Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:21


RNS510 Nie odczytuje wszystkich smsów

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

tomek16

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 09 maja 2016, 09:19
  • Online: 5h 46m 35s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Srem

RNS510 Nie odczytuje wszystkich smsów

Post13 lip 2017, 08:59

Witam,

Mam 2 problemy z moim RNS510:
- smsy po odebraniu w aucie nie zostają w telefonie (są na stałe w aucie)
- niektórych smsów nie mogę odczytać "Message cannot be shown" (mogę sprawdzić datę nadania itp.) Podejrzewam, że może być problem z polskimi czcionkami?!

RNS510 przed i po aktualizacji softu miał ten sam problem.
Telefon Samsung Galaxy S7 Edge Android 7, wcześniej HTC One M7, ten sam problem.
Offline
Awatar użytkownika

pab567

Stały Bywalec

  • Posty: 481
  • Rejestracja: 27 lip 2015, 20:01
  • Online: 24d 15h 33m 5s
  • Pochwały: 31
  • Auto: QNIK
  • Silnik: 5.0 Coyote 421KM
  • Lokalizacja: Warszafka

Re: RNS510 Nie odczytuje wszystkich smsów

Post13 lip 2017, 11:57

Działasz w trybie RSAP - SMSy, których Ci brakuje w telefonie, są zapisane na karcie SIM, jak odpowiednio skonfigurjesz aplikację do SMSów to je zobacysz.

A może to, czego nie może pokazać, to MMSy a nie SMSy? Bo z takim komunikatem przy SMSach to się jeszcze nie spotkałem...
Offline

tomek16

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 09 maja 2016, 09:19
  • Online: 5h 46m 35s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Srem

Re: RNS510 Nie odczytuje wszystkich smsów

Post16 sie 2017, 14:14

pab567 pisze:Działasz w trybie RSAP - SMSy, których Ci brakuje w telefonie, są zapisane na karcie SIM, jak odpowiednio skonfigurjesz aplikację do SMSów to je zobacysz.

A może to, czego nie może pokazać, to MMSy a nie SMSy? Bo z takim komunikatem przy SMSach to się jeszcze nie spotkałem...



Niestety mimo przekopania telefonu nie udało mi się znaleźć opcji widoku wiadomości z SIM + telefonu.
Wiadomości, których nie mogę odczytać to raczej kwestia kodowania i ogonków. Inne działają. zrobię dzisiaj jeszcze test.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości