Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:17


Uszkodzony próg

Mycie, czyszczenie, polerowanie lub innego rodzaju odświrlanie naszych samochodów
Regulamin forum Korekta lakieru, polerowanie, konserwacje, mycie, pranie , woski, płyny, glinki i inne kosmetyki samochodowe oraz zasady i sposobu utrzymania naszych samochodów w nienagannym stanie.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość

UserRetired

Re: Uszkodzony próg

Post16 wrz 2013, 12:59

No faktycznie Panowie coś w tym jest że się może syf tam zbierać tym bardziej, że jak widzieliście mój próg nie mam równy ;) . Co innego jak się ma proste progi więc wtedy bym nie miał oporów. W końcu GTI ma progi i jakoś nie gniją :-) poza tym wydaje mi się że jak się dobrze zaimpregnuje te progi jakimś dodatkowym środkiem to nie ma szans gnić bo jak !? Tak czy siak kupiłem lekarstwo dla mojej "Gosi" oto one. Dziś niestety nic nie zrobię bo u nas pada a mieszkam w "Królikarni"

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


showtime pisze:To wgniecenie ktore ma kolega powinno sie zakryc progami-łezkami z GTI.
Ja w efekcie zamocowalem na kleju do szyb poniewaz ciezko go zerwac :) niemniej jednak najlepiej przed montazem przymierzyc i sie upewnic.

Jedno wiem - nie ruszalbym tego, nie klepał, wygniatał bo potem bedzie sie ruda pojawiac... tylko zamalowac jakas farbą antykorozyjna.


dzięki że odezwałeś się na moją prośbę :-) :party:

P.S. Gosia = Golf :-)
Offline

Donia

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 14 paź 2012, 13:05
  • Online: 11h 33m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: warminskomazurskie

Re: Uszkodzony próg

Post11 gru 2013, 17:16

No...i mnie to też spotkało. Oczywiście na coś najechałam, nie mam pojęcia na co (podejrzewam, że jakiś próg czy inny kamień). Patrzę i nie wierzę.... rysa na całej długości progu.....o masakra.

UserRetired

Re: Uszkodzony próg

Post23 sty 2014, 13:10

Donia pisze:No...i mnie to też spotkało. Oczywiście na coś najechałam, nie mam pojęcia na co (podejrzewam, że jakiś próg czy inny kamień). Patrzę i nie wierzę.... rysa na całej długości progu.....o masakra.



a całym szacunkiem to nie tylko ja jestem sierota :-))

jak masz zdjęcia to wrzuć zobaczymy co i jak :-)

Pozdrawiam Mariusz
Offline

Donia

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 14 paź 2012, 13:05
  • Online: 11h 33m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: warminskomazurskie

Re: Uszkodzony próg

Post25 sty 2014, 15:49

Obrazek
Obrazek
Obrazek
jak widac do dnia dzisiejszego nic z tym nie robiłam z powodu banalnego - brak czasu :)

UserRetired

Re: Uszkodzony próg

Post25 sty 2014, 16:58

Donia pisze:jak widac do dnia dzisiejszego nic z tym nie robiłam z powodu banalnego - brak czasu :)



w sumie nie są takie groźne umyj dokładnie auto i zapodaj to co widać u mnie na zdjeciach rdza o ile jakakolwiek wyskoczy nie będzie się rozprzestrzeniać a na wiosnę proponuje zamalować :-)
Offline

Donia

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 14 paź 2012, 13:05
  • Online: 11h 33m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: warminskomazurskie

Re: Uszkodzony próg

Post01 lip 2014, 20:29

Próg naprawiony, wygląda jak nowy :)

UserRetired

Re: Uszkodzony próg

Post19 lis 2016, 15:39

Panie i Panowie

zostawiłem to nic się nie dzieje, żadnej rdzy może dlatego że zabezpieczyłem to płynnym kauczukiem :-)

temat do zamknięcia :-)
Poprzednia

Wróć do Detailing

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości