Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:48


[1.6 TDI 90KM] Rzężenie klimy

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Układ klimatyzacji, układ wentylacji, ogrzewania wnętrza oraz Webasto

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

damianeqb

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 18 maja 2016, 13:24
  • Online: 2d 4h 9m 23s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYB TDI 1.6
  • Lokalizacja: Gdask

[1.6 TDI 90KM] Rzężenie klimy

Post12 lip 2016, 08:25

Witam.

Od pewnego czasu mam problem ze swoim golfikiem.

Mianowicie ostatnio wracałem do domu 300km i wszystko było w porządku, dojechałem zgasiłem silnik, poszedłem do domu.

Rano wsiadam, odpalam, wsiadam, jadę wszystko ok. Przejeżdżam 10 km po czym dojeżdżam do celu, wrzucam na luz i słyszę piszczenie tak jakby paska na wolnych obrotach... włączam klime i to piszczenie zamienia się w takie rzężenie dziwne.... koledzy co robić?

Wróć do Układ klimatyzacji i ogrzewania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość