Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:37


Złe kodowanie sterownika

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Piotrek_PP7

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 19 sie 2018, 15:21
  • Online: 14h 37m 36s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI

Złe kodowanie sterownika

Post17 wrz 2018, 07:26

Witam
Mam złe kodowanie w sterowniku silnika taki błąd mi się wyświetla i świeci się kontrolka od świec żarowych.
Jaki jest prawidłowe kodowanie? Vw golf VI 2.0 TDI 110km
Zauważyłem też że jak otworze drzwi kierowcy to na desce pokazuje,że otwarto drzwi od strony pasażera.
Zna ktoś jaki powinien być kod?
Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 559
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 14m 7s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: Złe kodowanie sterownika

Post17 wrz 2018, 08:06

wklej autoscan z VCDS

kto ma wiedziec co masz i jak zakodowane
Offline

Piotrek_PP7

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 19 sie 2018, 15:21
  • Online: 14h 37m 36s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI

Re: Złe kodowanie sterownika

Post17 wrz 2018, 21:53

Poradziłem sobie temat już nie aktualny
Kod jaki szukałem to 0000071 :D
Dzięki.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron