Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:55


Kierownica Multifunkcyjna Golf 6

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Pomer95

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 gru 2016, 22:09
  • Online: 2h 49m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 103KW
  • Lokalizacja: Kielce

Kierownica Multifunkcyjna Golf 6

Post10 mar 2017, 13:37

Witam, zakupiłem ostatnio kierownicę R-line tą ściętą na dole do mojego golfa 6, czego potrzebuje do uruchomienia przycisków na kierownicy ? dodam, że wczesniej miałem zwykła kierownicę bez przycisków z poduszka pasującą do tej R-line. Zgóry dziękuję za pomoc, wiem, że były podobne tematy, leczy powygasały w nim wazne linki i zdjęcia.
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 15h 47m 9s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Kierownica Multifunkcyjna Golf 6

Post10 mar 2017, 15:10

To żle kolego szukasz. Na ten temat jest sporo napisane na forum mk6-retrofitting/kierownica-multimedialna-wymiana-t911.html a na tak zadane pytanie nikt wprost Ci nie odpowie bo podałeś za mało danych.
- Jaki masz zestaw manetek ( pojedyńcze czy zespolone ) ?
- Jakie są numery tych manetek lub zestawu zespolonego ?
- Jaki typ taśmy ( zwijaka ) masz ?
- Jaki masz moduł pod kierownicą jeżeli masz pojedyńcze manetki ?
- Czy masz dostęp do VCDS bo bedzie on niezbędny do odpowiedniego kodowania
- Zmiana kierownicy ze zwykłej na multi wymaga zmiany kabelka do poduszki - czy masz to załatwione?.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Kierownica Multifunkcyjna Golf 6

Post10 mar 2017, 17:36

Pomer95 pisze:wiem, że były podobne tematy, leczy powygasały w nim wazne linki i zdjęcia.


To kontynuuj w istniejącym.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości