Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:17


Wklad do bagaznika

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Nesquik

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 08 lip 2017, 14:05
  • Online: 3h 53m 40s
  • Auto: Golf VI Comfortline
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM

Wklad do bagaznika

Post08 lip 2017, 14:42

Witam!

Kupilem sb jakiś miesiąc temu golfa VI 2009 comfortline 1.4 TSI 160km. I potrzebuje malej porady w sprawie wkładu/styropianu do bagażnika. Dokładnie chodzi mi o to co na zdjęciu

Obrazek

Wie ktoś może gdzie takie coś można kupić? Ponieważ oszukałem się na necie jednak nic nie udało mi się znaleźć, znalazłem ale do innego auta. Czy na to jest może jakaś specyficzna nazwa? patrzyłem na styropian, wkład, segregator itp jednak bez żadnych skutków.

Druga sprawa kolo zapasowe, niestety ale auto nie ma kola zapasowego i czy teraz lepiej kupić pełne kolo zapasowe 205/55 R16 + wklad (również tak jak na zdjęciu) czy po prostu dojazdowke?

Dziękuję z góry :)
Offline
Awatar użytkownika

shark__

Stały Bywalec

  • Posty: 393
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
  • Online: 7d 5h 57m 25s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Piekary Slaskie

Re: Wklad do bagaznika

Post08 lip 2017, 14:48

http://allegro.pl/wypelnienie-bagaznika ... 98122.html

To nie było skomplikowane wyszukiwanie.
Co do koła to moim skromnym zdaniem pełnowymiarowe koło zawsze lepsze od dojazdówki.
Offline

Nesquik

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 08 lip 2017, 14:05
  • Online: 3h 53m 40s
  • Auto: Golf VI Comfortline
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM

Re: Wklad do bagaznika

Post08 lip 2017, 14:55

To akurat udało mi się znaleźć, jednak mi chodzi o to co jest na cały bagażnik, czyli tam gdzie jest gaśnica,kamizelka itp. To tak jak by wypełnienie bagażnika.
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: Wklad do bagaznika

Post08 lip 2017, 19:40

Podpowiem moje przemyślenia w drugiej kwestii.
Zamiast pełnowymiarowego koła polecam ci koło dojazdowe wraz z dedykowanym "styropianem/wkładem" (bo jest inny - mniejszy, niż pod koło zapasowe pełnowymiarowe).

Mimo, że ja posiadam pełnowymiarowe koło zapasowe i właściwie nigdy nie brakuje mi miejsca w bagażniku to uważam, że warto mieć ciut pojemniejszy bagażnik "na wszelki wypadek" niż pełno wymiarowe koło zapasowe. Bo ten "wszelki wypadek" w przypadku bagażnika może wystąpić częściej niż potrzeba zmiany koła na zapasowe.
My TSI
Offline

Nesquik

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 08 lip 2017, 14:05
  • Online: 3h 53m 40s
  • Auto: Golf VI Comfortline
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM

Re: Wklad do bagaznika

Post14 lip 2017, 22:36

Kolo najwidoczniej zamówię dojazdowe:) W sumie wyjdzie na to samo.. a jednak dojazdowe zajmnie mniej miejsca.

A co do miejsca w bagażniku to jednak dalej mi zależy żeby gdzieś zakupić ten styropian/wkład czy jak się to nazywa. Mozę ktoś wie czy w Volkswagenie da rady takie coś zamówić?
Offline

kicha1o1

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 18 lis 2017, 17:55
  • Online: 10h 24m 34s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 tdi 4motion
  • Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Wklad do bagaznika

Post01 sty 2018, 14:31

Witam dołączę się do tematu i , mam sprawę do posiadaczy golfa vi w 4 motion, mógł by mi ktoś wstawić zdjęcia jak wygląda bagażnik pod wykładzina te styropianu i co w nich powinno być bo nie wiem czy wszystko mam i kolo zapasowe, w ogóle jakie powinno być to koło tam r16 dojazdowa? Bo kupiłem i nie posiadam koła zapasowego, i tak z ciekawości czy ktoś wie po co jest ta czarna duża blaszana "rewizja" ? Od spodu nic tam nie ma

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość