Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:15


Tryb spalania

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

cairalan

Gadatliwy

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 31 sty 2014, 11:38
  • Online: 24d 14h 49m 55s
  • Auto: VW Golf MK6 GTI USA
  • Silnik: 2.0 TSI CCTA
  • Lokalizacja: Szczecin

Tryb spalania

Post19 gru 2017, 21:05

Witam,

Wiecie moze czy jest mozliwosc zmiany trybu spalania, ktory pokazuje sie na komputerze? Auto mam wersje USA i pokazuje ile km moge przejechac na 1l paliwa. Chodzi mi o to, aby bylo tak jak w tradycyjnym Golfie 6 - pokazuje spalanie liczone na 100 km :) Czy w zwiazku z tym musze zmienic calkowicie licznik na wersje EURO?

-- 19 gru 2017, 21:29 --

Szybko zidentyfikowałem problem samemu, okazalo sie ze prosta sprawa - opcja do zmiany w MDF w zakladce jednostki (units) ;)
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Tryb spalania

Post20 gru 2017, 07:38

Dodatkowo sprawdź czy nie masz języka polskiego, a tak pozatym to w MFA jest dużo ciekawych ustawień
Offline
Awatar użytkownika

cairalan

Gadatliwy

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 31 sty 2014, 11:38
  • Online: 24d 14h 49m 55s
  • Auto: VW Golf MK6 GTI USA
  • Silnik: 2.0 TSI CCTA
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Tryb spalania

Post20 gru 2017, 08:38

Właśnie niestety nie mam języka polskiego... ale angielski mi nie przeszkadza ;) najbardziej irytowało mnie to spalanie ale na szczęście udało się przestawić ;) wiecie czy z poziomu VCDS-a można podegrać język?
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Tryb spalania

Post20 gru 2017, 10:11

Jeżeli na MFA nie ma to i z poziomu VCDSa tez raczej nie da się. Najlepiej podaj numer licznika i z którego jest roku

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości