Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:53


Golf mk7 GTI USA

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Shion

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 18 maja 2014, 17:56
  • Online: 2d 11h 56m 35s
  • Pochwały: 1

Golf mk7 GTI USA

Post28 cze 2018, 18:41

Tak jak w temacie przerabiał ktoś z was wersje USA na EU? Myślę nad zakupem golfa VII GTI prosto z ameryki aby naprawić go we własnym zakresie. Czym różni się wersja USA po za:
- światłą przednie nie asymetryczne
- obrysówki,
- tylne światła,
- w wersji EU ręczny jest elektroniczny w USA zwykły,
- nie otwierany podłokietnik(?? tak wyczytałem)
- radio (czy jest możliwość przerobienia na EU?, czy pozostaje tylko wymiana na ori Europe lub jakąś inną stacje np na androidzie)
- licznik (w milach czy licznik kilometrów można przekodować oraz czy wystarczy zmiana tarczek aby pokazywało normalnie)
- wgranie polskiego języka do radia i licznika czy jest opcja?

Cenowo się opłaci tak mi się wydaje (szczególnie że blacharkę zrobię sam i będę wiedział co mam), myślę o aucie uszkodzonym z przodu (przy okazji wymienię lampy przód na EU) z tyłu od razu wleciały by lampy z ledami od Europy.

Z góry dzięki za informacje :)

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości