Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:19


VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Nasze auta - Golf 6
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 6 - 2.0 GTI - 2011 by RyŚ

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 6 GTI
    Rok produkcji: np. 2011
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI 210KM (CCZB)
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + pakiet 990 + pakiet zimowy + zawieszenie DCC + kamera cofania
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. NAVI RNS 510 Dynaudio Excite
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

madrid 2012

Nieśmiały

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 25 gru 2014, 13:23
  • Online: 3d 15h 38m 27s
  • Auto: VW Golf 4
  • Silnik: 1.6 16V 105KM
  • Lokalizacja: Plock

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post23 kwie 2018, 07:26

Ryba autko przepiękne, ale zrób zabezpieczenie antykorozyjne. Najlepiej Mike Sanders. Te Mazdy w fabryce już rdzewieją.
Kuba
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post23 kwie 2018, 08:09

Problem z rdzą skończył się wraz z spółką z fordem, a po 4 latach jak dotąd zero oznak korozji, a moje ciekawskie oko dotarło wszędzie. Tak czy siak trzy lata i zmieni właściciela. Ale będę się bacznie przyglądał.
Offline

Polak1947

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 26 sie 2019, 21:42
  • Online: 1h 26m 27s
  • Auto: Mk6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post26 sie 2019, 21:53

ryba113 pisze:Bardzo praktyczna już zdążyła uchronić mnie od mandatu :D Wlutowalem się pod zapalniczke i pociągnąłem do słupka A , kupiłem gniazdo zapalniczki i w miejscu gdzie po przeciwnej stronie są bezpieczniki połączyłem. Dzięki temu mam wolne fabryczne gniazdo zapalniczki, a w kabinie nie walaja się kable i panuje ład i porządek :party:


Cześć.

Dałbyś radę opisać dla laika jak to zrobić ? Plus jakies fotki jeśli możesz ? Zamierzam tez podłączyć kamerkę ale żeby było wolne gniazdo zapalniczki. Ja mam na usb i specjalna końcówkę do zapalniczki z wyjściami na usb. Pozdrawiam
Offline

Polak1947

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 26 sie 2019, 21:42
  • Online: 1h 26m 27s
  • Auto: Mk6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post27 sie 2019, 18:36

Jeśli dostanę się do zapalniczki tam przy gałki skrzyni biegów i odetne te dwa kabelki i zamontuje tzw „kostkę” z której puszczę kolejne dwa do słupka tej skrzynki po drugiej stronie niż bezpieczniki to będzie ok ? Oczywiście tam na kolejna kostkę zamontuje dodatkowe gniazdo zapalniczki. Pytanie tylko jaki kabel potrzebuje aby ciągnąć od głównego wejścia zapalniczki do boczku ? I czy laczenie na takie „kostki” będzie ok ?
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post27 sie 2019, 19:05

Cześć. Zrobiłem tak jak napisałeś. Czyli zasilanie wziąłem z zapalniczki przy popielniczce, a dodatkowe gniazdo zamontowane na szczycie schowka. Kabel od kamery leci podsufitką i skutkiem A. Zdjęć niestety nie mam ani nie mam szans zrobić gdyż nie posiadam już golfa.
Offline

Polak1947

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 26 sie 2019, 21:42
  • Online: 1h 26m 27s
  • Auto: Mk6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: VW Golf 6 - 1.6 Bifuel-2010 by Ryba

Post27 sie 2019, 22:08

ryba113 pisze:Cześć. Zrobiłem tak jak napisałeś. Czyli zasilanie wziąłem z zapalniczki przy popielniczce, a dodatkowe gniazdo zamontowane na szczycie schowka. Kabel od kamery leci podsufitką i skutkiem A. Zdjęć niestety nie mam ani nie mam szans zrobić gdyż nie posiadam już golfa.

zasilanie z zapalniczki można zrobić na tzw „kostki” do łączenia kabli ? Jaki ten przewód powinienem zakupić ?
Poprzednia

Wróć do MK6

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości