Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:05


Odtwarzanie muzyki ze źródła BT-brak listy

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Odtwarzanie muzyki ze źródła BT-brak listy

Post30 sie 2016, 19:39

Mam sparowany telefon z Discover Pro przez Bluetooth, wszystko działa w kwestii polaczeń i obslugi telefonu.

Moj model to Samsung Galaxy Grand 2, troche malo popularny.

Probujac odtworzyc muzyke za pomica Bluetooth czyli ze źródła BT:

- gra utwor ktory mam ostatnio odtworzony w telefonie
- radio przewija utwory tylko z tego jednego folderu, katalogu w kółko
- wyswietla informacje że brak listy utworów
- folder moge zmienic tylko poprzez wybor w telefonie

To chyba nieco nieprawidłowa i ogranicxona obsluga, funkcjonalność ?
Offline

Jacko

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 sty 2015, 21:21
  • Online: 3d 8h 52m 49s
  • Pochwały: 4
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: wlkp

Re: Odtwarzanie muzyki ze źródła BT-brak listy

Post03 sty 2017, 21:15

Cześć, bluetooth daje jedynie komunikacje z telefonem, natomiast kontrole nad utworami i inne wymienione funkcjonalnosci realizuje aplikacja ktora uzywasz. Np. Ja uzywam do muzyki online aplikacje Tidal - jesli mam aktywny album to moge przechodzic po utworach w ramach tego albumu, jesli playliste to tylko te z playlisty itd. Slucham tez radia internetowego przez TuneIn wtedy nie wyswietla sie nazwa albumu i sterowanie tez inaczej wyglada.

Wystarczy wiec ze zmienisz lub zaaktualizujesz odtwarzacz multimedialny w Twoim telefonie.
Pozdrawiam Jacek
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odtwarzanie muzyki ze źródła BT-brak listy

Post05 sty 2017, 14:26

Dzięki.
Znaczy musi być jakiś odtwarzacz muzyczny dodatkowy w telefonie i wtedy będzie funkcjonalność obsługi listy utworów z panelu radia jak rozumiem.
Mnie interesuje muzyka zapisana w telefonie a nie streaming online
Offline

Jacko

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 sty 2015, 21:21
  • Online: 3d 8h 52m 49s
  • Pochwały: 4
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: wlkp

Re: Odtwarzanie muzyki ze źródła BT-brak listy

Post07 sty 2017, 21:20

Tak mozesz doinstalowac i potestowac. Nie miej wlaczonych dwoch odtwarzaczy na raz bo moga sie gryzc ;-)

Listy utworów na ekranie radia nie będzie, chyba że nowsze aplikacje do odtwarzanie będą w stanie takie dane wysłać przez bluetooth. Wszelkie playlisty, albumy przygotowuje się w aplikacji a przez bluetooth jest tylko sterowanie przód-tył i przesyłanie strumienia audio z danymi o utworze.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości