Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:46


RNS 510 + konwerter RCA

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Hesperide

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 lis 2016, 21:56
  • Online: 1h 2m 29s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: kuj-pom

RNS 510 + konwerter RCA

Post03 maja 2017, 13:33

Witajcie forumowicze, zapewne był już taki temat podobny.. ale porusze..
Zakupiłem konwerter RCA, o taki:

Obrazek

Tym konwerterem chciałbym się wpiąć w oryginalną navi rns 510 oraz wyciągnąć jakoś złącze remote.. tylko teraz mam zagwostkę, w konwerterze jest 7 kabli :cry: Ja elektronikiem z zawodu nie jestem, dalsze etapy budowy kumam tj podłączenie wzmaka, co i jak itd, ale w tym momencie poległem i bez tego dalej nie ruszę. :---)

Myślę, że mogę Was prosić o radę, pozdrawiam!
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: RNS 510 + konwerter RCA

Post03 maja 2017, 15:24

Hesperide pisze:Witajcie forumowicze, zapewne był już taki temat podobny.. ale porusze..
Zakupiłem konwerter RCA, o taki:

Obrazek

Tym konwerterem chciałbym się wpiąć w oryginalną navi rns 510 oraz wyciągnąć jakoś złącze remote.. tylko teraz mam zagwostkę, w konwerterze jest 7 kabli :cry: Ja elektronikiem z zawodu nie jestem, dalsze etapy budowy kumam tj podłączenie wzmaka, co i jak itd, ale w tym momencie poległem i bez tego dalej nie ruszę. :---)

Myślę, że mogę Was prosić o radę, pozdrawiam!

Panie a jakąś instrukcja lub schemat ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości