Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:21


Mapy Here - Discover Media

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Michal_Sportsvan

Nieśmiały

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 19 sty 2016, 11:09
  • Online: 14h 52m 8s
  • Auto: VW Golf 7 Sportsvan
  • Silnik: 1.4 TSI 150KM
  • Lokalizacja: Wroclaw

Mapy Here - Discover Media

Post19 sty 2016, 14:50

Prawdę powiedziawszy zniesmaczony jestem trochę niedokładnością map HERE ktore stosowane sa w Discover Media.
Wgrałem najnowszą aktualizacje z listopada 2015 i bez zmian.
Tak sie składa ze mieszkam na dosyc nowym osiedlu gdzie powstały nowe drogi... no nowe były w 2011 roku ale juz są na google maps, garminie, automapie..... na www here też są https://maps.here.com/

ale w nawigacji samochodowej po aktualizacji w nowym VW ich nie ma.

czy ktos wie czemu tak jest ? czy mapy here w VW sa jakies okrojone ?
czy procedura wdrazania map drogowych jest jakas inna niz w przypadku map na WWW ?
Offline

Krzysiek_WW

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 07 lip 2016, 18:01
  • Online: 1h 14m 45s
  • Auto: VW Golf 7 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI

Re: Mapy Here - Discover Media

Post07 lip 2016, 19:36

Witam wszystkich,
Mam pytanie dotyczace map...czy na mapie na ekranie Discover Media macie nazwy ulic? Jestem nowym uzytkownikiem i dziwi mnie ze nie mam na mapie nazw ulic...czyli szukajac palcem po mapie nie widze nazw ulic.... Czy tak jest w VW?
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Mapy Here - Discover Media

Post08 lip 2016, 20:16

Cześć,

Używasz oryginalną kartę od VW, czy własną ?
Używasz Windę, czy Maca ?

Pozdrawiam.
Offline

Krzysiek_WW

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 07 lip 2016, 18:01
  • Online: 1h 14m 45s
  • Auto: VW Golf 7 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI

Re: Mapy Here - Discover Media

Post09 lip 2016, 20:31

Poradzilem juz sobie. Dzieki. Wina byla po stroniw Mac. Zrobilem na PC i jest ok.

[...ciach...]
Ostatnio zmieniony 24 lip 2016, 08:43 przez Almighty, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Jeden wątek = jeden problem. Masz dodatkowe pytanie zobacz czy analogiczny temat już istnieje, jeżeli nie to załóż nowy wątek.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość