Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:26


[Łódzkie] ASO - Krotoski-Cichy (dawny Idczak) - Łódź

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
1
100%
Raczej Tak
0
Brak głosów
Ani Tak ani Nie
0
Brak głosów
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

pipen

Aktywny

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 21:22
  • Online: 22d 22h 28m 8s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Lodz

ASO - Krotoski-Cichy (dawny Idczak) - Łódź

Post24 maja 2013, 20:09

Cześć,
umówiełem się aby rozwiązać problem z łączeniem się BT z iPhonem i telefonami na Androidzie. Pan K. z serwisu długo zastanawiał się co to może być. Udaliśmy się do auta, żeby zweryfikować, wróciliśmy do salonu, Pan stwierdził, że mam nieoryginalny moduł BT. Oczywiście nie raczył nawet zajrzeć pod siedzenie i sprawdzić, sam poszedłem do samochodu i zweryfikowałem, wróciłem i moncno nalegałem aby sam poszedł i sprawdził. Jest udało się poszedł sprawdził, następnie nie wiedział gdzie sprawdzić z jakimi telefonami dział mój moduł BT. Podpowiedziałem, że na niemieckiej stronie VW można to zweryfikować. Na to usłyszałem ale jak,ja niemieckiego nie znam. Załamałem się :banghead: . Dalsze próby szukania ETKA nie przyniosły rezultatu. Wróciełm do domu. Skontaktowałem się z VW Group Polska i uzysałem informację aby dzwonić do ASO tam uzyskam pomoc. Oczywiście w międzyczasie uzyskałem na ofrum odpowiedź ale stwierdziłem, żę niech w Aso dokończą temat. Zadzwoniłem do ASO i poprosiłem o kontakt Pana K, cisza, zero reakcji, napisałem mail i nich. Dopiero jak przekazałem korespondecję z VW Group Polska Pan K. zaczął interesowac się sprawą. Dosłałem wydruk z ETKA ale tylko z numerem katalogowym cześć, bez dokładnego numeru BT, na prośbę o podanie konkretne moduły BT, Pan K. odpisał, że innego numeru nie mają. Oczywiście kłamstwo :nono: .

Generalnie olewka Klienta jeżeli przyjechał z trudna sprawą. Wcześniej w rodzinie serisowaliśmy samochody jak był jeszcze Idczak i tam rzeczywiście chłopaki się starali, wyjaśniali. Niestety już nie pracują. Obecnie Krotocki-Cichy chyba zapomnieli o stałych klientach. Dodatkowo byłem świadkiem jak klienta koło mnie zlali, dopiero po awanturze, ktoś łaskawie ruszył się aby mu pomóc.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2013, 09:59 przez pipen, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

Johny.gda

Sympatyk

  • Posty: 84
  • Rejestracja: 26 lut 2013, 13:29
  • Online: 9d 14h 57m 58s
  • Pochwały: 5
  • Auto: MK 6 Highline
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: ASO Krotocki-Cichy - dawny Idczak

Post25 maja 2013, 06:54

U nich w Zgierzu kupiłem samochód w 2010 roku, ogólnie też dużo u nich serwisowałem auto na ul. Przybyszewskiego czy jakoś tak. Ogólnie wszystko grało i chłopaki mieli pojęcie o robocie i dobrą cenę dawali. Za to raz serwis ojeljowy zrobiłem w Zgierzu to mi po dojechaniu z serwisu do Manufaktury cały olej wyleciał z miski :mrgreen: . Auto skończyło na lawecie i z powrotem do serwisu. Tłumaczyli się tym że wadliwy korek od miski olejowej :lol: . Wydarłem mordę że jak to możliwe itd.. to zrobili w ekspresowym tempie za darmo i dali mi dodatkowy rabat na kolejne serwisy.

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości