Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:24


Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu forum

Dyskusje, prośby lub wnioski związane z działalnością forum
Regulamin forum Sprawy związane z organizacją forum. Prośby, wnioski i zażalenia związane z działaniem forum

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

funo97

Aktywny

  • Posty: 119
  • Rejestracja: 18 paź 2015, 20:37
  • Online: 31d 6h 56m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 140 KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post07 cze 2018, 12:08

tberent pisze:Zatem jeżeli to temat o działaniu forum to zamieszczam zdjęcia wraz zapytaniem.
Co tu się dzieje ? Czemu są kasowane ?

tberent pisze:Ponadto proszę Admina o podanie pkt. regulaminu na podstawie którego mój temat został zamknięty ? Nie mogę się doczytać za bardzo.

tberent pisze:Ja chcę tylko żeby udowodniono mi winę .
Ale się nie da jak widać .
Moderator tak sobie zrobił i koniec.

tberent pisze:Pokaż proszę co usunąłeś z działu giełda i jaki punkt regulaminu naruszyłem. Poproszę

Chyba się Tomek nie doczekasz odpowiedzi i my również się nic nie dowiemy.

Obserwuje zaistniałą sytuacje i nie rozumiem dlaczego wszystko ucichło skoro dalej nie znamy powodu takiego działania ze strony forum.
Czy moderator mógłby to w końcu wyjaśnić?
Chyba że jako użytkownicy forum nie możemy poznać prawdy :lol:
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post07 cze 2018, 12:16

Ja to bym polecił obejrzeć od 09:19. Opisuje to fajnie pewną grupke zielonych ludków ( oczywiście nie wszystkich )
;)

Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post08 cze 2018, 15:31

tberent pisze:Zatem proszę o odtworzenie postu i sprawdzenie czy mieścił się on w kanonach dopuszczonych wypowiedzi.


Wybacz ale nie mam czasu na przywracanie i analizowanie słuszności Twojego komentarza, ale w związku z zaistniałą sytuacją wprowadzam nową zasadę obowiązującą w działach Sprzedam, Kupię oraz Zamienię.

Punkt 5 będzie wyglądał następująco
Zakaz jakiegokolwiek komentowania, uszczegóławiania oferty oraz prowadzenia dyskusji w ogłoszeniach tego działu. Jako że Forum nie jest stroną transakcji więc, tym samym szczegóły oferty nie są nam do niczego potrzebne. Wszelkie szczegóły oferty należy prywatnie precyzować bezpośrednio ze sprzedającym.

tberent pisze: Forum i kasowanie w moim temacie

Owszem temat jest Twój, a właściwie poświęcony Twojemu samochodowi ale nie oznacza to, że możesz w nim publikować wszystko co tylko chcesz. Prosiłem aby uwagi do działania forum zamieszczać w stosownym do tego miejscu. Zarówno Ty jaki i inni nie uszanowali mojej prośby, stąd usunąłem wszelkie uwagi do działania moderatorów oraz adminów z Twojego tematu.

Przy okazji informuje, ze również na podstawie zaistniałej sytuacji regulamin działu Nasze Auta lub regulamin ogólny zostanie doprecyzowany aby uniknąć podobnych dyskusji w przyszłości.

yox pisze:więc zadaję pytanie: Dlaczego ktoś kasuje moje posty z tematu kolegi @theberent ???

yox pisze: to jest jego temat

patrz powyżej.

yox pisze: po drugie: dlaczego mam nieaktywny przycisk "Edytuj"

Rejestrowałeś się na forum -> znasz regulamin -> znasz odpowiedź, bo odpowiedź jest jasno zawarta w regulaminie.

tberent pisze:Ponadto proszę Admina o podanie pkt. regulaminu na podstawie którego mój temat został zamknięty ?

Temat został zamknięty z kliku powodów, a mianowicie:
- tematyka tematu zeszła na uwagi do działanie forum - mamy od tego dedykowany temat / dział
- pomimo prośby o pisanie w stosownym temacie, żale i wnioski nadal były zamieszczane zarówno przez Ciebie jak i innych użytkowników forum
- jak sam stwierdziłeś "W związku z działaniem pewnego moderatora a także w mojej ocenie, byle jakim zachowaniem się admina tego forum jestem zmuszony zawiesić wpisy na forum w tym temacie.".
Na podstawie powyższych, doszedłem do wniosku iż nic merytorycznego zgodnego z tematyką działu w temacie się nie pojawi tak więc temat został zamknięty.

yox pisze:.. ludziska czyt. "Wszechmocny" i jego moderatorzy wyluzujcie ;) bo za chwilkę najaktywniejszym działem będzie "Dział Giełda" ponieważ ludzie, którzy naprawdę mają wiedzę a co najważniejsze pasję nie będą chcieli (już nie chcą) tu się udzielać...

Dzięki za uwagę, przyjąłem do wiadomości.

LukaszVW pisze:Koziolki matolki nie powinni byc administratorami !
Ja jestem oburzony tym co odwalaja z kolega tberent.
Pewnie dlatego to robia, bo zazdrosza mu wiedzy i fury :-)
Gorzej niz w przedszkolu....

Przepraszam ale z tego typu opiniami nie będę polemizował, bo obawiam się że kompletnie się nie zrozumiemy więc szkoda wzajemnie naszego czasu.


maverick pisze:Jak w wojsku.Tylko ostrzezenia,pouczenia,paragrafy i punkty regulaminu.
I odwieczne "uzyj szukajki-temat zamykam"

Jeszcze się nie urodził taki, który by wszystkim dogodził.
Regulamin forum nie tylko jest po to aby ustalić zasady publikacji oraz zachowania się na forum ale między innymi po to aby czytelnik dowiedział się czego może się spodziewać po forum tj. czy będzie panował chaos i w jednym temacie będzie mix różnych wątków łącznie z wzajemnymi bluzgami oraz ofertami handlowymi, czy jednak tak jak staramy się aby było na tym forum - jeden temat = jeden wątek.
Na tym forum stawiamy na meteorytykę i prostotę w dostępie do informacji - tj. brak konieczności przeglądania ofert handlowych, szczegółów prywatnych spraw między użytkownikami czy też innych poboczności nie związanych z tematem wątku. na straży tego porządku stoją właśnie moderatorzy.

Mając wolną wolę w podejmowaniu decyzji, można wybrać takie forum którego zasady lub ich braku odpowiadają danej osobie. Na tymże forum główne zasady są określone w regulaminie i zadaniem użytkowników forum jest ich przestrzeganie. Niestety nie wszyscy tychże zasad przestrzegają, stąd taka a nie inna role wojska w postaci moderatorów.

Zasady forum wynikają z faktu iż sam kiedyś szukałem informacji na temat MK6 i niestety, pomimo zachęcających tytułów wątków znajdywałem w nich różnie mało interesujące mnie informacje (bluzgi, handel czy też inne problemy ni jak związane z tematem wątku). Stąd postanowiłem założyć forum na którym będą panowały zgoła odmienne zasady do tych zastanych już w "internetach" - ot co.

tberent pisze:Tylko ja to napisałem kolego 2.06.2018 roku a nie 5.06.2018 roku. Odczytałeś wiadomość tego samego dnia a jak się zrobił syf to dopiero teraz przywalasz ostrzeżenie ?

Ostrzeżenie można dostać nawet po dłuższym czasie niż 3 dni a wynika to między innymi z tego faktu, że nikt z nas nie jest zatrudniony do prowadzenia tego forum i robi to w tzw. wolnym czasie a za swoją pracę nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo, zanim ostrzeżenie zostanie przyznane to często w gronie moderatorów dyskutujemy czy aby na pewno jest ono koniecznie. Jak widać po ilości ostrzeżeń, zdarzają się one sporadycznie - Twoje jest chyba pierwsze od kilku lat.

PS. Broń boże nie zamierzam Ciebie pouczać jak się rozwiązuje sprawy, podpowiem tylko przy okazji innym, że na tym forum są nikłe szanse na korzystne rozwiązanie sprawy posługując się obelgi czy też innymi prostackimi sformułowaniami.

funo97 pisze:Chyba się Tomek nie doczekasz odpowiedzi i my również się nic nie dowiemy.

Sprawami forum staram się zajmować na bieżąco ale jako ze forum nie jest źródłem mojego utrzymania (właściwie to jest źródłem moich kosztów) to muszę od czasu do czasu coś innego zrobić aby na nie zarobić - stąd wynika zwłoka w mojej responsywności.

tberent pisze:Ja to bym polecił obejrzeć od 09:19. Opisuje to fajnie pewną grupke zielonych ludków

Jeżeli oczekujesz z mojej strony ustosunkowania się do Twojej uwagi to proszę o jasne sformułowanie tej uwagi.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post08 cze 2018, 18:56

Almighty pisze:PS. Broń borze nie zamierzam [...CIACH...]


... nie blużnij chociaż please [-X ;)
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post08 cze 2018, 19:42

Poprawione. Dzięki
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post09 cze 2018, 21:03

Admin żeś się napisał.
Uważam swoje i ludzie również. Zrobił się syf przez głupotę. Przykro ze chłopaki z TKP piszą ze forum się ..... i inne takie bo ja kę lubiłem i odsyłałem ludzi.
Niestety ale yox ma rację z tym nickiem. Z tego co wiem to temat jest zamykany na prośbę właściciela ale .... Ty uznałeś czy tam się domyśliłeś . Pozbawiłeś mnie chyba mojego prawa nie ? To do mnie należy temat zgodnie z regulaminem czy nie bo znowu rozbieżność widzę. Zatem proszę odblokować mój temat.

Polemika kiedy i kto może dostać ostrzeżenie ...... widzisz w ogóle linie czasu co kiedy się dzieje ???
Innemu moderatorowi który pisze mi w smsach o czymś tam gdzie jasno wytykam brak argumentów ze jakos mimo swoistych wypowiedzi nie widzialem ostrzezen a za chwilę dostaje ostrzeżenie ? Ty w to wierzysz ze kolega 3 dni się zastanawiał czy mi dać ostrzeżenie ?
Michał rozumiem ze masz problem z moderatorami ale jako admin powinieneś mieć xaxa i po przywróceniu wpisów albo nawet przeczytaniu powiedzieć ze mod złamał sam regulamin lub tez nadużył swoich mozliwosci. I zapominamy o temacie . Boisz się mod odejdzie ?
Fakt taki ze pytanie było na miejscu bo kolega napisał coś o funkcji modułu a mogłem wywnioskować ze jest wyposazony w modulator can - jak mod nie ma pojęcia co to modulator can to jego problem - ale żeby kasować bo się nie rozumie czegos to jest słabe.
Michał wierzysz ze ludzie dadzą wiarę ze masz problem z przywróceniem wpisu ? Patrz jak ten sam mod scioral post użytkownika Arek_VI potrafiłeś przywrócić ?
Nie . Nie chce żebyś to robił bo tłumaczenie masz słabe.


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post13 cze 2018, 15:35

tberent pisze: To do mnie należy temat zgodnie z regulaminem czy nie bo znowu rozbieżność widzę. Zatem proszę odblokować mój temat.

Temat odblokowany.
Przy okazji jeszcze raz informuje, że temat jest prowadzony przez Ciebie, jednak zamieszczana treść musi być zgodna z obowiązującymi zasadami.

Pozostałe kwestie zaadresowałem w poprzednim moim poście.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 10:29

Ja rozumiem że kolega BRUNO55 musiał przetrawić odpowiedź:

http://forum.golf6.pl/mk6-retrofitting/montaz-lusterka-bezramkowego-3g0857511ac-t6789.html#p64291

ale bez przesady ile można czekać :)

Dzięki Almighty za ostrzeżenie ;) przez myśl by mi nie przyszło że tak wesoło się TU zrobi ;) - w ostrzeżeniu było "załatwiaj swoje sprawy prywatne poza forum" czyli jak ? napisałem grzeczne PW do typa to nie raczył odpisać ...

Podsumowując mój wniosek, skargę czy jak to tam nazwać - administracja może obrażać użytkowników bez konsekwencji?, ale w drugą stronę to już NIE WYPADA :nono:
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 10:32

Olej temat bo buta tu i arogancja. Zobacz jaki jest klimat na TKP w temacie o dodatkowym zbiorniku paliwa . No beka niezła.
Tu by zaraz wszyscy pod ścianę albo [ ...CIACH...]
Hahaha

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 10:54

tberent pisze:w temacie o dodatkowym zbiorniku paliwa . No beka niezła.
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

No ma gość poczucie humoru :) i chyba o to chodzi w Forum aby każdy znalazł coś dla siebie i się wyluzował a nie patrzył na PARAGRAFY - chyba ze jesteś na forum prawnym :rotfl:
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 11:26

glodek pisze:w ostrzeżeniu było "załatwiaj swoje sprawy prywatne poza forum" czyli jak ? napisałem grzeczne PW do typa to nie raczył odpisać ...

To że ktoś Ci nie odpisuje, nie oznacza to że możesz wywlekać te sprawy na forum. Forum nie jest i nie będzie stroną w prywatnych sporach między użytkownikami.

glodek pisze:Podsumowując mój wniosek, skargę czy jak to tam nazwać - administracja może obrażać użytkowników bez konsekwencji?, ale w drugą stronę to już NIE WYPADA

Nie będę udowadniał swojej niewinności, bo nie tak to działa. Proszę o dowód tego zarzutu, jakbym kiedykolwiek kogokolwiek obraził na forum.

tberent pisze:Tu by zaraz wszyscy pod ścianę albo [ ...CIACH...]

Zaczynasz mnie po mały męczyć tymi swoimi spekulacjami. Proszę daj już sobie spokój lub poproszę o jakąś konstruktywną krytykę lub propozycje zmian.
BTW. Na tym forum obowiązują zasady których staramy się przestrzegać. Przecież rejestrując konto na tym forum zaakceptowałeś zasady.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 11:38

Almighty pisze:
glodek pisze:Podsumowując mój wniosek, skargę czy jak to tam nazwać - administracja może obrażać użytkowników bez konsekwencji?, ale w drugą stronę to już NIE WYPADA

Nie będę udowadniał swojej niewinności, bo nie tak to działa. Proszę o dowód tego zarzutu, jakbym kiedykolwiek kogokolwiek obraził na forum.


Proszę:
BRUNO55 pisze:...............A opis zamieszczony w temacie Warsztat wykonany przez głodek[b] proszę nie brać pod uwagę bowiem są tak zasadnicze błędy w połączeniach które mogą w najgorszym przypadku uszkodzić sterownik płytki.[/b]


Jeśli ktoś na forum pisze że twoja praca jaką wykonałeś to nic - i dla Ciebie to nic nie znaczy - to faktycznie sorry, że w ogóle się odezwałem i możesz wszystko skasować jak leci :spam:
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 11:56

Almighty pisze:
tberent pisze:Tu by zaraz wszyscy pod ścianę albo [ ...CIACH...]

Zaczynasz mnie po mały męczyć tymi swoimi spekulacjami. Proszę daj już sobie spokój lub poproszę o jakąś konstruktywną krytykę lub propozycje zmian.
BTW. Na tym forum obowiązują zasady których staramy się przestrzegać. Przecież rejestrując konto na tym forum zaakceptowałeś zasady.


Sarkazm to jest właśnie krytyka takich zachowań. Ja akceprowalem regulamin. Zdarzyło mi się przegięcie ale jak mod przegina to jest już grube. To nie ja złamałem regulamin tylko moderator a biorąc w obronę kolesia mógłbyś dać jakieś fakty/dowody ze to ja zawiniłem. Coś słabo z tym było ale brnij dalej Adminie. Ludzie związani z vag mają beke a i na fcb był temat o tym wiec kariera przed Tobą.

A właśnie gdzie te statystyki kto mi posuwał tematy czy tam posty ? Jakoś nie widziałem,a może przegapiłem......

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 559
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 14m 7s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post21 cze 2018, 22:00

używanie emotek nieadekwatnych do tematu tez skutkuje naganą ?
taka mnie się podoba :dupa: :dupa: :dupa: :dupa: :dupa: :dupa: :dupa: :dupa:
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 11:54

... taaak to jest odp. Administracji... "jak sie nie podpba to wyp..." ;)


Re: Udzielone ostrzeżenia
Wysłano: 17 cze 2018, 06:42
autor yox

... przyjąłem, tylko po co te zasady skoro nie są one przestrzegane przez wszystkich ?
Udzielone ostrzeżenia

Wysłano: 16 cze 2018, 22:28
autor Almighty

To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
Na podstawie reg. pkt. 2.5, 2.6, 2.8.
Szanowny kolego, jeżeli nie odpowiada Ci forum i jego zasady, to może warto zmienić forum.
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 12:12

@Glodek. Nie widzę nic w tej wypowiedzi obraźliwego.
PS. Jeżeli uważasz, że autor przeciwnego zdania się myli, to oczywiście możesz używając merytorycznych argumentów udowodnić swoją tezę lub czekać na ustosunkowanie się autora do Twoich zarzutów - Twój wybór. Ja nie jestem w stanie zweryfikować słuszności żadnej ze stron a po to jest forum aby takie rzeczy prostować w sposób merytoryczny przez uczestników forum.

#tberent, Jedyne statystyki jakie udostępnię publicznie to takie:
Jesteś autorem ponad 1464 postów w dotychczasowej karierze na forum
- fizycznie 8 twoich postów zostało usuniętych (głównie tych które zamieszczałeś w ramach ogłoszeń prywatnych)
- 46 postów zostało edytowanych - nie oznacza to że wszystkie były "korygowane" pod kątem zgodności z regulaminem, bo np. edycja mogła być związana z edycją linków do youtube, poprawny formatowania itp. / zdecydowana większość tych edycji to moja robota.

Powody 'edycji' Twoich postów
- Żale i wnioski w dedykowanym temacie
- poprawiłem cytowanie
- połączyłem posty
- przeniosłem nie ma sensu zakładać dwóch tematów
- Jeżeli nie potrafisz precyzyjne zatytułować tematu to następnym razem zadaj pytanie w tym temacie.
- To nie miejsce na tego typu informacje -> regulamin forum
- Zakaz handlu poza wyznaczonym do tego miejscem
- Uprzejmie proszę o wzajemne poszanowanie.
- Aby zamieścić podgląd filmiku bezpośrednio w poście (zamiast linku) należy skorzystać z tagów [youtube] lub [youtubeNEW] - również dostępne jako przyciski w edytorze
- Jeżeli nie jesteś w stanie pomóc to proszę nie pisze nic nie wnoszących porad. Dzięki
- Regulamin forum pkt. 2.11
- Niezgodne z regulaminem pkt. 2.11 - proszę miej to na uwadze

Wynika z tego że ok. 0.5% Twoich postów zostało usuniętych (w tym dwa posty, które zamieściłeś w "swoim" temacie, mimo informacje, iż posty związane z uwagami do funkcjonowania forum należy zamieszczać właśnie w tym temacie)

Moim zdaniem, te liczby nie upoważniają Ciebie to wywołania takiej "gównoburzy" stąd tym wpisem kończę wyjaśnienia w Twojej sprawy.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 12:27

Czekałem aż mi odpowie ale widocznie zwoje już nie te .. dobra tak jak napisałem wyżej usuńcie te bzdety (manual widziałem że już poszedł do kosza - zgłosiłem jako spam po co ma ktoś sobie coś uszkodzić :rotfl: :rotfl: )

niech ten cały Mod BRUNO55 sie pofatyguje i posprząta ten syf :despair:
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 10m 6s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 12:30

yox, odkąd pojawiłeś się na tym forum, to ciągle masz pretensje do jego działania. Mam wrażenie, że przyszedłeś tu tylko po to aby siać zamęt. Zatem uprzejmie proszę, zacznij przestrzegać zasad tu panujących albo pogódź się z konsekwencjami niestosowania się do nich.

PS. wykropkowanie, nie zwalnia Ciebie z punktu 1.3 regulaminu.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 14:02

... nie no żarty jakieś:

Od: Almighty
Do: yox

To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=10&p=64447#p64447.
Regulamin pkt. 1.3

1.3. Na forum obowiązują zasady netykiety. Brak stosowania zasad ortografii i interpunkcji, niechlujne lub niezrozumiałe wypowiedzi mogą skutkować usunięciem postu bez podawania przyczyny.

... co w tym poście jest nie stosownego ?

ja sieje zamieszanie ? o ile widzę nie tylko ja mam zastrzeżenia do działania tego forum czy się mylę ?
... za ten post tez przyznasz "naganę" ?
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 17:17

Almighty pisze:#tberent, Jedyne statystyki jakie udostępnię publicznie to takie:
Jesteś autorem ponad 1464 postów w dotychczasowej karierze na forum
- fizycznie 8 twoich postów zostało usuniętych (głównie tych które zamieszczałeś w ramach ogłoszeń prywatnych)
- 46 postów zostało edytowanych - nie oznacza to że wszystkie były "korygowane" pod kątem zgodności z regulaminem, bo np. edycja mogła być związana z edycją linków do youtube, poprawny formatowania itp. / zdecydowana większość tych edycji to moja robota.

Powody 'edycji' Twoich postów
- Żale i wnioski w dedykowanym temacie
- poprawiłem cytowanie
- połączyłem posty
- przeniosłem nie ma sensu zakładać dwóch tematów
- Jeżeli nie potrafisz precyzyjne zatytułować tematu to następnym razem zadaj pytanie w tym temacie.
- To nie miejsce na tego typu informacje -> regulamin forum
- Zakaz handlu poza wyznaczonym do tego miejscem
- Uprzejmie proszę o wzajemne poszanowanie.
- Aby zamieścić podgląd filmiku bezpośrednio w poście (zamiast linku) należy skorzystać z tagów [youtube] lub [youtubeNEW] - również dostępne jako przyciski w edytorze
- Jeżeli nie jesteś w stanie pomóc to proszę nie pisze nic nie wnoszących porad. Dzięki
- Regulamin forum pkt. 2.11
- Niezgodne z regulaminem pkt. 2.11 - proszę miej to na uwadze

Wynika z tego że ok. 0.5% Twoich postów zostało usuniętych (w tym dwa posty, które zamieściłeś w "swoim" temacie, mimo informacje, iż posty związane z uwagami do funkcjonowania forum należy zamieszczać właśnie w tym temacie)

Moim zdaniem, te liczby nie upoważniają Ciebie to wywołania takiej "gównoburzy" stąd tym wpisem kończę wyjaśnienia w Twojej sprawy.


Jaja sobie robisz ? Sam się określiłes ze sprawdzisz kto i ile moich postów usuwał.
A teraz sobie wybierasz co pokażesz . Guzik mnie obchodzi stylistyka czy inne pierdoly ,zresztą nie o to miałem pretensje tylko o bezpodstawne polowanie pseudo moderatora. Szopka to powinna być za pół roku a nie na wakacje. I wiesz co ? Wiem czemu się srasz bo ja wiem które i kiedy usunął ten stary ubek.
Moim zdaniem to kolego mam prawo egzekwować od kierownictwa forum i moda przestrzegania regulaminu,wszak czy uważacie się za lepszych ?
Gownoburza to się zrobiła bo ludzie nie jednokrotnie z którymi miałem ostrą wymianę zdań stanęli w mojej niejako obronie bo widzą dziadostwo.

Trochę wiem w temacie poruszany przez głodka.
Ten Twój moderator mechanik a raczej pseudo moje lusterko tez na części rozłożył i płakał ze się nie da założyć bo uszkodzone. O dziwo chłopak z forum wziął i jemu działa. A więc ten pseudo mechanik i pseudo moderator cwaniakuje i żeruje na innych doświadczeniu a potem chwali się w temacie i w mojej ocenie urąga głodkowi który wziął pierwszy się za taką zmianę a nie jak Bruno rozebrał czyjś projekt a potem sprzedawał i cwaniakował jaki to fachowiec.

Swoją drogą to jakoś potwierdza się to w faktach bo nie kojarzę żeby sam zrobił coś innego niż coś co już jest zrobione ale wujek dobra rada jest wielka . Hahaha


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 17:19

yox pisze:... nie no żarty jakieś:

Od: Almighty
Do: yox

To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=10&p=64447#p64447.
Regulamin pkt. 1.3

1.3. Na forum obowiązują zasady netykiety. Brak stosowania zasad ortografii i interpunkcji, niechlujne lub niezrozumiałe wypowiedzi mogą skutkować usunięciem postu bez podawania przyczyny.

... co w tym poście jest nie stosownego ?

ja sieje zamieszanie ? o ile widzę nie tylko ja mam zastrzeżenia do działania tego forum czy się mylę ?
... za ten post tez przyznasz "naganę" ?
E tego postu zaraz nie będzie tylko czy są podstawy skoro to temat o działaniu forum ? Hahaha
Szach / mat ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 18:06

... już nie jesteś na niebiesko ? what happened ? :D
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 18:08

yox pisze:... już nie jesteś na niebiesko ? what happened ? :D
Ups. Nawet nie zauważyłem. Adminie kubek tez mam oddać ?
A miałem trochę wstawić na giełdę...... . Heheh

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

glodek

Sympatyk

  • Posty: 95
  • Rejestracja: 18 paź 2013, 09:18
  • Online: 11d 9h 30m 3s
  • Pochwały: 5
  • Auto: VW
  • Silnik: BXE 1.9
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 20:51

Żadna stajenna ranga nie zmieni osła w mustanga ;)

To pasuje idealnie do sytuacji !

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post22 cze 2018, 20:55

Cicho bo znowu coś dostałem .ostrzeżenie czy coś .

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości