Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:20


RNS310 a AUX

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dibo

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 13 lut 2018, 15:10
  • Online: 7h 55m 41s
  • Auto: Vw MK6
  • Silnik: 2.0 TDI 183 hp 366 n
  • Lokalizacja: Poznań

RNS310 a AUX

Post17 kwie 2018, 15:33

Witam,

chcialbym sie dowiedziec krok po kroku, to musialbym zrobic zeby stac sie w posiadaniu gniazda AUX. Mam radio RNS310 ( tak mi sie wydaje ) w podlokientiku mam zaslepke ( chyba wlasnie AUX'a ) w popielniczce nie mam nic. Co musialbym zrobic ? Pzdrwiam
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: RNS310 a AUX

Post17 kwie 2018, 15:56

RNs juz ma gniazdo AUX w sobie z tego co kojarzę. Może masz RCD310. Mniejsza z tym, potrzebujesz gniazdo aux i wiązkę do gniazda, następnie rozbierasz plastiki i montujesz. W ustawieniach radia włączasz to gniazdo i działa. Apropo gniazda to masz dwie możliwości albo oryginał vw montowane w podłokietniku bądź chiński wymysł montowany ran gdzie przyciski od np kontroli trakcji czujników parkowania itp
Offline

dibo

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 13 lut 2018, 15:10
  • Online: 7h 55m 41s
  • Auto: Vw MK6
  • Silnik: 2.0 TDI 183 hp 366 n
  • Lokalizacja: Poznań

Re: RNS310 a AUX

Post17 kwie 2018, 16:06

Masz racje w radiu jest opcja AUX on/off. Czyli kupic musze oryginalne gniazdo wraz z wiazką, podpinam i wszystko dziala? Nie musze nic w jakich modulach aktywowac czy w sterowaniach? Sama opcja ON w radiu bedzie ok ?
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: RNS310 a AUX

Post17 kwie 2018, 16:22

Tak opcja będzie ok

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości