Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:10


[2.0 TSI 210KM] pasy bezpieczeństwa pasażera prawy przód - schemat wiązki

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

petros888

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 20 paź 2014, 18:18
  • Online: 3d 13h 54m 47s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW GOLF VI GTI
  • Silnik: 2.0 TSI DSG
  • Lokalizacja: Wielkopolska

pasy bezpieczeństwa pasażera prawy przód - schemat wiązki

Post28 lut 2018, 20:32

Pacjent : GOLF MK6 2011 CCZB wersja USA 2.0 Gti Tsi 210km

Witam jestem w mega potrzebie.. poszukuje schematu wiązki centralnej prawej strony auta konkretnie chodzi o :

Napinacz pirotechniczny przedni prawy (pasażera front) jest tam gniazdo + wtyczka 5 pinowa w słupku B na dole wchodząca do napinacza o oznaczeniu:
- gniazdo 4E0 973 805
- wtyczka prawdopodobnie pasująca do gniazda wytypowana przeze mnie to 4E0 973 205 (poprawcie jeżeli się mylę)

potrzebuję pozyskać schemat blokowania tej wtyczki 5 pinowej - wiem że środkowy pin jest wolny (nie blokowany) da radę ktoś pomóc ??

Generalnie poprzedni właściciel był idiotą i skalał mojego golfera pasami bezpieczeństwa nie od tego auta kit wie z jakiego je wziął ale przerobił wtyczke że nie pasuje do oryginalnych. Postanowiłem wymienić wszystkie pasy na oryginalne czarne z czerwonymi rantami bo udało mi się wyrwać komplet nowych nie używanych w dobrej cenie - wszystkie inne pasują a tu dureń coś naborił. Chcę to doprowadzić do zgodności ze sztuką.

Poratuje ktoś ? Prosił bym żeby ewentulanie ktoś sprawdził czy ta wtyczka pasuje do tego gniazda bo wydaje mi się że tak :)

DUŻE PIWO POLECI ZA POMOC
Offline
Awatar użytkownika

Muti

VIP

  • Posty: 796
  • Rejestracja: 29 lip 2014, 20:39
  • Lokalizacja: Poznań Zielona Góra
  • Online: 19d 13h 53m 3s
  • Pochwały: 15
  • Auto: MK7.5 R
  • Silnik: 2.O TSI DJHA
  • Lokalizacja: Lubuskie

Re: pasy bezpieczeństwa pasażera prawy przód - schemat wiązk

Post01 mar 2018, 11:21

Polecam ściagnąć ELSE. Tam znajdziesz wszystkie schematy :)
Offline

petros888

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 20 paź 2014, 18:18
  • Online: 3d 13h 54m 47s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW GOLF VI GTI
  • Silnik: 2.0 TSI DSG
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: pasy bezpieczeństwa pasażera prawy przód - schemat wiązk

Post06 mar 2018, 00:47

ciężko o kompletną wersję..

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości