Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:09


[MK6] Japan Racing JR11 jaki rozmiar dobrać

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wygląd, rodzaj, rozstawy, szerokości, ET, dobór wzoru i koloru felgi, opony, dystanse itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

laren0

Aktywny

  • Posty: 148
  • Rejestracja: 05 lis 2013, 19:06
  • Online: 21d 12h 15m 13s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CFFB

Japan Racing JR11 jaki rozmiar dobrać

Post22 mar 2018, 18:01

Zgodnie z tematem szukam felg na lato i zastanawiam się nad firmą Japan Racing JR11 jakie opinie maja te felgi i jaki najlepiej rozmiar wybrać celuje w 18 cali tylko jaka szerokość felgi i jakie ET to tej pory miałem felgi z gti 17 cali z et 49 i z przodu dość to wyglądało ale z tyłu poprawiło się wygląd jak zastosowałem dystans 17mm (idealny byłby z 13mm).
Zamierzony efekt to taki jak na filmie:

może felga aż tak nie musi wystawać co więcej na filmie chyba jest 19 cali
Jakie do takich felg najlepsze opony jaki rozmiar.
Zawieszenie niestety standard, ale myślę od sprężynach z gtd lub Eibach (nie zależy mi na niskim zawieszeniu tylko na zmniejszeniu przerwy miedzy oponą a błotnikiem.
Myślałem też o ultraleggerze ale to nie ten poziom cenowy.
Offline
Awatar użytkownika

Mars

Stały Bywalec

  • Posty: 498
  • Rejestracja: 01 kwie 2014, 23:39
  • Online: 14d 2h 12m 39s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170km
  • Lokalizacja: PL

Re: Japan Racing JR11 jaki rozmiar dobrać

Post22 mar 2018, 23:31

ten z filmu ma gwintowane zawieszenie wiec stosowanie takich naciagow na seryjnym lub 'sprezynowym' ze tak to nazwe zawieszeniu mija sie z celem, wedlug mnie oczywiscie. Jesli uzywasz instagrama to jest tam gosc o nicku marco.golfr20 ktory ma zalozone jr11 z podobnym fitmentem, napisz moze do niego to napisze Ci wiecej info. Na Twoim miejscu bralbym zestaw jr11 r18 8,5j i na to opone nalozyl 225/40. Jesli lubisz wzor ultralaggera to polecam sparco asetto gara, troche tansze a lzejsze i tez produkowane przez oz
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Japan Racing JR11 jaki rozmiar dobrać

Post05 kwie 2018, 11:07

Wszystko zależy od zawieszenia, a dokładniej od wysokości auta :) Im wyżej tym Et bliżej 60, im niżej tym większe pole do popisu. U mnie np. zmieściło się z tyłu 9.5" et40, a na samych sprężynach -30mm 8.5" delikatnie wystawało.

Wróć do Opony i felgi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość