Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:44


Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

barney55

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 22:19
  • Online: 2h 49m 58s
  • Auto: VW Golf 6 gti
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Trójmiasto

Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post16 maja 2017, 00:46

Witam. Noszę się z zamiarem wymiany zderzaka z mojego zwykłego gti na gti 35 edition. Tylko zastanawia mnie kwestia dokladki bo w edycji 35 jest inna. A wiadomo ze chcę kupić oryginalny korpus a reszte poprzekladac z obecnego zderzaka.
Offline
Awatar użytkownika

Mars

Stały Bywalec

  • Posty: 498
  • Rejestracja: 01 kwie 2014, 23:39
  • Online: 14d 2h 12m 39s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170km
  • Lokalizacja: PL

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post16 maja 2017, 10:53

dostac ori na allegro itp to rzadkosc, a w aso kosztuje duuuuzo $$...Bedzie ciezko :/
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post16 maja 2017, 12:14

temat był już wałkowany kilka razy ... będziesz musiał kupić komplet zderzak ED35+dolną dokładkę również ED35. z standardowego nie pasuje. przełożysz tylko halogeny wraz z ramkami + blenda z atrapą. ceny, hmmmm to już osobna sprawa;)

na Alledrogo masz kilka sztuk takich zderzaków mniej lub bardziej zmęczonych i kompletnych np:

http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod ... 65410.html

http://allegro.pl/vw-golf-vi-gti-editio ... 93246.html
Offline

barney55

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 22:19
  • Online: 2h 49m 58s
  • Auto: VW Golf 6 gti
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post16 maja 2017, 21:20

No i caly moj misterny plan poszedl w ..... hehe a na poważnie to dzięki za podpowiedz. Zaoszczędzone nerwy
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post17 maja 2017, 19:05

barney55 - jeśli chcesz aby wymiana miała ręce i nogi to wypadałoby zmienić kompletny przód na ED35 + progi R-Line + opcjonalnie tylny zderzak R (R-line). wtedy ładnie to wszystko wygląda ... problemem w przypadku tylnego zderzaka jest dyfuzor na dwie końcówki wydechu, oryginalnego nie ma.... można albo dać od Rki co wiąże się z wymianą końcowego wydechu na wersję R, albo zrezygnowanie z podwójnego wydech na rzecz pojedynczego z wersji R-Line - ale to raczej nie wchodzi w grę przy modelu GTI ;)

tematem interesowałem się jak miałem jeszcze MK6 GTI - ostatecznie zrezygnowałem ze względu na brak części P&P , trafiały mi się zderzaki bez czujników albo uszkodzone lub niekompletne... do tego oczywiście trzeba doliczyć koszty malowania bo nie ma co liczyć na idealne elementy d demontażu...

łatwiej jest zrobić do GTI MK6 pakiet GTI CUP MK6 czyli zderzak przód R z grilem GTI + listwy progowe, ale czy to ładnie wygląda.... kwestia gustu, dramatu nie ma ;)
Offline

barney55

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 22:19
  • Online: 2h 49m 58s
  • Auto: VW Golf 6 gti
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post17 maja 2017, 21:53

A czym sie różni tylny zderzak w gti ed35 od zwyklego gti? Tylny zderzak juz mam przerobiony. Jest dyfuzor I caly wydech jest od MGmotorsport wiec napewo nie bede juz nic kombinowal poza dolozeniem dokladek po bokach od R'ki cabrio. Ale to nie bedzie mialo sensu jesli przedni zderzak nie bedzie od ed35. Zdjecie jeszcze na zimowkach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post18 maja 2017, 10:43

tylne zderzaki gti ed35/gti standard niczym się nie różnią ... różnica jest przy zderzaku z Rki/R-line. jak założysz boczne dokładki-progi poprostu na moje oko tylny zderzak GTI nie układa się tak ładnie w linii bocznej jak ten z Rki. i tak jak piszesz, nie ma sensu za dużo kombinować z tyłem skoro masz już wymieniony wydech ... tak samo z progami , skoro nie ma przedniego zderzaka ed35 to same progi kiepsko wyglądają .... ale też widziałem że w standardowym gti ktoś montował takie progi ... wszystko kwestia gustu ... dramatu nie będzie, ale dla oka coś będzie nie tak... Zobacz auto Pit 'a. ma zrobiony pakiet ed35 ze zderzakiem tył R-Line ... ładnie to wygląda ... generalnie jeśli chcesz już robić to przód ed35 + progi i będzie dobrze :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

petros888

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 20 paź 2014, 18:18
  • Online: 3d 13h 54m 47s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW GOLF VI GTI
  • Silnik: 2.0 TSI DSG
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post18 maja 2017, 15:01

Mi udało się dorwać zderzak w kolorze mojego nadwozia i osobno dokładke ED35(nową z auta potestowego) komplet za 400zł. Jak to mówią szukajcie a znajdziecie :). Obecnie przerabiam swojego GTI na przód od ED35, progi+dyfuzor zostają od GTI i zostaną pomalowane na czarny połysk pod kolor przedniej lotki. Zdjęcia wrzucę zaś jak to wyszło :).
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post18 maja 2017, 20:47

petros888 - osobiście nie polecam Ci malować progów na czarno, no chyba że masz taki kolor nadwozia .... pomalowanie samych progów na czarno optycznie podnosi auto i nie wygląda za dobrze z przednim zderzakiem a zwłaszcza z jego przetłoczeniem na boku .... linia boczna powinna być w jednym kolorze ... ale to oczywiście kwestia gustu i Tobie musi się podobać ... :)
Offline

barney55

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 22:19
  • Online: 2h 49m 58s
  • Auto: VW Golf 6 gti
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post18 maja 2017, 22:13

A ja mam pomysl na takie dokladki po bokach zeby pasowały do progów ed35. Jest bardzo malo Gti z takim rozwiązaniem. Wiec konieczne mi potrzebny jest zderzak przedni od ed35
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

petros888

Sympatyk

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 20 paź 2014, 18:18
  • Online: 3d 13h 54m 47s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW GOLF VI GTI
  • Silnik: 2.0 TSI DSG
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post19 maja 2017, 18:41

MARTISO Przednia lotka od ED35 jest czarna połysk, więc chcę dorobić do tego progi od zwykłego GTI i tylny dyfuzor też w czarnym połysku. Jeżeli efekt końcowy nie będzie zadowalający mam 2 zderzak od GTI a progi dokupie oryginalne ED35 i pomaluje pod kolor auta :))) ale jak oglądałem jednego golfa z USA właśnie zrobionego identycznie efekt był zacny :)) do tego czarne felgi z czerwonym rantem. Tak jak mówisz kwestia gustu, jednak nadal to tylko GOLF a może jednak efekt nie będzie zły :) a będzie nazwijmy to wyróżniający się smaczek :)

BTW kolor mam jak kolega BARNEY na zdjęciu :D haha LA9W :D
Offline

barney55

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 22:19
  • Online: 2h 49m 58s
  • Auto: VW Golf 6 gti
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dokladka zderzaka przedniego gti a gti 35 edition

Post19 maja 2017, 21:36

Petros888 jak będziesz chciał progi od Gti w czarnym połysku to daj znać, moje sa takie. za niedługo będę wymieniał na inne.

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości