Dzisiaj jest 29 mar 2024, 00:53


[MK6] Rodzaje filtrów/numery katalogowe

Moderator: rafaello

Regulamin forum Serwisowanie samochodu, klimatyzacji, dobór oleju, wycieraczek itp. materiałów eksploatacyjnych, czyli bieżące sprawy eksploatacyjne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sanco1

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 13 wrz 2014, 08:05
  • Online: 3d 5m 18s

Rodzaje filtrów/numery katalogowe

Post25 lis 2014, 13:44

Witam, mógłby mnie ktoś naprowadzić na numery katalogowe/typy (np. firmy MANN) fitrów (powietrza,p.pyłkowego, oleju) do golfa mk 6 1.6 tdi. Jeżeli już gdzieś isnieje podobny temat to nie znalazłem i z góry przepraszam . pozdrowionka
Offline

niedzwiedz1981

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 06 cze 2013, 15:49
  • Online: 18d 15h 18m 27s
  • Auto: golf VII 1.4 tsi
  • Silnik: CZCA
  • Lokalizacja: Poznan

Re: Rodzaje filtrów/numery katalogowe

Post25 lis 2014, 14:18

wejdz sobie na strone intercarsu i w e-katalogu wszystko masz, do wyboru do koloru...
diesel podstawą, turbo zabawą...
Offline

laszlo

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 16 cze 2018, 14:27
  • Online: 4h 52m 50s
  • Auto: VW Golf 6
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Rodzaje filtrów/numery katalogowe

Post16 cze 2018, 14:35

Witam.
Podbiję stary temat. Zbliża się wymiana filtrów i oleju.
Znalazłem nr katalogowe na https://e-katalog.intercars.com.pl/#/ek ... rupy/32609 - silnik CAYC.
Jakie marki stosujecie ? MANN ? BOSCH ? Po tym wątku vw-eksploatacja/filtry-jakiej-firmy-wklada-aso-volkswagen-t2009.html widzę, że FILTRON też ;)

Z góry dziękuję!

Wróć do Serwis i eksploatacja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość