Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 19:33


ASO Naprawa felg

Regulamin forum Ubezpieczenie AC / OC, odszkodowania, procedury i porady prawne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Johny.gda

Sympatyk

  • Posty: 84
  • Rejestracja: 26 lut 2013, 13:29
  • Online: 9d 14h 57m 58s
  • Pochwały: 5
  • Auto: MK 6 Highline
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Gdansk

ASO Naprawa felg

Post16 wrz 2013, 10:53

Auto moje po kolizji trafiło na naprawę wyrządzonej szkody do ASO Plichta Gdańsk. W aucie uszkodzone zostały miedzy innymi felgi aluminiowe (oryginalne VW), zostały mocno zarysowane oraz z tego co mi się wydaje zostały przez uderzenie pokrzywione. Ku zdziwieniu w kosztorysie prac jakie ASO przedstawiło ubezpieczycielowi był punkt naprawy felg. Ku kolejnemu zdziwieniu kierownik lakierni oznajmił mi przez telefon że felgi wysyłają do warsztatu specjalistycznego na lakierowanie i ewentualne prostowanie... I teraz mam do was pytanie koledzy, a mianowicie czy felgi aluminiowe serwis ASO może prostować nawet jak są minimalnie krzywe? I czy jak są proste i będzie je lakierować to czy mają obowiązek lakierować to piecowo. ;)
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: ASO Naprawa felg

Post16 wrz 2013, 15:01

rzeczoznawca sporzadzajacy kosztorys moze zakwalifikowac elementy auta do wymiany badz naprawy, widac twoje felgi moga zostac naprawione.
ASO moze naprawiac elementy bo szkode likwidujesz z tyt. ubezpieczenia.

Wróć do Ubezpieczenia i porady prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości