Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 15:06


Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

pawcio0000

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 01 cze 2016, 20:58
  • Online: 1d 13h 37m 40s
  • Auto: VW Golf 6
  • Lokalizacja: Poznan

Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post13 lis 2016, 13:48

Witam pisałem już na tym forum ,ale problemu nie rozwiązałem.Posiadam vw golfa vi 2.0 5d i zepsół mi się zamek drzwi kierowcy przód.Problem polegał ,że nie mogłem otworzyć drzwi od strony zewnętrznej (klamka tak się zachowywała gdyby auto było zamknięte .Wymieniłem jeden zamek problem się rozwiazał mogłem juz normalnie wchodzić do auta i generalnie wszystko było dobrze ,ale nie do końca.Pierwszy problem polegał ,że gdy zamykałem drzwi od środa guzikiem przy drzwiach zawsze zapalała się pomarańczowa kłódka a teraz się nie zapala mimo że drzwi sie zamykają wszystkie .Po przekroczeniu 17 km/h drzwi zamykają się niby normalnie ,ale gdy zatrzymam sie i znowu ruszam to ten jeden zamek w drzwiach kierowcy tak dziwnie stuka (jakby znowu chciał się zamknąć mimo że jest już zamknięty) jest to bardzo denerwujące gdy jedzie się w korku.Dodam ,że wymieniłem kolejny zamek ponieważ myślałem ,że moze ten nowy jest wadliwy ,ale problem nie rozwiazał się .Dodam ,że na vagu są błedy 00928 oraz 00105 .Może ktoś mi doradzić co może być zepsute ???
Offline

hEx

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 19 paź 2015, 21:51
  • Online: 4d 13h 50m 49s
  • Auto: VW Golf 6 Plus
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Czestochowa

Re: Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post14 lis 2016, 19:23

Zajrzyj do wiązki w drzwiach. Pod gumą między drzwiami a karoserią czasem przytrzaskują się przewody i dzieją się cuda.
Offline
Awatar użytkownika

ryba113

VIP

  • Posty: 792
  • Rejestracja: 11 lip 2014, 06:14
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 68d 16h 54m 22s
  • Pochwały: 13
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: BGU 1.6 74 kW
  • Lokalizacja: CT NO EL

Re: Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post14 lis 2016, 19:50

Również sprawdził bym ten trop. Z tym ze tam nie mają jak i o co się przytrzasnąć. Zwyczajnie zmęczenie materiału i się łamią.
Offline

pawcio0000

Sympatyk

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 01 cze 2016, 20:58
  • Online: 1d 13h 37m 40s
  • Auto: VW Golf 6
  • Lokalizacja: Poznan

Re: Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post16 lis 2016, 00:22

Generalnie przed wymianą wszystko było ok ,sprawdzilem to miejsce i niby jest dobrze.Kurcze nie lubie jak coś jest zepsute i nie moge sobie z tym poradzić
Offline

hEx

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 19 paź 2015, 21:51
  • Online: 4d 13h 50m 49s
  • Auto: VW Golf 6 Plus
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Czestochowa

Re: Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post16 lis 2016, 00:35

Piszesz "niby". Tak to wyglądało u mnie.
Obrazek
A tak wyglądała naprawa(aso wyceniło z nową wiązką na około 900zł).
Obrazek

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości