Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:42


Xenony - czy powinny tak blisko świecić?

Moderator: flo

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marekmm

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 10 lut 2016, 18:30
  • Online: 4d 4h 4m 16s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf Variant MK7.5
  • Silnik: 1.4TSI 125KM
  • Lokalizacja: Piaseczno

Re: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?

Post09 maja 2016, 15:30

Masz regulację z góry na lampach. Wystarczy ustawić samochód kilka metrów od ściany żebyś widział jak się zmienia, kilka obrotów podnieść każdą lampę- metodą prób i błędów. Mi to samo w serwisie zrobili, bez problemu ustawiłem tak jak chciałem i nie oślepiam innych. W stacji diagnostycznej ustawią tak samo jak w serwisie.
Offline

iwawoj

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 15 cze 2016, 08:57
  • Online: 17m 50s

Re: Xenony - czy powinny tak blisko świecić?

Post15 cze 2016, 09:11

Miałam problem z ustawieniem xenonów i nie chciałam niczego zepsuć..dlatego tez poszłam do mechanika i w kilka chwil było gotowe. Lepiej nie ryzykować na własną rękę.
Poprzednia

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości