Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:20


[VCDS] sprawdzanie przebiegu ze sterownika silnika

Analiza logów, opis błędów, kodowanie sterowników ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Analiza logów statycznych i dynamicznych, wyjaśnienie błędów, interfejsy diagnostyczne, kodowanie i adaptacja i inne tematy związane z diagnostyką komputerową oraz programowaniem sterowników.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

laren0

Aktywny

  • Posty: 148
  • Rejestracja: 05 lis 2013, 19:06
  • Online: 21d 12h 25m 23s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CFFB

[VCDS] sprawdzanie przebiegu ze sterownika silnika

Post26 lip 2016, 17:17

Jak można sprawdzić przebieg ze sterownika silnika w nowszych rocznikach vw golfa 6?
Ja posiadam z 2009 (model 2010) i w zakladce silnik w blokach pomiarwych moge w ktorymś od 85 do 100 bloku widzę jaki przebieg przedstawia sterownik. Na szczescie u mnie prawie pokrywa się z licznikiem (różnica okolo 10 km). Dzis sprawdzałem golfa z 2012 i mój vcds 11.11.5 pl nie ma możliwości wejścia w bloki pomiarowe. Jak można sprawdzić w takim aucie przebieg ze sterownika z vcds? Wie ktoś

Wróć do Diagnostyka i kodowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości