Dzisiaj jest 29 mar 2024, 00:32


[1,6 TDI 90KM] CAYB adaptacja sztangi po wymianie gruszki turbo

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

vincente00

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 11 lip 2018, 07:53
  • Online: 1h 20m 55s
  • Silnik: CAYB
  • Lokalizacja: Koszalin

CAYB adaptacja sztangi po wymianie gruszki turbo

Post11 lip 2018, 08:02

Witajcie,
Po zmianie uszkodzonej gruszki turbo chciałbym sprawdzić ustawienie sztangi. Jednak w moim vcdsie nie mam dostępu do opcji 08 - bloki pomiarowe. W pomiarach rozszerzonych nie widzę tych parametrów (może słabo szukałem). W blokach powinno się wejść w kanał 120. Jest jakiś odpowiednik w pomiarach? Znalazłem jedną z najbardziej zbliżonych opcji. Jednak po odpaleniu silnika Volty rosną, a powinny spadać - chyba to nie to czego szukam, albo założyłem złą gruszkę do CAYB. NIby dziwne, bo kupowałem oryginał i numery się zgadzały (Teraz nie dam głowy za ostatnią literkę. U mnie na pewno było 4011551J i taką zamówiłem, a przyszła chyba 4011551P). Dysponuje ktoś z Was poprawnymi wartościami lub info, czy znalazłem dobrą opcję?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

vincente00

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 11 lip 2018, 07:53
  • Online: 1h 20m 55s
  • Silnik: CAYB
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: CAYB adaptacja sztangi po wymianie gruszki turbo

Post16 lip 2018, 09:37

Ktoś może coś podpowiedzieć? Czy do porównania ustawienia gruszki wybrałem dobry parametr? Ewentualnie jakiego szukać z dostępnej listy?

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 9 gości