Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 12:56


[Warmińsko-mazurskie] ASO - PALMOWSKI - OLSZTYN

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
2
67%
Raczej Tak
0
Brak głosów
Ani Tak ani Nie
0
Brak głosów
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
1
33%
 
Liczba głosów : 3

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

MAPUS

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 12 sie 2012, 21:45
  • Online: 2h 57m 58s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: CAXA TSI
  • Lokalizacja: OLSZTYN

ASO - PALMOWSKI - OLSZTYN

Post23 sie 2012, 22:38

Dużo by o nich pisać, ale nie mogę na razie nić dobrego. Obecnie jestem w trakcie sporu, który będzie miał finał w sądzie. Czekam też na zajęcie stanowiska przez importera.
Offline
Awatar użytkownika

Uncle Peter

Sympatyk

  • Posty: 88
  • Rejestracja: 25 lip 2012, 17:30
  • Online: 14h 54m 46s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAXA
  • Lokalizacja: WM

ASO-PALMOWSKI-OLSZTYN

Post23 sie 2012, 23:18

Pod żadnym pozorem nie wolno pozwolić im myć auta, chyba, że lubicie nowe swirle na karoserii. Koniecznie należy też sprawdzić stan oleju po wymianie. Potrafią go nalać o pół litra za dużo czego dowód mam na fakturze po ostatnim przeglądzie. Najpierw będą z Was próbowali zrobić debili nie potrafiących sprawdzić poziomu oleju by na koniec przyznać się do tego, że w ich warsztacie pracują "kelnerzy". Kelnerzy, którzy twierdzą, że wprawdzie do Waszego auta dostępna jest aktualizacja oprogramowania ale nie wiedzą jak ją wgrać (sprawa sprzed ponad roku). Nie radziłbym też liczyć na to, że człowiek przyjmujący auto do serwisu jest zainteresowany tym co macie mu w tym momencie do powiedzenia. Od 2 miesięcy czekam na odpowiedź w pewnej sprawie i chyba się nie doczekam. Nie zdarzyło się jeszcze bym był u nich i nie widział przynajmniej jednego rozwścieczonego klienta. 2 razy ktoś nawet straszył ich ekipą TVN TURBO. Odradzam zdecydowanie zakup i serwisowanie auta w ASO PALMOWSKI.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Offline

MAPUS

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 12 sie 2012, 21:45
  • Online: 2h 57m 58s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: CAXA TSI
  • Lokalizacja: OLSZTYN

Re: ASO-PALMOWSKI-OLSZTYN

Post24 sie 2012, 10:21

Masz rację jak zakończę z nimi to wszystko opiszę. A Pan Alfred dla zwykłego klienta jest nieosiągalny bo jak mnie poinformowano z zasady nie rozmawia z klientem od tego jest Pan Wojtek - kierownik serwisu, który chyba nie ma pojęcia, że to ty płacisz, a to on jest usługodawcą. Jeśli ktoś chce kupić samochód VW w dobrej cenie w rejonie Olsztyna to polecam Benepol, sam tam kupiłem i to dużo taniej niż u Palmowskiego niestety nie ma serwisu.
Offline

Donia

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 14 paź 2012, 13:05
  • Online: 11h 33m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: warminskomazurskie

Re: ASO-PALMOWSKI-OLSZTYN

Post20 paź 2012, 08:14

Niestety (a moze stety) ale po tym jak potraktowali mojego znajomego (apropos kierowce zawodowego) ja swojego golfa kupilam w Brodnicy. Mieszkam akurat pomiędzy Brodnicą a Olsztynem i wybralam Brodnicę. Jak na razie o Olsztynie slysze tylko same złe rzeczy.
Offline

MAPUS

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 12 sie 2012, 21:45
  • Online: 2h 57m 58s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: CAXA TSI
  • Lokalizacja: OLSZTYN

Re: ASO-PALMOWSKI-OLSZTYN

Post31 sty 2013, 18:50

Ja odpuściłem sobie walkę z tym serwisem. Napisałem kilka pism do importera w Poznaniu i też nic. Oni nie maja wpływu na decyzje podejmowane przez ASO. A jak cyt. "wszystkie naprawy zapewne wykonywane są w ramach procedur VW". Z naciskiem na zapewne. Szkoda czasu. Jak kupisz samochód to radź sobie sam.
Offline
Awatar użytkownika

Baster

VIP

  • Posty: 1228
  • Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:15
  • Lokalizacja: RIMBO SZWECJA
  • Online: 90d 14h 52s
  • Pochwały: 19
  • Auto: VW Golf 6 +TOUAREG
  • Silnik: 2.0 CBB GTD + 4.2 V8
  • Lokalizacja: SZWECJA

ASO VW/AUDI Oisztyn

Post18 mar 2015, 20:39

Dzisiaj dostałem bardzo fajny telefon z ASO VW Olsztyn.
Zaproszenie na Dni Otwarte???
Do tego Darmowy przegląd Auta VW /Audi oraz bezpłatną wymianę opon .
Prezentacje modeli aut oraz jazdy próbne.
No szczerze powiem ze byłem bardzo zaskoczony tym telefonem od nich.
Co prawda jestem ich klientem jeśli chodzi o części zamienne.

Nie wiem jak jest u nich z obsługą serwisową bo nie byłem nigdy zmuszony korzystać z ich usług.
Ale jeśli chodzi o dostępność części i czas realizacji zamówienia zawsze byłem zadowolony.
Baster
Offline

arthur7374

Aktywny

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 22 sty 2014, 20:26
  • Online: 17d 20h 43m 31s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7 variant
  • Silnik: DADA
  • Lokalizacja: Bruxelles

Re: ASO VW/AUDI Oisztyn

Post18 mar 2015, 20:46

Piszesz o ASO Palmowski .Robiłem u nich cruis control w poprzednim variancie pełna profeska .A części przez telefon zamawiałem i nie było żadnego problemu.
Offline
Awatar użytkownika

Baster

VIP

  • Posty: 1228
  • Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:15
  • Lokalizacja: RIMBO SZWECJA
  • Online: 90d 14h 52s
  • Pochwały: 19
  • Auto: VW Golf 6 +TOUAREG
  • Silnik: 2.0 CBB GTD + 4.2 V8
  • Lokalizacja: SZWECJA

Re: ASO VW/AUDI Oisztyn

Post18 mar 2015, 21:03

Tak o nich mowa.
Czesci przez telefon zamawiam u nich i kurier przywozi za podraniem :D
Baster
Offline

MAPUS

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 12 sie 2012, 21:45
  • Online: 2h 57m 58s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: CAXA TSI
  • Lokalizacja: OLSZTYN

Re: ASO - PALMOWSKI - OLSZTYN

Post10 kwie 2016, 13:47

A ja byłem wczoraj po ofertę nowego golfa VII i niestety jeden sprzedawca nie miał czasu, a drugi udawał, że mnie nie widzi i rozmawiał przez telefon komórkowy. Więc nie kupię tam samochodu jeśli mają takie podejście do klienta. Właściciel się zmienił więc myślałem, że zmieniło się coś na plus. Podziękowałem za zainteresowanie i wyszedłem. Brawo - ASO VW!!!
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: ASO - PALMOWSKI - OLSZTYN

Post03 mar 2017, 08:04

ASO Olsztyn Auto Wimar Warmia jak najbardziej polecam miałem naprawianego golfa pod kolizji w której uderzyła w mnie straż, taka długa historia... jednak naprawa przebiegła znakomicie wykonana na nowych elementach dobrze spasowane i polakierowane. Pan Mariusz który to prowadził mi sprawę naprawy ze wszystkimpomagal zrobił kompletna relacje z naprawy itp. Przy okazji została wykonana akcja serwisowana z norma spalin silnik 1.6 tdi dostałem nawet woucher ma 100zl


Ps. Sorki za odkop tematu

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości