Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 06:26


Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu forum

Dyskusje, prośby lub wnioski związane z działalnością forum
Regulamin forum Sprawy związane z organizacją forum. Prośby, wnioski i zażalenia związane z działaniem forum

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Księga skarg i wniosków

Post21 lip 2013, 23:57

jmf pisze:Chciałbym prosić o usunięcie z "mojego" wątku postów od:

nasze-vw-mk6/golf-6-1-4-tsi-122km-dsg-2012-highline-t154.html#p10392
do końca

Nie chciałbym, żeby zrobiła się z tego przekomarzanka, a tak to zaczyna wyglądać.


Zrobione. Mam nadzieję, że nie za dużo :P :pub:
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Księga skarg i wniosków

Post22 lip 2013, 06:55

Dokładnie o to chodziło. Dzięki!

UserRetired

Re: Terkotanie na luzie.

Post27 wrz 2013, 14:50

czytałem posta z którego wynikało że po wymianie filtra i przewodów paliwowych terkotanie ustało... pytałem się kolegi któremu to zrobili ale oczywiście pan mądrala moderator usnął post "BO NIE NA TEMAT"
więc zapytałem w PRV kolegi ciekawy jestem co odpowie.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 16:52 przez UserRetired, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

jarekbarcaaa

Gadatliwy

  • Posty: 298
  • Rejestracja: 22 lis 2012, 21:00
  • Online: 6d 17h 45m 56s
  • Pochwały: 8
  • Auto: golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi 122 km
  • Lokalizacja: rybnik

Re: Terkotanie na luzie.

Post27 wrz 2013, 15:15

masz racje co do tego moderatora na forum octavii duzoo wiecej sie dzieje;)
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post27 wrz 2013, 18:17

mariuszdlu widzę, że masz ogromną potrzebę podzielenia się informacją publicznie o tym, jaki to ja jestem okropny, bo ciągle i ciągle kasuje Twoje posty, które nic nie wnoszą do danego tematu, więc postanowiłem przenieść Twoje żale we właściwe do tego miejsce i podzielić się moją odpowiedzią publicznie - gdyż poprzez wiadomości prywatne nie chcesz ze mną rozmawiać.
Przy okazji chcę kompleksowo rozwiązać Twój problem, abyś przestał w każdym temacie pisać informacji o tym, jak to ja Ciebie skrzywdziłem, bo te informacje są niezwiązane z tematami, w których się udzielasz.

Już sam nie pamiętam ile raz was prosiłem o zapoznanie się z regulaminem (dotyczy to również Ciebie jarekbarcaaa), i co - i nic. Mam takie wrażenie, że albo macie mnie i przy okazji innych użytkownik głęboko w nosie albo jest u was problem z czytaniem i/lub rozumieniem, bo jak zresztą widać po powyższych wypowiedziach po raz kolejny zamiast napisać w tym temacie, piszecie nie na temat w temacie dotyczącym terkotania.

Dla przypomnienia podaje adres Regulaminu
Regulamin Forum
oraz przypominam, że również obowiązują regulaminy działu, w którym zamierzacie coś napisać - znajdują się one w górnej części strony.
np. Regulamin działu Problemy i Usterki MK6

Jak już wielokrotnie do was pisałem poprzez wiadomości prywatne służę pomocą, jeżeli coś jest nie jasne - do tej pory nikt z was nie poinformował mnie o niejasności któregokolwiek zapisu w zasadach obowiązujących na forum - tym samym uznałem (jak widać błędnie), że wszystkie zasady są dla was jasne.

mariuszdlu a teraz konkretnie w Twoim przypadku, co powinieneś zrobić zgodnie z regulaminem -
Twój Case = wykryłeś problem terkotania przy okazji czytania o innym problemie
1 Szukasz czy istnieje już na forum problem z terkotaniem -
1a Istnieje i wydaje się podobny do Twojego - w nim prowadzisz dyskusję o terkotaniu
1b Nie istnieje lub wszystkie, które znalazłeś dotyczą innego terkotania - zakładasz nowy temat, w który opisujesz swój problem.

Tu jest link do szukajki forumowej
Szukajka

Tu jest link do wyszukanych tematów związanych z terkotaniem
Szukaj = terkota*

A tu temat, który najprawdopodobniej Ciebie najbardziej interesuje
[1.4 TSI 160KM] [TPI] Terkoczące przewody paliwowe

To jest ostatnia prośba z mojej strony o trzymanie się zasad obowiązujących na forum - kolejne nie przestrzeganie zasad będzie stosownie nagradzane.

Mam nadzieje, że wszystko, co powyżej do was napisałem jest zrozumiałe i nie muszę nadużywać wielkich liter oraz znaków interpunkcyjnych.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

DoKeR

Gadatliwy

  • Posty: 262
  • Rejestracja: 22 mar 2013, 23:22
  • Lokalizacja: Żory
  • Online: 84d 11h 39m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Kia Optima GT
  • Silnik: 2.0 T-GDI 245KM

Re: Obsługa Tapatalk

Post08 lis 2013, 16:05

Może by tak wyposażyć forum w swego rodzaju czat gdzie forumowicze będą bezpośrednio mogli pogadać na różne tematy??
Na innych forach to się sprawdza może i u nas by zaskoczyło co wy na to???

Pozdrawiam!
Kia Cee'd GT by DoKeR

..::GT::..
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post09 lis 2013, 11:46

No to czekamy na odzew, z mojej strony nie będzie problemy aby doposażyć forum w czata.

DoKeR, tymczasem proponuje abyś założył temat w dziale ogólne, który będzie robił jako tymczasowy forumowy czat - myślę że to będzie dobry test potrzeby takiego czata
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

DoKeR

Gadatliwy

  • Posty: 262
  • Rejestracja: 22 mar 2013, 23:22
  • Lokalizacja: Żory
  • Online: 84d 11h 39m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Kia Optima GT
  • Silnik: 2.0 T-GDI 245KM

Re: Księga skarg i wniosków

Post09 lis 2013, 12:25

Oki założe temat i zobaczymy czy zaskoczy...Wieczorem sie tym zajmę

Pozdrawiam!
Kia Cee'd GT by DoKeR

..::GT::..
Offline
Awatar użytkownika

shark__

Stały Bywalec

  • Posty: 393
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
  • Online: 7d 5h 57m 25s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Piekary Slaskie

Re: Księga skarg i wniosków

Post20 lut 2014, 07:46

Nad każdyym wątkiem na tym forum jest klikalny link zatytuowany "regulamin forum" ....niech to bedzie odnośnik do tego regulaminu, bo w tej chwili powoduje jedynie do przeładowania / odświeżenia strony na której się znajdujemy.

BTW
by znaleźć owy regulamin trzeba się trochę nagimnastykować jeśli się zaczyna szukanie od strony gównej.
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post20 lut 2014, 21:33

Słuszna uwaga :pub:. Będzie poprawione na dniach.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

shark__

Stały Bywalec

  • Posty: 393
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
  • Online: 7d 5h 57m 25s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Piekary Slaskie

Re: Księga skarg i wniosków

Post25 mar 2014, 18:46

IMHO
Forum ma deflautowo źle ustawiony czas.
Widać to po znacznikach czasowych w czasie generownia posta.
By użytkownikowi właściwie wyświetlał się czas na forum to musi ustawić w swoim panelu zarządzania kontem ( w tej chwili) czas UTC/GMT 0. Tymczasem obowiązuje nas czas UTC/GMT +1 godzina
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post25 mar 2014, 23:14

Mylisz się, bo:
- serwer ma ustawioną poprawną godziną
- forum pobiera czas z serwera i zapisuje go jako bezwzględny czas - niezależnie od strefy czasowej (tak mi się przynajmniej wydaje)
- domyślny czas ustawiony jest prawidłowo tj. (UTC+1) & (Czas letni = nie) - domyślne ustawienia widoczne są z poziomu konta gościa.

By użytkownik widział właściwy czas, musi prawidłowo skonfigurować w ramach własnego panelu zarządzania, właściwą dla siebie strefę czasową oraz ewentualnie uwzględnić czas letni/zmowy- radiobutton o nazwie Czas Letni (Tak/Nie) (dla Polski jak słusznie zauważyłeś jest UTC+1 i obecnie czas letni = nie).

Reasumując, to jaki czas widzi użytkownik zależy od ustawienia strefy czasowej oraz uwzględnienia czasu letniego w ramach własnego konta.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Księga skarg i wniosków

Post11 sty 2015, 15:48

czy jest możliwość dodania opcji "Zobacz swoje posty" ?
Offline
Awatar użytkownika

spwod

Stały Bywalec

  • Posty: 302
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 08:39
  • Online: 43d 21h 9m 11s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Jetta 2014
  • Silnik: CUUB 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Księga skarg i wniosków

Post11 sty 2015, 15:53

A "Moje posty" to nie to samo? :P
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post11 sty 2015, 16:16

spwod pisze:A "Moje posty" to nie to samo? :P

Kamilu, też mi się wydaje że tej funkcji poszukujesz.

Dostępna jest po zalogowaniu w miejscu zaznaczonym na screenie.
Obrazek

Daj znać czy o to Ci chodziło, a jeżeli nie to opisz w kilku zdaniach co powinna ta funkcja robić.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Księga skarg i wniosków

Post11 sty 2015, 16:26

:D No ładnie... siedzę na forum codziennie a nie widziałem tej opcji nigdy :D Tak o to własnie mi chodziło :)
Offline
Awatar użytkownika

Baster

VIP

  • Posty: 1228
  • Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:15
  • Lokalizacja: RIMBO SZWECJA
  • Online: 90d 14h 52s
  • Pochwały: 19
  • Auto: VW Golf 6 +TOUAREG
  • Silnik: 2.0 CBB GTD + 4.2 V8
  • Lokalizacja: SZWECJA

Re: Księga skarg i wniosków

Post31 sty 2015, 18:19

Mam taki mały wniosek.
A mianowicie czy dało by się zrobić na forum taką mapkę polski z podziałem na Województwa i powiaty z lokalizacją użytkowników naszego forum. Wiem ze przy każdym użytkowniku jest info o regionie ale.
Dokładnie mi chodzi o to by po kliknięciu na mapkę danego województwa pokazało się ilość użytkowników wchodząc dalej było by podział na powiaty i tam tez widać kto w danym powiacie.
Było by to pomocne w szybszym znalezieniu kontaktu , pomocy organizacji imprez.
Proszę o rozpatrzenie a wszystkich co są za o poparcie :D
Pozdrawiam
Baster
Offline
Awatar użytkownika

DoKeR

Gadatliwy

  • Posty: 262
  • Rejestracja: 22 mar 2013, 23:22
  • Lokalizacja: Żory
  • Online: 84d 11h 39m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Kia Optima GT
  • Silnik: 2.0 T-GDI 245KM

Re: Księga skarg i wniosków

Post31 sty 2015, 18:26

Baster pisze:Mam taki mały wniosek.
A mianowicie czy dało by się zrobić na forum taką mapkę polski z podziałem na Województwa i powiaty z lokalizacją użytkowników naszego forum. Wiem ze przy każdym użytkowniku jest info o regionie ale.
Dokładnie mi chodzi o to by po kliknięciu na mapkę danego województwa pokazało się ilość użytkowników wchodząc dalej było by podział na powiaty i tam tez widać kto w danym powiacie.
Było by to pomocne w szybszym znalezieniu kontaktu , pomocy organizacji imprez.
Proszę o rozpatrzenie a wszystkich co są za o poparcie :D
Pozdrawiam



Jak najbardziej swietny pomysł i oczywiscie popieram :D :pub: :lokej:

Pozdrawiam!
Kia Cee'd GT by DoKeR

..::GT::..
Offline
Awatar użytkownika

Ezop

Sympatyk

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 13 lut 2013, 17:36
  • Online: 64d 19h 39m 39s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 1.6 TDI 114KM
  • Lokalizacja: Chorzow

Re: Księga skarg i wniosków

Post31 sty 2015, 21:46

Baster pisze:Mam taki mały wniosek.
A mianowicie czy dało by się zrobić na forum taką mapkę polski z podziałem na Województwa i powiaty z lokalizacją użytkowników naszego forum. Wiem ze przy każdym użytkowniku jest info o regionie ale.
Dokładnie mi chodzi o to by po kliknięciu na mapkę danego województwa pokazało się ilość użytkowników wchodząc dalej było by podział na powiaty i tam tez widać kto w danym powiacie.
Było by to pomocne w szybszym znalezieniu kontaktu , pomocy organizacji imprez.
Proszę o rozpatrzenie a wszystkich co są za o poparcie :D
Pozdrawiam


Popieram :lokej:
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Księga skarg i wniosków

Post31 sty 2015, 23:22

Musiałem dwa razy powoli przeczytać bo już dziś późno ale faktycznie pomysł jest bardzo ciekawy i podpisuję się pod nim rękami i nogami :bigok:
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Księga skarg i wniosków

Post01 lut 2015, 13:11

Pomysł może i fajny, ale chyba ciężko bedzie cos takiego zrobic
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post01 lut 2015, 23:39

Nie do końca rozumiem cel tej wyszukiwarki skoro mamy przecież temat, w którym każdy może zaoferować swoją pomoc za piwerko, mamy również temat dla tych, którzy poszukują takiej pomocy, mamy również cały dział m.in. do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań.
W jaki sposób wyszukiwarka okaże się bardziej pomocna niż publiczne zapytanie o pomoc na łamach forum czy też zaproszenia na spotkanie, skierowane do wszystkich odwiedzających forum.

Może wystarczy pododawać sobie wybrane osoby do "przyjaciół" aby mieć szybki dostęp do ich profilu (Moje konto -> Przyjaciele i wrogowie)
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Księga skarg i wniosków

Post15 cze 2015, 08:21

Pytanie do Admina:
Czy można by zrobić pole danych profilu "Lokalizacja" jako obowiązkowe?
To ułatwiłoby kontakt z ludźmi z okolic czy regionu. A tak wiele osób pomija to "pole" i pozostają domysły lub pisanie na PW.
Z góry dzięki za odniesienie się do propozycji
Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post15 cze 2015, 21:25

Rozumiem Twoją prośbę ale musisz zrozumieć osoby, które wolą pozostać anonimowe. Dlatego też nie możemy ich zmuszać do tego aby podawały dane, którymi nie chcą publicznie się dzielić.
Niech obowiązkowym pozostanie jedynie regulamin :D.
Jeżeli jest taka potrzeba, to wzorem innych for możemy pomyśleć nad dedykowanym działem do pogaduch regionalnych. Jednak wydaje mi się, że na chwilę obecną możesz śmiało już dziś utworzyć stosowny watek w Hydeparku, w którym to będziesz mógł prowadzić dysputę z ziomkami z okolic i nie tylko lub zorganizować lokalne spotkano w ramach działu Spoty / Zloty /... aby zacieśnić więzi :pub:.

PS.
W ramach powitalnego maila dodam informację aby uzupełniać profil o dane które prosisz oraz dodam stosowną informację w regulaminie (o ile jeszcze jej tam nie ma). Decyzję czy uzupełniać dane pole profilu pozostawimy w gestii zarządcy konta.

EDIT: W regulaminie prośba o uzupełnienie informacji już jest zawarta :D
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Księga skarg i wniosków

Post16 cze 2015, 14:29

Dzieki za odpowiedź. Tak myslałem, że będzie miała taki wydźwięk ;-)
Wątek "regionalny" już dawno założony - ale póki co wieje przeciąg.. no nic.. dzięki za pomoc !
PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości