Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:13


Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

MaD83MaXX

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 04 maja 2015, 07:51
  • Online: 1d 21h 46m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM CAXA
  • Lokalizacja: Tychy

Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera

Post15 maja 2018, 21:24

Kto wie która złączka za co odpowiada w miejscach pod fotelami przednimi kierowcy i pasażera?
Obrazek
"fotka zapożyczona z neta"
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 7h 20m 34s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera

Post15 maja 2018, 22:53

Górna podłużna - grzanie foteli,lewa- zajętość fotela,prawa- airbag.
Offline

dave111

Nieśmiały

  • Posty: 49
  • Rejestracja: 11 lis 2013, 15:33
  • Online: 15d 16h 1m 50s
  • Auto: VW GOLF 6
  • Silnik: 2.0 TDI 110 KM
  • Lokalizacja: W-Wa/NS

Re: Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera

Post15 maja 2018, 22:58

Gdzieś miałem dokładne info, gdyż robiłem podgrzewanie foteli + elektryczne sterowanie, ale nie mogę znaleźć, potrzebujesz dokładne rozszycie pinów?

O ile dobrze pamiętam to po prawej stronie duża czarna kostka to podgrzewanie foteli, ewentualnie ich sterowanie elektryczne oraz oświetlenie led przestrzeni nóg z tyłu. Czarna po prawej stronie czujnik siedzenia, a żółta jest od poduszki w fotelu.

To po lewej stronie to nie bardzo rozpoznaję, może to być połączenie wiązki wewnętrznej foteli. Może ktoś precyzyjniej wypowie się w tej kwestii.
Offline

MaD83MaXX

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 04 maja 2015, 07:51
  • Online: 1d 21h 46m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM CAXA
  • Lokalizacja: Tychy

Re: Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera

Post16 maja 2018, 18:19

dave111 pisze:Gdzieś miałem dokładne info, gdyż robiłem podgrzewanie foteli + elektryczne sterowanie, ale nie mogę znaleźć, potrzebujesz dokładne rozszycie pinów?

Gdyby się udało dokładne rozszycie pinów znaleźć to byłoby to może pomocne dla większej ilości użytkowników 8-)
Offline

dave111

Nieśmiały

  • Posty: 49
  • Rejestracja: 11 lis 2013, 15:33
  • Online: 15d 16h 1m 50s
  • Auto: VW GOLF 6
  • Silnik: 2.0 TDI 110 KM
  • Lokalizacja: W-Wa/NS

Re: Opis Złączek pod fotelami kierowcy i pasażera


Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości