Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 00:14


[Wielkopolskie] ASO - Berdychowski - Poznań

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
0
Brak głosów
Raczej Tak
0
Brak głosów
Ani Tak ani Nie
1
100%
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Demo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 cze 2012, 13:45
  • Online: 13h 16m 44s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: TSI 118kW
  • Lokalizacja: Wlkp

ASO - Berdychowski - Poznań

Post18 cze 2012, 13:56

Mało jest pochlebnych opinii n/t ASO w Polsce, tym bardziej mile jestem zaskoczony, że oddałem autko do Berdychowskiego i mam zrobione. W moim przypadku do zrobienia była blacharka - robiłem z AC. Strzał nad tylnym nadkolem. Biorąc pod uwagę, że ubezpieczycielowi zabrało 14 dni na ogarnięcie tematu i wstępną wycenę szkody, to czas naprawy niezły, bo ok. 2 tygodni z demontażem boku, malowaniem nowego elementu i montażem.

Osoba do kontaktu ze strony serwisu słowna, uprzejma i kompetentna. Auto odebrałem umyte, śladu po uszkodzeniu nie widać i na razie nic nie skrzypi, co uzbraja w optymizm, że chłopaki wszystko dobrze poskręcali.

Nie będę się rozpływał w achach i ochach, ale zostałem mile zaskoczony poziomem obsługi i (czas zweryfkuje) jakością wykonania usługi. Nie ukrywam, że auto zastępcze na okres naprawy nieodpłatnie dodatnio wpływa na ocenę.

Odstawie niedługo autko na przegląd gwarancyjny, to będę mógł napisać coś więcej.

D.
Offline

Demo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 cze 2012, 13:45
  • Online: 13h 16m 44s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: TSI 118kW
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: ASO Berdychowski Poznań

Post12 lis 2012, 11:28

No i do przeglądu gwarancyjnego nie dotrwałem. 26tys. km i padł silnik (1,4TSI 118kW). Laweta i do Berdychowskiego. Szybka i sprawna akcja. W ciągu godziny dostałem zastępczego Golfa.

Po paru dniach serwis ustalił, że awaria tłoka i szybka decyzja o wymianie całego silnika. W ciągu 2 tygodni od momentu przyjęcia na serwis autko zrobione, umyte i dzisiaj wydane. Odebrałem osobiście.

Różnica jak między niebem a ziemią. Autko chodzi naprawdę cicho i na razie wszystko ok. Ponoć w silniku temat tłoków ogarnięty i w tym egzemplarzu nie powinno być problemów. Zobaczymy... ostatecznie ubezpieczenie Allianz :).

Ogólnie drugi kontakt z serwisem i po raz drugi wrażenie bardzo na plus. Niedługo przegląd gwarancyjny - odezwę się po odbiorze.

Pozdrawiam
Offline

Tomi01

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 03 kwie 2012, 18:33
  • Online: 15d 13h 32m 57s

Re: ASO Berdychowski Poznań

Post12 lis 2012, 13:00

A z którego roku i miesiąca auto.
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: ASO Berdychowski Poznań

Post12 lis 2012, 13:04

To nie rozmawiamy o autach i ich problemach tylko o jakości usług - proszę tego pilnować.
My TSI
Offline

Demo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 cze 2012, 13:45
  • Online: 13h 16m 44s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: TSI 118kW
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: ASO Berdychowski Poznań

Post12 lis 2012, 14:05

Celem dyskusji zapraszam do tego tematu: pytania-porady/1-4tsi-118kw-t330.html

Pozdrawiam
Offline

Demo

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 cze 2012, 13:45
  • Online: 13h 16m 44s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: TSI 118kW
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: ASO Berdychowski Poznań

Post20 gru 2012, 10:30

Jestem po przeglądzie po 2 latach.
Za cały przegląd zapłaciłem czterysta parę złotych (nie pamiętam dokładnie, nie mam FV przed sobą). Nie wymieniali oleju, bo miesiąc wcześniej wymieniali cały silnik :).

Przy okazji chłopaki zrobili synchronizację skrzyni biegów, która dotarła się na nowym silniku i wymagała regulacji. Autko wydane czyste.

Praktycznie żadnego problemu z przyjęciem ani wydaniem. Autko stało u nich dzień z racji tematu skrzyni biegów.

Podtrzymuję pozytywną ocenę tego ASO i pozdrowienia dla zapracowanego Pana Sławka :)

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość