Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 07:06


RCD-510 buczy po wyłączeniu

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

John

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 16 paź 2017, 21:37
  • Online: 37m 55s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Warszawa

RCD-510 buczy po wyłączeniu

Post16 paź 2017, 21:46

Cześć,

moje pytanie dotyczy stricte radia RCD-510. Niedawno zakupiłem Golfa z takim radiem (zakładam, że było fabryczne, ale na 100% tego nie wiem). Kiedy radio jest wyłączone, nawet nawet zapłon jest wyłączony, a kluczyk poza stacyjką radio buczy. Wszystko jest wyłączone, samochód po jeździe zaparkowany, a radio wyje jak stary komputer. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Może trzeba wymienić jakiś wentylator? Będę wdzięczny za odpowiedź ;)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 22:14 przez Almighty, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Wydzielona z wymiana RCD-310 na RCD-510. Pamiętaj jeden temat jeden wątek
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: RCD-510 buczy po wyłączeniu

Post16 paź 2017, 22:15

Pokaż to radio bo w rcd 510 może Buczek tylko zmieniarka wiec może masz rnsa

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości