Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:54


[ALL] Gdzie można dorobić klucz do śruby zabiezpieczajacej felgę

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wygląd, rodzaj, rozstawy, szerokości, ET, dobór wzoru i koloru felgi, opony, dystanse itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

czester69

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 13 lut 2017, 11:35
  • Online: 1d 17h 3m 46s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC 105 KM
  • Lokalizacja: Lublin

Gdzie można dorobić klucz do śruby zabiezpieczajacej felgę

Post19 lut 2017, 18:58

Dzień dobry

Czy ktoś wie gdzie można dorobić klucz do śruby zabiezpieczajacej felgę (tzw złodziejkę) w Golfie VI. Kupiłem auto bez tego ustrojstwa a podobo jest gość w lublinie, który dorabia takie rzeczy.

pozdr

Darek
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: Śruba do felg

Post19 lut 2017, 19:09

Aso ma zestawy żeby odkręcić każda taka śrubę pod warunkiem że ori vw i tam również zamówisz klucz lub nowy zestaw.
Offline
Awatar użytkownika

melon84

Aktywny

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 22 lut 2015, 12:55
  • Online: 28d 42m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Lublin

Re: Gdzie można dorobić klucz do śruby zabiezpieczajacej fel

Post20 lut 2017, 13:17

Jeśli ori to tak jak napisał ryba113.
Jeśli nie jest oryginalna to (miałem ten sam problem bo zgubiłem złodziejkę i przerabiałem ten temat na terenie Lublina) jedziesz do serwisu (chyba byłem na Lubartowskiej serwis opon Gębka czy Gąbka :D jakoś tak) tam nawiercają śruby, zdejmują je i wywalają do kosza ;) kupujesz nowy komplet zabezpieczeń albo zwykłe śrubki i po problemie
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Gdzie można dorobić klucz do śruby zabiezpieczajacej fel

Post20 lut 2017, 14:44

Mi też sie ukręciła niedawno śruba.. niestety w ASO nie mają wszystkich kombinacji kluczy a trochę ich jest (z tyłu nakładki zawsze wybity jest symbol danej kombinacji).. a sprowadzenie wersji której już się nie produkuje (bo zmieniają wzory co ileś lat) też nie było możliwe.. miałem jedynie fuksa bo znajomy kierownika serwisu miał akurat ten sam wzór tylko że ze skody.. Koniec końców wywalilem tez zabezpieczajace bo na drodze bym w razie czego nie odkręcił koła..

Jak nie dobierzesz to pozostaje rozwiercanie albo dospawanie prętu...

Wróć do Opony i felgi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości