Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 01:10


VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Nasze auta - Golf 6
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 6 - 2.0 GTI - 2011 by RyŚ

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 6 GTI
    Rok produkcji: np. 2011
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI 210KM (CCZB)
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + pakiet 990 + pakiet zimowy + zawieszenie DCC + kamera cofania
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. NAVI RNS 510 Dynaudio Excite
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post22 kwie 2017, 19:22

Witam wszystkich. Autko nabylem pod koniec zeszlego roku. Poprzedni wlasciciel zmodyfikowal go tak jak na zdjeciach wiec kupilem gotowe zrobione :) Auto wyszlo jako 140 KM ale zostalo wymienione turbo i zmieniony program na 200 KM 420 NM

Marka/Model: WW Golf 6
Rok produkcji: 2011
Silnik/Pojemność/Moc: 2.0 TDI 200 KM

Kolor: Czarny
Układ napędowy: Manual 6
Zawieszenie: Zawieszenie gwintowane
Car Audio: NAVI RNS 510
Wyposażenie: Highline

-ABS
-ESP
-AIR BAG
-Wspomaganie kierownicy
- Climatronic 2-strefowy
- Pakiet oświetlenie wnetrza LED
- Przyciemnione wszystkie szyby
-Centralny zamek z pilotem (klucz scyzoryk)
-Elektryczne szyby x4(domykane z pilota)
-Czujniki parkowania PDC przód i tył (z fukcją wyświetlania położenia pojazdu na wyświetlaczu radia)
-Czujnik zmierzchu
-Czujnik deszczu
-Grzane fotele
-Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne
-System COMING/LEAVING HOME
-Halogeny
- BI-XENON - skrętny z LED
- Doświetlanie zakrętów na lampach przeciwmgielnych
- Kierownica GTI od Golf 7
- Panel klimatyzacji od Golf 7
- Park assist
- Felgi 18 GTI
- Zewnetrzny pakiet GTI edition 35 ( zderzak przod i tyl, progi)
- Znaczki oklejone karbonem


Modyfikacje planowane:
2 systemy naglosnienia tyl przod wraz z zabudowa boczka bagaznika do glosnika niskotonowego
wygluszenie 4 par dzrzwi. bagaznika, nadkoli, klapy bagaznika
Lampy tyl LED od R-ki
podswietlenie nog tyl i przod
podswietlenie klamek










Pierwsza modyfikacja zrobiona. Lampy DEPO

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, 09:30 przez Mariusz2601, łącznie zmieniany 2 razy
Offline

greg

Stały Bywalec

  • Posty: 340
  • Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:54
  • Online: 13d 17h 22m 3s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf VI OCTAVIA
  • Silnik: CAYC 1.5 DADA
  • Lokalizacja: Tychy

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post22 kwie 2017, 20:12

Jak dla mnie to modyfikacje wewnetrzne mocno kontrowersyjne, nie ładne co ładne a to co komu sie podoba :mrgreen:bezawaryjności życzę ;) :pub:
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post22 kwie 2017, 20:35

... kolejne TDI, które bardzo chce być GTI ... to nie może się udać ! kolego, zamiast brać się za kolejne mody, przywróć temu autu właściwy wizerunek... o naszywkach na fotelach i wlepie na progach imitujących limitowaną serię GTI ED35 nie wspomnę ... felgi to nie jak masz w opisie - model GTI 18' , tylko wzór z Skody Octavii RS (wiem że są 19tki, ale czy wychodziły w 18'tu calach .... jeszcze nie widziałem)... jeśli podobają Ci się czerwone dodatki, to OK, ale oznaczenia imitujące wersję którą to auto nie jest powinny być zmienione lub usunięte - to właściwa droga...

reszta OK, program na 200KM i 420Nm bardzo przyzwoity :) bezawaryjności :)
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 08:58

martiso nie moge sie z Toba zgodzic, bo jesli ktos z tysiaca powowodow nie kupil 35edition to dlaczego nie moze miec foteli i progow z tym emblematem? Kazdy modzi w kierunku wlasnej satysfakcji i dopoki nie robi krzywdy wlasnemu samochodowi niech ulepsza jak chce i w kierunku jakim chce.
Mi sie podoba bo tuning tzw. fabryczny to jedyna sluszna droga zmiany wizerunku auta.
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 17:26

arturro - oczywiście że nie musisz się ze mną zgadzać, kolega pokazując auto na forum musi liczyć się też różnego rodzaju krytyką za tą czy inną modyfikację ... tuning fabryczny jak to nazywasz ---hmmm---OK, słuszna droga ale nie udawanie czegoś czym to coś nie jest .... zresztą nie tylko ja tu uważam że mody są z lekka kontrowersyjne ...
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 17:44

Mysle ze gdyby wyszyl AMG lub MPower to byloby kontrowersyjne a tak codziennie sobie humor poprawia kolega Mariusz2601 wsiadajac do wlasnego auta btw no i usuna zdjecia :)
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 19:48

Martiso jak w 2035 roku splace kredyt ktory wzialem na ten samochod to wezme kolejny wiekszy i kupie sobie nowiutkie MK11 GTI z salonu... oczywiscie wzorujac sie na Tobie bo widze ze jestes konkretnym gosciem z pasja co sie zna na tych samochodach :o
A teraz powaznie i do rzeczy. Nie chce Cie w zaden sposob obrazic tylko odpowiem Ci tak. Odnosze wrazenie ze skoro posiadasz nowego wypasionego ( ORYGINALNEGO ) Golfa 7 GTI to czujesz sie lepszy od innych... Zacytuje ".. kolejne TDI, które bardzo chce być GTI ... to nie może się udać ! '' Co ma sie nie udac ??? Gdyby nie bylo w opisie TDI to bys sie nawet nie zorientowal ze to nie jest GTI... co tam masz kontrowersyjnego??? Ze mam klime i kierownice od wyzszego modelu? ze mam naszywki na siedzeniach i naklejki w progach. Co to musi byc tak jak fabryka dala ??
Facet ktory to wszystko zrobil byl pasjonatem i mial taka wizje. Ja gdy zobaczylem tego Golfa od razu sie w nim zakochalem a ze trafila mi sie okazja bo samochod jest z Polskiego salonu caly czas serwisowany z przebiegem 130 tysiecy. Do tego dosc bogato wyposazony i zrobiony z zewnatrz i wewnatrz z duza moca ( poprzednio jezdzilem 70 konnym Polo) to go kupilem. Spala mi 7 litrow przy zapie.... i nie odstepuje osiagami od GTI. Do tego te silniki sa mniej awaryjne i bardziej zywotne niz 2.0 TFSI
Do tego jak kolega Arturro napisal kazdego dnia kiedy wsiadam do tego auta to mam usmiech na twarzy i nie chce z niego wysiadac :)
Jasne gdybym mial kupe kasy to pewnie bym sobie kupil oryginal ale nie jest tak kolorowo i ciesze sie z tego co mam. Nie przeszkadza mi ze pyrkocze i leje inne paliwo skoro i tak mala czesc ludzi moze sie zorientowac ze cos jest nie tak.

Wiesz czasem lepiej nic nie pisac niz kogos krytykowac...
Zycze Ci zeby Twoje auto bylo komentowane w samych superlatywach i oczywiscie bezawaryjnosci :)
Autko piekne no i z pewnoscia marzenie wielu osob :)

Pozdrawiam :)

Ps. nie wiem czemu zdjecia zniknely ale sprobuje wstawic na nowo.
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 20:06

wiedziałem że rozpęta się zaraz gównoburza ... nikogo nie obrażam i niczym się nie chwale i nie wywyższam .... tak mam od zawsze ... staram się tylko od serca doradzić właściwy kierunek ... nie masz co się unosić bo nie po to tu jesteśmy wszyscy... trzeba też mieć dystans do siebie i pokazując auto musisz liczyć się z różnymi zdaniami ...

zobacz projekt Pit 'a to może zrozumiesz o czym jest tak naprawdę mowa ... i że się da iść we właściwym kierunku zmieniając całe body w G6

przyjedź na większy zlot i zobacz jak auta są robione .... i nie trzeba mieć takich czy innych pieniędzy bo nie o to w tym tak naprawdę chodzi ...
Offline
Awatar użytkownika

Andrzej4286

Aktywny

  • Posty: 152
  • Rejestracja: 03 lis 2016, 11:09
  • Online: 56d 19h 36m 25s
  • Auto: Vw golf VII
  • Silnik: 2.0 GTD CUNA
  • Lokalizacja: DLW

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 20:09

Mariusz2601 Bardzo ładny egzemplarza. Ważne ze tobie sie podoba wszystkim nie musi się podobać :pub: Nie myślałeś nad czarnym sufitem żeby założyć??
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 21:14

Martiso skoro wiedziales ze sie rozpeta ,, gownoburza ,, to po co komentowales??? No widze to doradzanie od serca... kolejne TDI.... przywroc wlasciwy wyglad temu autu...
Biore latarke i noz i lece... wycinam wszywki z siedzen, zrywam nakleiki z progow i wiem jeszcze co zrobie... wymienie ta kontrowersyjna kierownice ( domyslam sie ze to jest jedna z tych rzeczy ktora Cie tak urzekla w srodku) na kierownice z mojego starego Polo hehe. Moze jeszcze zadzwonie do poprzedniego wlasciciela i oddam mu te rzeczy to dostane pare zlotych zwrotu ;)

Ja nie uzylem w moim poscie slowa " OBRAZAM" wiec nie wiem czemu o tym wspominasz ?

Rowniez sie nie unosze bo pisze do Ciebie kulturalnie i szczerze w odpowiedzi na Twoje slowa...

Mam dystans do siebie i przyjmuje kazda krytyke. Jestem tego swiadomy ze nie wszystkim sie podoba moje auto ale mozna napisac to w inny bardziej subtelny sposob... Przykladem jest pierwsza odpowiedz na mojego posta...

Twoja wypowiedz traktuje tak jakbym byl kolejnym gosciem co zrobil sobie 'pseudo GTI' z TDI a na Ciebie zadzialalo to jak czerwona plachta na byka

Jak bys dobrze przeczytal moje posty to bys wiedzial ze kupilem takie auto i nic w nim nie robilem...
Nie mam tez zamiaru nic zmieniac ani jezdzic na zloty bo nie jestem jakims pasjonatem...

Mowisz ze nie trzeba miec takich czy innych pieniedzy bo nie o to chodzi?
Masz racje mozna kupic jakiegos rozbitego trupa i go zrobic wtedy ma sie oryginal i pozniej wiecej stoi u mechanika niz jezdzi albo wypadasz z pierwszego lepszego zakretu...
Kupisz golego golfa to myslisz ze co zrobisz go za 5 tysiecy?
Dobre Golfy GTI 6 chodza po ponad 50 tysiecy a zeby kupic normalnego golego trzeba dac ponad 30 tysiecy. Wiec zrobienie go w taki sobie wypas wyposazenia i wyglad wewnatrz i zewnatrz wydasz roznice miedzu golym a oryginalnym GTI... No chyba ze w czesci zaopatrujesz sie w Chinach to zrobisz go za grosze....
Druga sprawa Twoich pieniedzy to utrzymanie takiego samochodu ktory ma awaryjny silnik przy wiekszych przebiegach i spalanie. Co z tego ze ja bede mial oryginal jak wiecej czasu bedzie stal niz jezdzil bo mnie nie bedzie stac na paliwo...
Dla Ciebie nie jest to problem bo ktos kto kupuje auto za okolo 130 tysiecy lub wiecej nie nalezy do klasy sredniej a tym bardziej do nizszej..

Chyba ze cos Ci odbilo, jestes pracownikiem magazynu za 2 tysiace netto miesiecznie i wziales kredyt na samochod ;)

Powiem Ci tak na koniec. Zakonczmy ten temat bo sie bardzo bardzo roznimy pod wzgledem podejscia do samochodow. Ty jestes pasjonatem ja jestem zwyklym chlopakiem ktory spelnil swoje marzenie kupujac ' pseudo golfa 6 GTI' 8-)

Pozdrawiam :)

Andrzej4286 Dziekuje :)
Myslalem o tym bo widzialem to na zywo ale wiadomo wszytko kwestia kasy... pierwsze co chce zrobic to te lampy Ledowe na tyl no i porzadna muzyka z wygluszeniem bo mi tego najbardziej brakuje :D A pozniej bede myslal dalej czy sie wyrobie finansowo.
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 21:19

Mariusz2601 pisze:Wiesz czasem lepiej nic nie pisac niz kogos krytykowac...


Wkleiłeś auto na forum chyba żeby ktoś je ocenił?! Lepiej nie krytykować ? To nie jest kółko wzajemnej adoracji i poklepywania się po ramieniu, że wszystko jest fajnie!

Mariusz2601 pisze:Nie przeszkadza mi ze pyrkocze i leje inne paliwo skoro i tak mala czesc ludzi moze sie zorientowac ze cos jest nie tak.


wiesz dlaczego ludzie często śmieją się z fanów vw w tdi ? Wieśwageny ?
Ten znaczek na klapie sprawia , że szybciej jedzie ? Masz fajny program zrobiony i super, połowa tego forum też ma zmieniony program i nie potrzebuje naklejek gti żeby szybciej jezdzić :)

Mariusz2601 pisze:Gdyby nie bylo w opisie TDI to bys sie nawet nie zorientowal ze to nie jest GTI


Możesz być pewien, że trudno się nie zorientować , że to nie gti :) Fotele z tymi zagłówkami i naklejki na progach mega słabe...

Podsumowując. Auto oczywiście w pierwszej kolejności ma się tobie podobać ale skoro wklejasz je na forum to oczekujesz oceny, a nie pochwał. Przejrzyj ile jest aut na forum ze zmienionymi zderzakami , kierownicami a nawet całymi fotelami i nie przyklejają sobie znaczka z gti.
Jeśli poprzedni właściciel był takim fanem to mógł zdać sobie chociaż sprawę z tego co leje do baku i iść w stronę gtd :tongue: Chyba tylko w golfie IV była jakaś partia , że gti szło też w tdi.

Straszne jest to , że może być tak jak z bmw gdzie po polskich drogach jeździ więcej eMek niż ich wyprodukowano :)
Kolego Mariusz2601 nie spinaj się tak bo nie ma o co. Jak chcesz zostawić tak jak jest to zostaw i miej w :dupa: krytyczne komentarze ale mozesz też skorzystać z podpowiedzi martiso i zmienić to.
Ps też bym chciał gti ( za 20 lat będzie mnie stać na dwudziestoletnie auto martiso więc stary dbaj bo zaklepuję ) :lol:
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 21:49

Kolego Lukasik69 oczywiscie ze wkleilem zdjecia aby ludzie ocenili i zdaje sobie sprawe i jestem gotowy na to ze bedzie krytyka... Ruszylo mnie strwierdzenie ze kolejny TDI chce byc GTI a nie lubie pozostawiac takich rzeczy bez odpowiedzi i jestem wylewny dosc.. Stad tez moje obszerne posty :)

Wiem widzialem duzo aut z tego forum ze sa przerobione i nie maja znaczkow. Ale nie oznacza to ze musze wszystko zdejmowac. Naklejki w progach, wszycia w fotelach, oznaczenia na kierownicy, dywaniki, nawet galka zmiany biegow jest podswietlana z logo GTI...
Tak jak napisales ja mam to w du....i wole sobie zmienic lampy i zrobic naglosnienie zeby glowe urywalo niz zmieniac cos bo jakiemus pasjonatowi nie podoba sie oznaczenie...

Moge byc tez najwiekszym Wieswagenem bo mi, moim znajomych i nablizszym te auto sie podoba a i obcy dosc czesto sie odwroca kiedy przejezdzam tym autem.

Tak wiec czekam dalej na komentarze te dobre i te krytyczne ( Tylko nie w stylu kolejne TDI....
Offline
Awatar użytkownika

by kamil

Aktywny

  • Posty: 177
  • Rejestracja: 09 sie 2016, 09:45
  • Online: 5d 9h 46m 20s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Szczucin

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 22:27

jaka tam siedzi turbina w tej chwili ?
co do wygladu auta kazdy robi jak chce a my sa tutaj po to by pomagac :)
te naklejki na progach tzn listwy ochronne nie sa dobre bo sie zbiera woda piasek i powstaje rdza to odradzam zdjąć i te zaglowki tez srednio mi sie podobaja ale to nie mi sie ma podobac tylko wlascicelowi :D
wieksze koncowki wydechu pasowaly by

[...CIACH...]
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 09:03 przez Almighty, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Proszę uszanuj zasady opisane w regulaminie - pkt. 2
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post23 kwie 2017, 23:45

Turbina jest wsadzona od 170 Konnej wersji GTD i do tego zrobiony jest program na 200 KM. Samochod wyszedl z fabryki jako 140 KM. Do tego jest zmieniony filt K&N ale nie wiem czy to ma duzy wplyw na moc....?

By kamil a co polecasz na progi??? Z tego co zauwazylem przy myciu samochodu zwyklym domowym wezem na progach zostaje niewielka ilosc wody do tego za kazdym razem wycieram dokladnie do sucha.... wiec chyba nic sie z progami nie stanie???

O koncowkach wydechu nie myslalem ale jestem otwarty na rozne sugestie i pomysly :)

Co do naglosnienia to juz zakupilem zabudowe boczka wraz z glosnikiem focal R-250S tak wiec nie bede zainteresowany ale dziekuje za propozycje :)
Szczerze to nie jestem jakims audiofilem i w moim porzednim aucie tuba bodajze Peiying o niewiadomo jakich parametrach + wzmacniacz CARPOWER HPB-604 + HERTZ DSK 165.3 160W zrobily na mnie duze wrazenie :)

W tym aucie chce wsadzic albo dwa systemy MOREL MAXIMO 6.2 16,5CM albo HERTZ ESK165.5 albo morele na przod a herz na tyl wszystko zalezy od finansow. Do tego jeden wzmacnacz pod 4 systemy Crunch GTi 4150 oraz glosnik niskotowy w zabudowie pod wzmacniacz Crunch GPX500.2 do tego wygluszenie drzwi, bagaznika i nadkoli.... Tak wiec mysle ze na moj sluch i moja glowe bedzie urwanie glowy :tongue:

Ten jeden wzwacniacz posiada wejscie wysokiego poziomu z przewodów głośnikowych oraz wyjście liniowe na dodatkowy wzmacniacz wiec rozwiaze mi to problem dodatkowych adapterow RCA z tego wzgledu ze RNS510 nie posiada takich wyjsc...
Co o tym myslisz lub co myslicie ( wszyscy czytajacy ten post)
W poprzednim aucie mialem problem gdyz podczas dodawania gazu bylo slychac gwizdy w glosnikach ale to bylo spowodawe tym ze kabel od zasilania byl przeprowadzony razem z kablami sygnalowymi...
Troche poczytalem na ten temat i w nowych autach stosuje sie kable ekranowane 3krotnie gdyz sa duze zaklucenia...

Lepiej zainwestowac w takie kable czy moze kupic te specjalne adaptery ktore zapobiegaja zakloceniom???? NP...

http://sklep.auto-bajer.pl/adapter-wzma ... 01202.html

Bede wdzieczny za wszystkie podpowiedzi :)
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post24 kwie 2017, 07:24

ucinam temat, zanim napiszemy o kilka słów za dużo i zrobi się niesmacznie... Myślę że sporo cennych uwag już dostałeś nie tylko ode mnie. Grunt jak piszą tu Wszyscy - że Tobie się podoba :) będę obserwował jak rozwija się Twoja koncepcja na to auto...
Offline
Awatar użytkownika

by kamil

Aktywny

  • Posty: 177
  • Rejestracja: 09 sie 2016, 09:45
  • Online: 5d 9h 46m 20s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Szczucin

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post24 kwie 2017, 14:52

kurcze radia org vw maja to do sb ze nie maja wyjsca na wzmacniacz ;/ dupa totalna przerabailem temat w bylym aucie i nic nie pomnoglo jak wymiana na inne radio :D wiem ze to co masz spoko wyglada to duzy plus :) ale jak nie jestes audiofilem :D ja jestem bardziej konkretnego jeb...cia :D mysle ze zwykle konwentery wystarcza nie ma co wiedziej kombinowac ;) a co do glosników kolega mial i morele i hertz i morele wygrywa znacznie :) a co do progow to ja nie mam zadnego zabezpieczenia poprostu seria :)
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post24 kwie 2017, 16:05

Na gwizdy załóż filtr przy wzmacniaczu, u mnie działa :-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

ToJaKijanka

Gadatliwy

  • Posty: 298
  • Rejestracja: 24 lut 2017, 10:00
  • Online: 4d 1h 45m 3s
  • Auto: MK6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Bruksela Bielsk Podlaski

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 08:15

Oj Panowie, czytam tak i czytam i tak sobie myślę że to nie ładnie się tak "kłócić"':D
Mi się autko podoba i tak jak fakeGTI Mira mi się baaaaardzoooo podoba to tak samo nic nie mogę powiedzieć o tym :D

Też twierdze że jednak te pierwsze zdanie to troszkę za mocne słowa z strony martiso... no ale już proszę bez kłótni :D

A tak btw. też w cabrio miałem Hertza ESK i mega zadowolony!
Radio jednak bardzo dużo daję, nie ma co.
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 12:25

Kamil - tak tez zrobie z tym filtrem. Koszt nie duzy a nie zaszkodzi jak bedzie. Dzieki :)

ToJaKijanka- co do klotni no cóż.... Moze i ja tez sporo przesadzilem ze swoimi slowami w strone martiso no ale stalo sie.. Mam nadzieje ze wiecej nie bedzie takich spiec :)

Moim zdaniem radio jest zajebist... pod prawie kazdym wgledem. Tylko ze za tyle kasy co sobie krzyczą mogli pomyśleć nad tym ze ktoś bedzie chcial sobie rozbudować audio nie koniecznie o system fabryczny (dynaudio)... No cóż mam nadzieje ze z wygluszeniem i 2 systemami Moreli bądź Hertz wystaczy zeby zadowolić mój niewygorowany sluch :tongue:

Panowie czy ma ktos z was namiary na lampy tylne led firmy dectane?? Znalazlem tylko jeden sklep w kraju ktory to ma ale czas oczekiwania to prawie 2 miesiące...

Szukalem na forum opini o tej firmie ale znalazlem tylko o DEPO.... Miał ktos z tym doczynienia?
Offline

pipen

Aktywny

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 21:22
  • Online: 22d 22h 33m 10s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 14:26

Cześć,
gratuluje zakupu niech służy bezawaryjnie. Każdy kupuje i zmienia jak uważa. Natomiast dla mnie trochę przekombinowane zmiany. Fotele od highline z naszywką 35 dla mnie wyglądają słabo i GTI przy ropniaku przecież jest wersja GTD. To jest moja opinia.
Offline
Awatar użytkownika

ToJaKijanka

Gadatliwy

  • Posty: 298
  • Rejestracja: 24 lut 2017, 10:00
  • Online: 4d 1h 45m 3s
  • Auto: MK6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Bruksela Bielsk Podlaski

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 16:26

Dobra toci ja swoje pięć groszy dorzucę, felgi mi się nie podobają bleeeee haha :rotfl:

Jeśli chodzi o lampy to ja też znalazłem na ebayu ledy za 224€ z przesyłka do Belgii - co wychodzi taniej niż w PL za DEPO. Tylko właśnie nie jest napisane z jakiej firmy te ledy i sam nie wiem co robić.

Kiedy planujesz zakładać glosniki? sam jestem ciekaw Hertzow w mk6 :p
Offline

Mariusz2601

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 05 kwie 2017, 08:23
  • Online: 4d 7h 54m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 200 KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 19:31

ToJaKijanka -Szczerze ? mi tez sie nie podobaja ale skoro zostaly dorzucone z nowymi oponami do samochodu to wzialem ;)
Moja dziewczyna jak je zobaczyla to powiedziala ze samochod teraz wyglada tak " wiosennie'' Bo przypomina jej platki kwiatka hehe
Za to Twoja felgi mi sie akurat podoba :) Moze mala podmianka ? :tongue:

Powiem Ci co wiem na temat lamp do naszych golfow. Wiadomo nowe ori kosztuja w granicach 2500 tysiaca. Uzywanych jest malo bo tez szukalem duzo w internecie ( do kabrio jest ich wiecej)
Lampy depo jedni zachwalaja inni narzekaja ze slaba jakosc wykonania.Ile posiadaczy tyle opini... Cena jest przystepna bo ja pod Warszawa znalazlem za 1030zl. Jednak ich lampy od GTI sa koloru jak w R ori a te od R sa praktycznie czarne.Nie wiem ile w tym prawdy ale znalazlem kilka takich opini... Jak wroce do domu to wrzuce zdjecie bo mam na tablecie jak te wszystkie lampy wygladaja obok siebie...
Jesli chodzi o lampy dectane to jest to niemiecka firma wiec wykonanie powinno byc lepsze. Cena w niemczech okolo 1400zl z przesylka. U nas jest firma w krakowie ktora te lampy ma ale nie na stanie. Dzwonilem do nich miesiac temu to kazali sie odzywac po majowce bo wtedy beda mieli dostawe od producenta. Widzialem na ich stronie demo car jak te lampy wygladaja ale nie bede podawal linku bo nie wiem czy tu mozna zrobic. Jak cos to na priv Ci wysle...

Co do glosnikow to mysle ze dopiero gdzies pod koniec czerwca. Kolega ktory bedzie mi ogarnial ma dosc malo czasu. W piatek maja przyjsc wzmacniacze, kondensator i maty do wygluszenie. Po majowce w pierwszej kolejnosci bedzie zrobiony bagaznik, czyli lampy wygluszenie zabudowa boczka, umiejscowienie wzmacniaczy i wyprowadzenie kabli a pozniej w miare czasu bedziemy po kolei wygluszac dzwi i wkladac glosniki,
Jesli te najtansze HERTZ DSK 165.3 160W siedzialy u mnie w Polo i bylem zadowolony to mysle ze te ESK przy dwoch systemach poradza sobie bez problemu i bede zadowolony :)
Offline

Bartel95

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 25 lut 2016, 16:44
  • Online: 5d 1h 17m 15s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Piotrkow Trybunalski

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 21:16

Ogólnie całe auto nie wygląda źle. Nie będę poruszał tematu gti i tdi bo to gorący temat. Jeśli komuś podoba się body kit gti to nie można tego kogoś krytykować ani zabraniać zakładania takich rzeczy. Auto na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia ( oczywiście nie mówię o czerwonych wstawkach ) od gti i osiągami też nie przyniesie wstydu tym 3 literom na przodzie i tyle pojazdu. Jedyne co można zmienić ( to tylko moja opinia ) to te zagłówki i progi. Bardzo jestem uczulony na wersje specjalne i takie zabiegi jakoś nie są w moim guście, ale to jest tylko moja opinia. Jeśli mógłbym coś poradzić właścicielowi to wymianę boczków i siedzeń na takie ze zwykłego gti i wtedy będzie fajnie. To co bardzo zwraca uwagę, to kierownica - fajnie wygląda :) . Najważniejsze żeby dobrze służył i był wzbogacany o kolejne mody :) Pozdrawiam ;)
Offline
Awatar użytkownika

Uncle Peter

Sympatyk

  • Posty: 88
  • Rejestracja: 25 lip 2012, 17:30
  • Online: 14h 54m 46s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAXA
  • Lokalizacja: WM

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 22:07

Mariusz2601 pisze:Powiem Ci co wiem na temat lamp do naszych golfow. Wiadomo nowe ori kosztuja w granicach 2500 tysiaca. Uzywanych jest malo bo tez szukalem duzo w internecie ( do kabrio jest ich wiecej)
Lampy depo jedni zachwalaja inni narzekaja ze slaba jakosc wykonania.Ile posiadaczy tyle opini... Cena jest przystepna bo ja pod Warszawa znalazlem za 1030zl. Jednak ich lampy od GTI sa koloru jak w R ori a te od R sa praktycznie czarne.Nie wiem ile w tym prawdy ale znalazlem kilka takich opini... Jak wroce do domu to wrzuce zdjecie bo mam na tablecie jak te wszystkie lampy wygladaja obok siebie...
Jesli chodzi o lampy dectane to jest to niemiecka firma wiec wykonanie powinno byc lepsze. Cena w niemczech okolo 1400zl z przesylka. U nas jest firma w krakowie ktora te lampy ma ale nie na stanie. Dzwonilem do nich miesiac temu to kazali sie odzywac po majowce bo wtedy beda mieli dostawe od producenta. Widzialem na ich stronie demo car jak te lampy wygladaja ale nie bede podawal linku bo nie wiem czy tu mozna zrobic. Jak cos to na priv Ci wysle...


Tematy o lampach depo są na forum.

mk6-oswietlenie/wymiana-zwyklych-tylnych-lamp-na-lampy-led-t320.html

mk6-oswietlenie/wymienilem-lampy-tal-na-led-depo-t1135.html

Gdzieś chyba był też temat zakupów grupowych. Z tego co mi wiadomo dectane nie jest producentem a po prostu sprzedaje te lampki depo, które znajdziesz na alledrogo.

vw-hydepark/grupowy-zakup-lamp-tylnych-led-depo-t1878.html
Offline
Awatar użytkownika

ToJaKijanka

Gadatliwy

  • Posty: 298
  • Rejestracja: 24 lut 2017, 10:00
  • Online: 4d 1h 45m 3s
  • Auto: MK6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Bruksela Bielsk Podlaski

Re: VW Golf 6 - 2.0 TDI - 2011 by Mariusz2601

Post25 kwie 2017, 22:31

Mariusz2601 - podziękuje za wymianę :D

O będę miał co czytać jutro na zajęciach 😂
Ale i bez czytania wiem, że raczej u mnie wpdanie depo albo jakis inny zaminnik lamp look GTI/GTD :D
Następna

Wróć do MK6

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości