie będzie to demon ale czip poprawi sporo zachowanie auta na +

W tych pieniądzach to znajdziesz golfa VII z początku produkcji w biednej wersji i prędzej w benzynie, nikt dobrych aut w promocji nie sprzedaje...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

aplplazu

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 11 wrz 2016, 10:10
  • Online: 8h 37m 16s
  • Auto: Golf IV
  • Silnik: AUM 1.8T
  • Lokalizacja: Kielce

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post18 lip 2017, 07:26

marmi pisze:Auto jak najbardziej ok, do tego wprost z książki widać że nowa skrzynia biegów więc tylko na plus...

Oczywiście w porównaniu do 1.8t nie będzie to demon ale czip poprawi sporo zachowanie auta na +

W tych pieniądzach to znajdziesz golfa VII z początku produkcji w biednej wersji i prędzej w benzynie, nikt dobrych aut w promocji nie sprzedaje...
Dodam jeszcze że właściciel użytkuje to auto jako drugie, kupił je na firmę ale głównie korzysta z innego auta (BMW 5 F10).
A jak wygląda sprawa chipu auta z DSG? W sensie trwałość skrzyni.

Co do ofert kupna auta mam jeszcze jedną - Leon FR za 52k z 2014 roku. Polski salon,jeden właściciel, 1.4 tsi 140. Tylko muszę czekać do grudnia z kupnem, tak się dowiedziałem od mojego znajomego ale pisze o tym dlatego że wolę się dowiedzieć czy warto tego Golfa brać teraz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Offline

SRK31

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 22 kwie 2017, 16:14
  • Online: 17h 21m 2s
  • Auto: VW Golf VI GTD DSG
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post22 lip 2017, 11:41

Jeśli ktoś poszukuje Golfa GTD to zdecydowanie odradzam ten egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yRkdl.html (Golf GTD Dynaudio - Poznań - 518 442 206)

Samochód miał naprawianą podłogę bagażnika, mimo że sprzedający mówił tylko o klapie i zderzaku, bardzo nieudolnie było lakierowane przednie lewe nadkole (łuszcząca się odcinka, niepolakierowane od wewnątrz, ślady na gumach), próg z lewej strony powgniatany, felgi bardzo zniszczone (w tym jedna nadaje się moim zdaniem tylko do wymiany z powodu dużego ubytku), przód był rozbierany, plastiki w bagażniku latają luzem, wnętrze zniszczone - porysowane, zaniedbane, brudne.

Przebieg może i jest faktyczny, ale stan samochodu fatalny - zupełnie co innego niż widać na zdjęciach. Szkoda czasu.
Offline

Rysiob

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 26 cze 2017, 17:51
  • Online: 2d 11h 5m 38s
  • Auto: Polonez
  • Silnik: 1.6
  • Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 sie 2017, 10:15

Cześć, proszę o pomoc w ocenie auta

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z17Md.html

Jest ktoś z Łodzi, kto miałby czas i ochotę obejrzeć to auto? Odwdzięczę się czteropakiem ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 14h 58m 42s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 sie 2017, 19:45

Rysiob pisze:Cześć, proszę o pomoc w ocenie auta

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z17Md.html

Jest ktoś z Łodzi, kto miałby czas i ochotę obejrzeć to auto? Odwdzięczę się czteropakiem ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Popraw link bo z tego to widzę 5923 samochody.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline

Rysiob

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 26 cze 2017, 17:51
  • Online: 2d 11h 5m 38s
  • Auto: Polonez
  • Silnik: 1.6
  • Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sie 2017, 05:37

Niestety ogłoszenie przestało być aktualne.
Offline

maniek919

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 30 sie 2017, 07:45
  • Online: 44m 47s

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post30 sie 2017, 07:54

Witam, proszę o pomoc w ocenie dwóch aut:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 0ed885ddc8
a tym :
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 0ed885ddc8
Odnośnie tego drugiego wiem że miało kolizje (przerysowany lewy bok od strony kierowcy,błotnik przedni oraz drzwi były wymieniane)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 09:58 przez maniek919, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 14h 58m 42s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post30 sie 2017, 09:43

maniek919 pisze:Witam, proszę o pomoc w ocenie dwóch aut:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 0ed885ddc8
a tym :
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 0ed885ddc8
Odnośnie tego drugiego wiem że miało kolizje (przerysowany lewy bok od strony kierowcy,błotnik przedni oraz drzwi były wymieniane)

Ten drugi to jest na sprzedaż na forum vw-oferty-sprzedam/volkswagen-golf-vi-gtd-2-0-170km-2011r-manual-t5978.html
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline

lkgh

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 17:15
  • Online: 12d 6h 55m 49s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni
  • Lokalizacja: Haarlem

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post31 sie 2017, 13:47

Czytajac te wszystkie oferty dochodze do wniosku ze bez przestawienia licznika w moim aucie nie uda mi sie go sprzedac. Jak widze oferty sprzedazy aut 7-8 letnich, sciagnietych z zachodu z przebiegami albo raczej ze wskazaniami licznika 150k......to smiac mi sie chce. A wlasciwie chcialo mi sie smiac, bo teraz jestem przerazony, ze sa ludzie ktorzy naprawde w to wierza :P

Prosty przyklad na baize NL:

podatek drogowy dla Golfa VI 2.0 TDI - 1450euro rocznie

podatek drogowy dla Golfa VI 2.0 TSI - 492 euro rocznie

Przez 8 lat wychodzi...... Naprawde ktos jeszcze wierzy, ze na zachodzie ktos zaplaci wiecej w momencie kupna za nowego diesla, a pozniej jeszcze 1000 euro rocznie wiecej samego podatku drogowego (juz nawet nie licze wiekszych kosztow ubezpieczenia) tylko po to zeby trzymac gofra w garazu I raz w tygodniu pojechac na zakupy??


Chyba jednak bede musial cofnac licznik w moim aucie, pochowac wszytkie faktury I udawac idiote.....bo inaczej sie auta nie sprzeda :P
Offline

michael_1

Aktywny

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 18 lip 2015, 19:07
  • Online: 8d 19h 7m 41s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post31 sie 2017, 16:46

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Na zachodzie różnica między 1500eur a 500eur to jak u nas 1000 pln. Na rok to tak dużo?

Poza tym w NL często kupują mniejsze moce tdi i wtedy podatek jest niższy.

Co nie zmienia faktu że szafy są kręcone.

Ale nie kazdy musi miec 350kkm na blacie. Niektórzy eksploatuja auta do 200 tys. Jak zrobi to w 2 lata to wtedy sprzedaje 2 latka, jak w 8 to sprzedaje 8latka ;)
Offline

ktry

Aktywny

  • Posty: 123
  • Rejestracja: 26 sie 2013, 21:33
  • Online: 1d 2h 34m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Passat B7 1 6 tdi
  • Silnik: CAYC
  • Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post31 sie 2017, 21:59

Oj jest naiwniaków u nas w Polsce sporo. Jak gość chce kupić auto z rocznika ok 2010 z przebiegiem ok 100 tys i w dodatku GTD no to już nie jest naiwniak tylko cymbał i takiego właśnie cymbała można oszukiwać ,bo żaden normalny człowiek w takie cuda nie uwierzy. Takie auta się zdarzają ,ale ceny ich na zachodzie zabijają ,a u nas tanie jak barszcz.
Na co jest zapotrzebowanie takie przebiegi są robione ,wedle życzenia kupujących.
Jak by wszyscy byli normalni to i by nikt nie cofał bo po co. Jak i tak wiadomo że ma 200 -300 tys.
Offline

lkgh

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 17:15
  • Online: 12d 6h 55m 49s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni
  • Lokalizacja: Haarlem

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 wrz 2017, 06:38

michael_1 pisze:Na zachodzie różnica między 1500eur a 500eur to jak u nas 1000 pln. Na rok to tak dużo?

Poza tym w NL często kupują mniejsze moce tdi i wtedy podatek jest niższy.



Sorry, ale glupoty gadasz. W NL podatek placi sie w zaleznosci od wagi samochodu I rodzaju paliwa, moc ani pojemnosc silnika nie maja nic do rzeczy.

Nie, roznica nie jest taka sama jak u nas, bo sila nabywcza pieniadza euro jest inna niz zlotowki. Widac, ze nie wiesz o czym mowisz :)


michael_1 pisze:.

Ale nie kazdy musi miec 350kkm na blacie. Niektórzy eksploatuja auta do 200 tys. Jak zrobi to w 2 lata to wtedy sprzedaje 2 latka, jak w 8 to sprzedaje 8latka ;)


Wiadomo, ale takie auto nigdy nie trafi do polski, bo jest po prostu za drogie. Do polski trafiaja auta zajezdzone (uszkodzony silnik albo po wpadku). Oczywiscie sa ludzie ktorzy kupia, ale te osoby wiedza na co sie pisza (handlarze). Sa tez osoby prywatne, ktore sprowadzajac samochod z zagranicy swiadomie placa wiecej niz za odpowiednik takiego samego auta w polsce.

W zyciu jest tyle prawdy ile matematyki :)


Nic, pozostaje mi skrecic licznik I sprzedac za jakis czas :)
Offline

SRK31

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 22 kwie 2017, 16:14
  • Online: 17h 21m 2s
  • Auto: VW Golf VI GTD DSG
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post03 wrz 2017, 14:57

Dodam trochę od siebie.

Rynek golfów GTD śledziłem dobre pół roku zanim udało się kupić swojego, oglądając po drodze dwa inne pojazdy. Przy jednym dostałem prawie furii robiąc 700 km po Polsce, dlatego zamieściłem ostrzeżenie na forum.

Są na Polskim rynku do sprzedaży co jakiś czas GTD-eki z niskim przebiegiem (rzędu 90-110 kkm - przez ten okres były 3 z czego 1 kupiłem), ale ich cena jest zdecydowanie ponad średnią aktualną na Otomoto, czyli 54-58 kPLN, a nie jak reszta 43-47 kPLN. Dodatkowo dwa z nich pochodziły z Polskiego salonu. Ten który był lewy, oczywiście sprowadzony. Dodatkowo przeglądając mobile.de, tam te golfy w przeliczeniu kosztują właśnie w okolicach 55-58 kPLN... Wnioski nasuwają się same.

Co do skręcania licznika, swoje poprzednie auto sprzedałem w tydzień z przebiegiem 255 kkm (11 latek), gdzie konkurencja miała przeważnie 170 kkm. Dodam, że moje było najdroższe i najstarsze rocznikowo. Ludzie szukają po prostu coraz bardziej zadbanych aut, już chyba kończy się era kupowania w ciemno co popadnie, byle podpicowane.
Offline

miszkie

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 04 mar 2015, 23:49
  • Online: 14h 15m 19s

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 wrz 2017, 19:14

Witam, po sprzedaży V GTI rozglądam się powoli za autem. Wpadł mi w oko ten egzemplarz:
http://allegro.pl/vw-golf-vi-edition-na ... 39503.html
Co to za wersja, bo nie za bardzo znam się na mk6. Dziwi mnie to, że ma lotkę i nakładki na progi.
Może, ktoś zna albo oglądał to auto?
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 wrz 2017, 19:41

Wygląda ładnie i ma fajne wyposażenie. Ma również progi i zderzak od R wiec pewnie ktoś sobie go zrobił.
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post09 wrz 2017, 09:37

ryba113 pisze:Wygląda ładnie i ma fajne wyposażenie. Ma również progi i zderzak od R wiec pewnie ktoś sobie go zrobił.


To auto takie wyszło z fabryki. To jest jakis pakiet aerodynamiczny do bluemotion a nie r line. Fotele maja lekko niebieskie zabarwienie i takie tam były. Auto stoi na słabych 15 do tego pewnie ekologiczne opony...
Offline

miszkie

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 04 mar 2015, 23:49
  • Online: 14h 15m 19s

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post09 wrz 2017, 12:34

lukasik69 pisze:
ryba113 pisze:Wygląda ładnie i ma fajne wyposażenie. Ma również progi i zderzak od R wiec pewnie ktoś sobie go zrobił.


To auto takie wyszło z fabryki. To jest jakis pakiet aerodynamiczny do bluemotion a nie r line. Fotele maja lekko niebieskie zabarwienie i takie tam były. Auto stoi na słabych 15 do tego pewnie ekologiczne opony...


rzeczywiście jest chyba tak jak piszesz, z tego co teraz szukam po intetnecie. Szkoda, tylko, że nie ma xenona i halogenów bo dziwnie bez nich wygląda... a zderzak tylny rline by trzeba dołożyć.
Offline
Awatar użytkownika

wojjas

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 12 wrz 2017, 09:11
  • Online: 3d 11h 46m 3s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6 BiFuel
  • Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post12 wrz 2017, 09:17

Witajcie forumowicze, przymierzam się do zakupu Golfa w wersji Bifuel bądź silnika 1.6 MPI nadającego się do montażu podtlenku:) Znalazłem taką oto wersję , możecie coś więcej powiedzieć, czy się opłaca? https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-bifuel-ID6z5HGh.html
Offline

riese

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 wrz 2017, 19:42
  • Online: 48m 15s
  • Lokalizacja: wroclaw

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post25 wrz 2017, 20:13

witam, oglądał ktoś może to auto ?
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z60bM.html
Offline

kapecio

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 paź 2017, 17:51
  • Online: 3h 14m 27s
  • Auto: Ford Focus Mk2
  • Silnik: 1.6 tdci
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 paź 2017, 18:18

Cześć, przymierzam się do zakupu Golfika w dieslu. Przeglądam dość intensywnie serwisy aukcyjne już od kilku dni, w trakcie poszukiwania natknąłem się na to forum stąd ta prośba o ocenę dwóch sztuk :
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-vi-2-0-tdi-ID6z8Zo7.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-super-vi-skora-navi-bl-alu-pdc-tdi-ID6zbdHB.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
Wiem, że ciężko w dzisiejszych czasach o prawdziwą okazję ze sprawdzonym stanem technicznym, odpowiednim przebiegiem itd. ale kwota w granicach 30 tyś. PLN za wersję TDI przy przebiegu do 150 tyś. km jest chyba dość realną ceną? Jesteście w stanie coś więcej powiedzieć na temat tych dwóch sztuk? Są zlokalizowane trochę dalej ode mnie i nie chciałbym jechać na darmo...
Dzięki z góry za pomoc !
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 paź 2017, 19:59

Taaaa.
Jak juz tak chcesz zaufać to może leć po bandzie :D
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yIXVW.html
Chyba dobrze kojarzę komis z tvn turbo i stał tam jeep z niskim przebiegiem i chyba jakaś beta za dużo lepsza kasę .....


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

kapecio

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 paź 2017, 17:51
  • Online: 3h 14m 27s
  • Auto: Ford Focus Mk2
  • Silnik: 1.6 tdci
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 paź 2017, 21:24

Czyli rozumiem, że nie ma co liczyć na dobrą sztukę z przebiegiem do 150 tyś. w okolicach budżetu 30-35 tyś. PLNów? :D
Offline

lkgh

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 17:15
  • Online: 12d 6h 55m 49s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni
  • Lokalizacja: Haarlem

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post11 paź 2017, 06:50

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yIXVW.html

to auto chyba juz od 1.5 roku wisi. Ciekawe dlaczego nikt takiej okazji nie chce, przeciez to nowka sztuka
Offline

michael_1

Aktywny

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 18 lip 2015, 19:07
  • Online: 8d 19h 7m 41s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post11 paź 2017, 06:54

3 drzwiowy powypadkowy 7 letni golf ze słabym silnikiem w dość wysokiej cenie. Szalu nie ma, a przebieg to nie wszystko..
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post11 paź 2017, 09:13

michael_1 pisze:3 drzwiowy powypadkowy 7 letni golf ze słabym silnikiem w dość wysokiej cenie. Szalu nie ma, a przebieg to nie wszystko..


3 drzwi - niektórzy takie wolą
Powypadkowy- był tak rozbity ze nie da sie tego ukryć i tutaj problem. Zauważ, ze nie ma magicznego słowa "bezwypadkowy". Składał go jakiś "profesjonalista" bo jedna lampa z tyłu jest jasna a reszta ciemne
😀
Słaby silnik - co masz na myśli słaby? Sam masz w opisie 2,0 tdi pewnie 140 km, poczytaj czym sie różnią 110 od 140 km :)
Dosyć wysoka cena - wszystko kwestia stanu auta
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość